Dizi Film Haberleri Muhabbetleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Onur Baykal Sonsuz Muhabbet Forumu - Dizi Film Haberleri Muhabbetleri

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7
27.11.2018 17:53 Salı Konu Puanı: 0

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253761

...japonca olacak. Çabuk alışılıyor...

işte benim sorunum bu. her dilde izlerim ama japonca benim kulağımı tırmalıyor yav :/ bir de bu asyalıların olaylara tepkileri‚ mimikleri çok büyük geliyor bana. whoaaa diye durduk yere bağırıp gözlerini kocaman açışları felan

film olarak en son şunu izleyip senaryosundaki zekayı takdir etmiştim. http://www.imdb.com/title/tt5311514/

yok ben avrupadan daha doğuya gidemiyorum bu konuda. şahsiyet de iyi güzel de son 2-3 bölümü çok daha yavaş ve gerilim dozu daha yüksek olabilirdi diye düşündüm.

27.11.2018 19:19 Salı #10

Ermanht

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253765

işte benim sorunum bu. her dilde izlerim ama japonca benim kulağımı tırmalıyor yav :/ bir de bu asyalıların olaylara tepkileri‚ mimikleri çok büyük geliyor bana. whoaaa diye durduk yere bağırıp gözlerini kocaman açışları felan

film olarak en son şunu izleyip senaryosundaki zekayı takdir etmiştim. http://www.imdb.com/title/tt5311514/

yok ben avrupadan daha doğuya gidemiyorum bu konuda. şahsiyet de iyi güzel de son 2-3 bölümü çok daha yavaş ve gerilim dozu daha yüksek olabilirdi diye düşündüm.

Belli bir zamandan sonra alışırsın... Altyazı takibi belki can sıkıcı gelebilir...

Çok güzel eserler var...

Misal beğendiğin animenin senarist/yönetmeni Makoto Shinkai´nin

https://www.imdb.com/title/tt0983213/

bu da güzeldir...

Mesaj Ermanht tarafından düzenlenmiştir...

27.11.2018 21:39 Salı #11

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:2253762

Hala izlerim de son dönemde özgün eser kalmadı...

Manga da keza okurum da orası da birbirinin kopyası senaryolarla ilerlemeye başladı...

Senarist ve çizerlerde biraz ilham eksikliği başladı sanırım... Ya da editörler ve prodüksiyon işindekiler "aa bu tuttu hadi benzerini yapalım" diye buna yönlendiriyorlar...

SOA´nın devamı sadece ilgimi çekiyor bu ara onun haricinde direk takip ettiğim kalmadı... One Piece çok uzadı artık konu ritmi falan kalmadı onda da...

Anime sektörü de zaten yavaş yavaş kore ve çin´e kaymaya başladı bu nedenle...

Ben manga okuma işini beceremedim keza claymore gibi yarım kalan serileri tamamlamak için çok denedim ama olmadı bir türlü.
Buna one piece i de ekleyebiliriz 756. Bölümde günceldeyken duraklattım izleyenler akmıyor diyor bu seri fazla uzadı çok severim ama marineford gibi efsane arc dan sonra bir daha hiç yaklaşamadı o seviyelerde

Bu arada made in abyss i izledin mi ? Ben son zamanlarda böylesini izlemedim kültür sanatta paylaşmıştım konusunda. Çocukça ve çocuklar var ama anime sert.

27.11.2018 21:46 Salı #12

Ermanht

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253768

Ben manga okuma işini beceremedim keza claymore gibi yarım kalan serileri tamamlamak için çok denedim ama olmadı bir türlü.
Buna one piece i de ekleyebiliriz 756. Bölümde günceldeyken duraklattım izleyenler akmıyor diyor bu seri fazla uzadı çok severim ama marineford gibi efsane arc dan sonra bir daha hiç yaklaşamadı o seviyelerde

Bu arada made in abyss i izledin mi ? Ben son zamanlarda böylesini izlemedim kültür sanatta paylaşmıştım konusunda. Çocukça ve çocuklar var ama anime sert.

ilk bölüm sarmamıştı çok çocukça gelmişti çizimler ondan kasmadım... Ama izleyenler çok güzel olduğunu söylüyor... Tekrardan izlemeyi denicem vakit bulursam... Zaten tek sezonluk çerezlik bir dizi...

Manga olayına Bleach başlattı sonunu öğrenmek için okumuştum değdi de... Animede eksik kalan çoğu yer orada anlatılıyor...

