Dizi Film Haberleri Muhabbetleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Onur Baykal Sonsuz Muhabbet Forumu - Dizi Film Haberleri Muhabbetleri

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7
28.11.2018 12:29 Çarşamba Konu Puanı: 0

Deatus

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:2253766

Misal beğendiğin animenin senarist/yönetmeni Makoto Shinkai´nin

https://www.imdb.com/title/tt0983213/

bu da güzeldir...

süresi de cazip geldi‚ izledim dün. teşekkür ederim tavsiyen için. bu makoto abinin gençken sevip de kavuşamadığı bir sevdası var galiba. çok net gözüküyor gerçi çok yaşlı da değilmiş :/ ama bir aşk acısı var bu herifte

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253770

Bu arada o anime çok iyidir. Bir tane daha yazmıştım sana sanki anime filmi ?

yazın konuşmuştuk‚ içlerinde grave of the fireflies´ın da olduğu 4-5 tane tavsiyen vardı. dönem dönem heveslendikçe izlerim‚ üst üste bünyem almaz bu dönemlik anime yeter şimdilik

manga felan da dediniz‚ eğer ilginiz varsa turktorrente yakın dönemde eski çizgi roman serilerini paylaştılar‚ arşivciler için meraklıları için güzel olabilir not düşeyim buraya denk gelen olur belki..

28.11.2018 13:37 Çarşamba #19

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253770

bak cowboy bebop diye çok sevdiğim bir anime var o İngilizce dublajlı sadece onu izlesene ilk başta. Normal animelerden farklı. Bitir kesinlikle konusuna filan bak internette.

http://twitter.com/PeraSinema/status/1067723536628887552

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

28.11.2018 13:40 Çarşamba #20

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253788

http://twitter.com/PeraSinema/status/1067723536628887552

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

Live actionlar çok kötü oluyor genelde. Heyecanlanmadım pek ama acaba da dedim yani yalan yok.

28.11.2018 17:00 Çarşamba #21

Milla Jovovich

Peder bey emekli olduğunda netflixe sardı. Bodyguard´ı bitirmiş dün tavsiye ediyordu bana var mıdır izleyen ? 6 bölümmüş.

29.11.2018 12:07 Perşembe #22

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253795

Peder bey emekli olduğunda netflixe sardı. Bodyguard´ı bitirmiş dün tavsiye ediyordu bana var mıdır izleyen ? 6 bölümmüş.

senin babanın vizyonu yüksekmiş‚ çoğu emekli baba sadece pazar sabahları TRTde dublaj western izliyor bu netflix her yaş grubuna‚ her eve girecek belli bir zaman içinde. sürekli bir yeni haber görüyorum en son da fransız ihtilali ile ilgili dizi projesine onay verdikleri haberini gördüm. çocukluğumuzda kablolu tv modaydı‚ belli sayıda kanalı vardı yetiyordu bize. yıllar içinde mevzu nerelere geldi

ben de Venom´a göz attım hoşuma gitti‚ orjinal hikayeden kopacak bir seri yapacaklar gibi duruyor ama eğlenceli işler doğabilir. tom hardy çok iyi seçim olmuş. devam serisini sinemada izlerim‚ geçer not verdim buna

29.11.2018 12:50 Perşembe #23

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253806

senin babanın vizyonu yüksekmiş‚ çoğu emekli baba sadece pazar sabahları TRTde dublaj western izliyor bu netflix her yaş grubuna‚ her eve girecek belli bir zaman içinde. sürekli bir yeni haber görüyorum en son da fransız ihtilali ile ilgili dizi projesine onay verdikleri haberini gördüm. çocukluğumuzda kablolu tv modaydı‚ belli sayıda kanalı vardı yetiyordu bize. yıllar içinde mevzu nerelere geldi

ben de Venom´a göz attım hoşuma gitti‚ orjinal hikayeden kopacak bir seri yapacaklar gibi duruyor ama eğlenceli işler doğabilir. tom hardy çok iyi seçim olmuş. devam serisini sinemada izlerim‚ geçer not verdim buna

Onu ben aldım babama. Daha doğrusu kardeşim ben ve bir arkadaşım zaten kullanıyoruz babama da profil açtım. Tvden açıyor izliyor. Emekli bankacı adam bütün gün evde kahve gibi şeyleri de hiç bilmez

Venom çok gömüldü diye izleyesim gelmedi açıkçası. Millet gömdükçe gömüyordu. Bunu fantastik canavarlar 2 için de söyleyebilirim. Aslında beklentisiz ön yargısız izleyeceksin.

