Dizi Film Haberleri Muhabbetleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Onur Baykal Sonsuz Muhabbet Forumu - Dizi Film Haberleri Muhabbetleri

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7
29.11.2018 15:56 Perşembe Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Cod şu durumda bile ciddi para kazanıyor zaten. Bir zamanlar silahlı fps denilince ilk akla gelen oyundu hey gidi hey. Şimdi çok düştü ama alanı hala fazlaymış.

Güzel bir film öner de akşama izleyeyim umut. Bilinmedik kıyıda köşede kalmış bir şey vardır sende.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

29.11.2018 16:40 Perşembe #28

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253811

Cod şu durumda bile ciddi para kazanıyor zaten. Bir zamanlar silahlı fps denilince ilk akla gelen oyundu hey gidi hey. Şimdi çok düştü ama alanı hala fazlaymış.

Güzel bir film öner de akşama izleyeyim umut. Bilinmedik kıyıda köşede kalmış bir şey vardır sende.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

sen first man´i izleyince haber ver bana uzay‚ astronot temalı işler seversin. ben umduğumu bulamadım ondan‚ senin fikrini merak ediyorum.

son zamanlarda da hep vasat şeyler izlemişim‚ aklıma pek iyi bi şey de gelmiyor.. zaman geçirmelik‚ geyik bi şey söyleyeyim;

http://www.imdb.com/title/tt6101820/
http://www.imdb.com/title/tt4901306/

aynı filmin biri ispanyol biri de italyan versiyonu. hatta bunun fransız ve Türk versiyonları da var. bi dene bakalım beğenmezsen bırakırsın

ya da bu ara çok arjantiin muhabbeti yaptık‚ şu da olabilir kafa dağıtmak için http://www.imdb.com/title/tt0247586/

daha ciddi bi şeyler olsun dersen http://www.imdb.com/title/tt4857264/

aklıma gelirse başka bi şeyler yazarım yine ‚ zihnim durdu :d

29.11.2018 17:15 Perşembe #29

Milla Jovovich

First man´in düzgün görüntülüsü düştü mü malum ortamlara ? bir ara bakmıştım o çince üzeri sarı türkçe altyazılı vardı en ifrit olduğum şey ama görüntüsü iyiyse bir bakayım akşam. Uzay bizim işimiz :P

imdb linkini verdiklerin ilgimi çekti onlara da bakayım. Abd dışı filmler önerince aklıma geldi kesin izlemişsindir de izlememişsen buna bir bak. http://www.imdb.com/title/tt2378281/

29.11.2018 18:03 Perşembe #30

Deatus

izledim onu biliyorum‚ severim o tarz filmleri
first man için bi süre daha bekle o zaman‚ sanırım tv´de izleyeceksin geniş ekran biraz daha kaliteli versiyonları gelir yakında.

29.11.2018 21:52 Perşembe #31

Ermanht

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253782

süresi de cazip geldi‚ izledim dün. teşekkür ederim tavsiyen için. bu makoto abinin gençken sevip de kavuşamadığı bir sevdası var galiba. çok net gözüküyor gerçi çok yaşlı da değilmiş :/ ama bir aşk acısı var bu herifte

O çok net benim de görüşüm... Hani bu tarz eser yazarsın bu duyguyu tasvir edersin de bu derece hissettirebilmek ancak yaşanmışlıkların getirdiği bir durum olabilir ancak...

29.11.2018 21:53 Perşembe #32

Ermanht

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253774

Bu anime hakketten hissettirmiyor ama böyle vuracağına klasik çocukların afacanlık yapıp kahramanı oynadığı anime gibi duruyor ama sert giriyor.

Ben artık uzun seri izleyemem hele shounen seriler tamamdır. Doydum. Seçici oluyorum artık anime izlerken zaman sıkıntısı olduğundan en iyisiyle zamanını harcamak istiyorsun. Hangi birine yetişeceğiz :/ üniversite zamanı yardırırdık ama o zaman hikakaten boş zamanımız çokmuş.

O zamanlar öle... İşte dedim ya ben de artık çok farklı özgün bir eser olmadıkça uzun uzun oturup izleyemiyorum... Vakit alıyor... Öncelikler değişti artık...

30.11.2018 11:50 Cuma #33

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253814

izledim onu biliyorum‚ severim o tarz filmleri
first man için bi süre daha bekle o zaman‚ sanırım tv´de izleyeceksin geniş ekran biraz daha kaliteli versiyonları gelir yakında.

Dün bakayım dedim ama Türkçe alt yazısı inanılmaz kötü. Sanırım dinleyerek çevirmişler 2 cümlelik şeyi iyi madem öyle olsun (tam böyle değil ama bu basitlikte ) şeklinde çevirince fazla basit kalmış. Aslında hemen hemen o şekilde bir cümle kuruyor ama iyi madem de olmaz ya haha Güzel versiyonu gelince bakarım artık.

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:2253816

O zamanlar öle... İşte dedim ya ben de artık çok farklı özgün bir eser olmadıkça uzun uzun oturup izleyemiyorum... Vakit alıyor... Öncelikler değişti artık...

Benim ilgi alanım fazla ve bunu artık sürdüremiyorum. Dizi film anime oyun gibi bilgisayar başındaki ilgiler dışında kendime hobiler buldum. Zaman yok. Kitap okumamanın bahanesi ve zamansızlığı olmaz ben bunu her zaman eleştirdim ama ondan da bu bahane ile uzak kaldım.

Steins gate 0 izliyor musun bu arada ? İlk steins gate´in yeri bende çok ayrıdır 0 çıksın diye çok bekledim ama hiç beğenmedim.

30.11.2018 17:21 Cuma #34

Milla Jovovich

Steins;Gate 0

Gömmüş gibi oldum önceki yorumumda ama genel bir değerlendirme yapayım da haksızlık olmasın. Hiç beğenmedim dedim çünkü ilk animede aldığım tat farklıydı ve onu bu seride kullanmamaları düşürdü beni. Sonralara doğru animenin hakkını vereyim gayet güzeldi ama ilk 14-15 bölüm filan Okabe siyahları çekmiş depresif Kyouma kimliğinden tamamen uzak ağlak biri gibi takılınca sevemedim. Onun deliliğini seviyordum ben.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Ova filan ya da uzun film olarak gelmesi lazım. Keza Steins;Gate ilk anime de sonunu güzel bağlamıştılar bu şekilde.

puanlamasını da yapalım
8/10

30.11.2018 20:34 Cuma #35

Ermanht

Henüz izlemeye fırsat bulamadım... Kafayı verebildiğim bir güne bıraktım... Aslında bakınca yakın zamanda bunu alıp izleyebilirim... Fena fikir değil... Sağol hatırlattığın için...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7