27.11.2018 21:47 Salı #13

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253765

Öyle deme şans ver o dile sonuçta hepimiz senin geçtiğin yoldan geçtik bu ne biçim dil ya dedik şimdi Japonca olmayanı izleyemiyoruz :/ bak cowboy bebop diye çok sevdiğim bir anime var o İngilizce dublajlı sadece onu izlesene ilk başta. Normal animelerden farklı. Bitir kesinlikle konusuna filan bak internette.

Asyalıların abartılı tepkileri filan bir süre sonra göze batmıyor İnan. Herşeye alışılıyor. Normalde sadece animelerden yola çıkarak dünyanın en sübyabcı milleti Japon´lar derim adamlar serbest bırakmışlar böyle şeyleri biraz içlerinde tutmuyorlar suç oranları düşük o yüzden değişik bir kafa sapıklık yapmalarına izin vererek içlerindeki irini akıtıyorlar. Animelerde izlerken ben rahatsız oluyordum ilk başta sonra mantığını anladım sanırım.

Bu arada o anime çok iyidir. Bir tane daha yazmıştım sana sanki anime filmi ?

27.11.2018 21:52 Salı #14

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:2253769

ilk bölüm sarmamıştı çok çocukça gelmişti çizimler ondan kasmadım... Ama izleyenler çok güzel olduğunu söylüyor... Tekrardan izlemeyi denicem vakit bulursam... Zaten tek sezonluk çerezlik bir dizi...

Manga olayına Bleach başlattı sonunu öğrenmek için okumuştum değdi de... Animede eksik kalan çoğu yer orada anlatılıyor...

Anime ne veriyorsa o çizimler şirin karakterler çocuk bu yaşta olan bizlere çok uzak geliyor. Hadi 16-17 yaş ergenlerine alıştık izliyoruz ama ilk izlediğimde 10 yaşında bunlar bari 13-14 olsalar demiştim :/ ilk sezonu çok inanılmaz güzel bulmadım ben devamı gelecek çünkü aşağıya doğru iniyorlar ama sağlam vurucu noktaları var bu anime de göründüğü gibi şirin değil dedirtiyor.

Bleache 6 bölüm bakmıştım ama op naruto bleach arasından seçim yapmam gerekti op i seçtim. Uzun seri izleyemiyorum artık.

27.11.2018 22:36 Salı #15

Ermanht

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253771

Anime ne veriyorsa o çizimler şirin karakterler çocuk bu yaşta olan bizlere çok uzak geliyor. Hadi 16-17 yaş ergenlerine alıştık izliyoruz ama ilk izlediğimde 10 yaşında bunlar bari 13-14 olsalar demiştim :/ ilk sezonu çok inanılmaz güzel bulmadım ben devamı gelecek çünkü aşağıya doğru iniyorlar ama sağlam vurucu noktaları var bu anime de göründüğü gibi şirin değil dedirtiyor.

Bleache 6 bölüm bakmıştım ama op naruto bleach arasından seçim yapmam gerekti op i seçtim. Uzun seri izleyemiyorum artık.

bakmak lazım zaten çoğu anime aslında çocukça çizim olsa da psikolojik açıdan konular büyükler için hazırlanmış...

ben de artık uzun vakit ayırıp da seri seyredemiyorum... baştan misal başla desen bleach naruto fln hiçbirini tamamlayamam sanırım... vakit dengesinde artık fazla yer kalmıyor bunlara...

28.11.2018 01:05 Çarşamba #16

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:2253773

bakmak lazım zaten çoğu anime aslında çocukça çizim olsa da psikolojik açıdan konular büyükler için hazırlanmış...

ben de artık uzun vakit ayırıp da seri seyredemiyorum... baştan misal başla desen bleach naruto fln hiçbirini tamamlayamam sanırım... vakit dengesinde artık fazla yer kalmıyor bunlara...

Bu anime hakketten hissettirmiyor ama böyle vuracağına klasik çocukların afacanlık yapıp kahramanı oynadığı anime gibi duruyor ama sert giriyor.

Ben artık uzun seri izleyemem hele shounen seriler tamamdır. Doydum. Seçici oluyorum artık anime izlerken zaman sıkıntısı olduğundan en iyisiyle zamanını harcamak istiyorsun. Hangi birine yetişeceğiz :/ üniversite zamanı yardırırdık ama o zaman hikakaten boş zamanımız çokmuş.

28.11.2018 11:43 Çarşamba #17

Milla Jovovich

Ben normalde az biraz survivor bakarım atlaya atlaya ama bu masterChef benim inanılmaz hoşuma gidiyor. Kavgalar filan ayrı da hakikaten bazen güzel yemek yapıyorlar. Hele steak et filan yaptıkları zaman yerimde duramıyorum

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7