Dizi Film Haberleri Muhabbetleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Onur Baykal Sonsuz Muhabbet Forumu - Dizi Film Haberleri Muhabbetleri

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7
30.11.2018 22:11 Cuma Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Rica ederim hocam iyidir S;G ama bu 2. Sezon farklı zamansal çizgiyi anlattığından son bölümlere kadar yordu biraz.

Squadron 42 diye bir oyun gelecek star citizens in singleplayer hali mükemmel olacak gibi uzay sevenler bir baksın.

06.12.2018 15:19 Perşembe #37

Milla Jovovich

2 bölüm slam dunk izledim. Daha önce izlememiştim. Animede sonu yok diye ama yine de başladım ve çok güldürüyor Devam ederim buna.

06.12.2018 15:39 Perşembe #38

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253862

2 bölüm slam dunk izledim. Daha önce izlememiştim. Animede sonu yok diye ama yine de başladım ve çok güldürüyor Devam ederim buna.

tsubasada orta sahadan ceza sahasına 10 dakika koşuyorlardı bunlar ne yapıyor‚ zıplaması 5 dakika topun potaya gitmesi de 5 dakika mı sürüyor

06.12.2018 15:49 Perşembe #39

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253863

tsubasada orta sahadan ceza sahasına 10 dakika koşuyorlardı bunlar ne yapıyor‚ zıplaması 5 dakika topun potaya gitmesi de 5 dakika mı sürüyor

Cevap veriyorum hayır basketbol alanı küçük olduğundan öyle olmuyor ama şu var topu alan Tiramisu esas oğlana sakuragi basketbol sporuna utanç getiriyorsun senin gibi birinin basketbol oynaması ve rakibim olması kabul edilemez hiyaaa şeklinde trash talklar var

Ulen ne işin var basketbol sporundan utançtan bahsediyorsun yen rakibini maç sonunda nasıl geçirdik ehe ehe de ama yok bu japonlar seviyor bunu. Güzel ama 2 bölümde bile saracağını anladım. Zaten çok övülüyordu 100 bölüm diye başlamamıştım animede de tam sonla bitmiyor.

Bu arada :

Origins diye bir youtube dizisi geliyor ve baya iyi duruyor. Tam benim sevdiğim konu

Uzak bir gezegene yolculuk eden bir uzay gemisinde geçen Origin‚ geminin beklenmedik bir sorun ile karşılaşmasının ardından uzayın derinliklerinde mahsur kalan yolcuların hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalan yolcular‚ çok zaman geçmeden gemideki herkesin düşündükleri kadar zararsız olmadığını fark edecek.

Paul W.S. Anderson (Resident Evil‚ Alien vs Preador)´ın yönetmenliğini üstlendiği Origin´in başrollerinde Tom Felton‚ Natalia Tena‚ Sen Mitsuji‚ Nora Arnezeder‚ Fraser James‚ Philipp Christopher ve Nina Wadia yer alıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Origin‚ bu sonbaharda YouTube Premium (eski adıyla YouTube Red) üzerinden yayımlanacak.

06.12.2018 15:52 Perşembe #40

Milla Jovovich

Eee bu dizi gelmiş. Ben bunu izlerim akşama.

06.12.2018 16:06 Perşembe #41

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253865

Eee bu dizi gelmiş. Ben bunu izlerim akşama.

game of thronestaki yabani bir kadın vardı‚ o da başrolde sanırım yanlış benzetmediysem

tsubasada maç içinde sohbet ediyorlardı yav‚ sahada bu kadar diyalog döner mi ya‚ hele ki basketbol gibi hızlı bir sporda iyice komik olur‚ gerçi maksat eğlence zaten

06.12.2018 16:51 Perşembe #42

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:2253866

game of thronestaki yabani bir kadın vardı‚ o da başrolde sanırım yanlış benzetmediysem

tsubasada maç içinde sohbet ediyorlardı yav‚ sahada bu kadar diyalog döner mi ya‚ hele ki basketbol gibi hızlı bir sporda iyice komik olur‚ gerçi maksat eğlence zaten

Bilimkurgucu ve özellikle uzay sever olarak benlik bu yapım. 3-4 güne hallederim bunu Nightflyers da gelecek bu ara o da bu minvalde konu olarak. Mutluyum.

Eğlenceli slam dunk. Çizimleri eski olduğu için 93 yapımı sanırım anime baya garip geliyor. Bir iki bölüm dene yalnız. Su gibi akıyor ben spor animelerini de severim one outs vardır mesela iyidir ama baseball konulu olmasından sıkılmıştım gerçekten en sevmediğim spor baseball sanırım.

06.12.2018 18:01 Perşembe #43

Deatus

ben bu aralar biraz zor dizi izlerim
başlarım aday filmleri tüketmeye‚ oscarlar da yaklaşıyor.

https://www.ntv.com.tr/sanat/76-altin-kure-adaylari-aciklandi‚ov2zO7T2YUGravL8xlWA-g

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

07.12.2018 10:15 Cuma #44

Milla Jovovich

Ben dün Origin´i izledim bir 5 bölüm ve beklediğimden iyi çıktı. Toplam 10 bölümlük youtube originals ? dizisi. Youtube bütçe vermiyor normalde ama bu dizinin bütçesi iyi. Sırıtmıyor.

Konu güzel.

İşleniş yorucu biraz.

Karakterlerin saçmaladığı bir sürü durum var.

Onun dışında flashbackler var. Lost havası aldım açıkçası. Öne çıkan karakterin o bölüm neden bu gemiye binmiş öncesinde ne yapıyordu sorularını gayet iyi işleyerek anlatıyorlar.

Bu arada yeter artık şu eşcinsel muhabbetlerinden abi iki erkeğin birbirine zıplaması benim hoşuma gitmiyor valla yeter. Eskiden bu kadar değildi şimdi her diziye ekliyorlar.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7