Avatar filminin zamanında çok iyi olacağını biliyordum ama hiç trailler bile izlememiştim. Nedense öyle denk gelmişti hayatımda gittiğim ilk 3d filmdi ve o anki etkisi mükemmeldi. Sonra şurası klişeydi burası böyleydi diyorsun ama sinemada izlerken zevk aldığım vay be dediğim ender filmlerdendir. Bu fragmanlar filmlerin gazını alıyor izlememek lazım :/

29.11.2018 13:58 Perşembe #24

Deatus

çok anlamam çizgi roman dünyasından‚ venom salt kötü bir karaktermiş‚ film serisine dönüstürmek için sanırım kötülüğünü törpüleyip biraz geyik biraz da iyimser yapmışlar. fanları bu yüzden gömmüş‚ biraz da hikaye basit. aksiyon sahnelerinde animasyon tekniklerine de çok girmek zorunda kalınca insanlar beğenmemiştir. ama dünya üzerinde gişesi çok başarılı olmuş‚ orta halli zaman geçirmek için izlenen filmler sınıfına koymak lazım.

ben nerdeyse hiç fragman‚ teaser izlemem. alışkanlık olmamış bende. bazen yanlış önyargı da yaratabiliyor.

---

emekli olduktan sonra uğraşacak bir iş‚ hobi olması çok önemli. oyun sever mi baban‚ witcher´a alıştır birkaç ay oyalanır ya da çok ayrıntısı olmayan FPS oyunları sevebilir büyüklerimiz

FPS deyince aklıma geldi‚ call of duty de film oluyormuş‚ ulan her şeyi film‚ dizi yaptılar bi şu half life eksik kaldı. hikaye olarak da iyi malzeme var. tarantino bir ara düşünüyordu bu projeyi ama yıllar içinde yalan oldu kaldı iş.

29.11.2018 15:11 Perşembe #25

Milla Jovovich

Ben az buçuk bilirim ama venom tek başına film olacak kadar da bir karakter değildi bence o yüzden törpüleyip filme siyah beyaz değil gri olarak yansıtmaları çokta kötü değil. Başka bir filmin içinde ki karakter olarak olsa katılırdım misal spiderman hiç ciddi adam olur mu = adamı ciddi yapmışsınız gibi bir eleştiri getirirsin ama tek başına film de biraz değiştirmek lazım.

Ben fifalara filan alıştırmaya çalıştım ama mario oynamamış adamdır yok yani... o bir jenerasyon uzak kaldı ya oyunlardan hani oyun deyince tetris aklına gelir orada kaldı. Halam da öyledir. Geçen witcher oynuyorum ya bunlar böyle mi oluyordu bildiğin gerçek filan dedi. Mario gibi sanıyorlar Çocuklar oyun oynar kafasındalar. Görünce de iyiymiş diyorlar ama ilgilerini çekmiyor sonra.

COD´un nesini film yapacaklar ben onu anlamadım yalnız. Tamam hikayeleri güzel de normal sürekli izlediğimiz askeri aksiyon filmlerinden fazlası olmaz. Çok iyi yaparsan belki ama onu da illa COD ismi altında yapmana gerek yok. Oyuncuların ilgisini çekmek için isim hakkı var o da çok ciddi çeker mi bilmiyorum. Sanırım modern warfare hikayelerini filmleştirirler. 2. dünya savaşı artık olmasın çünkü.

29.11.2018 15:34 Perşembe #26

Deatus

hikayesiz‚ felsefesi olmayan düz aksiyonu seven de çok. o kitleyi sömürmek için yapabilirler CoD uyarlaması. sonuçta birinci amaç para kazanmak yapımcılar için.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7