Turkiye´deki son gelismeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Turkiye´deki son gelismeler

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....872
02.09.2016 23:37 Cuma Konu Puanı: 0

fcengiz

Her birisi icin tek tek baslik acarak kirlilik yapmak istemiyorum.

Son birkac gunde meydana gelen olaylar:

* Birkac gun once buyuk bir gosteriyle Istanbul Bogazi´ndaki ucuncu kopru acilmisken‚ 30 Agustos Zafer Bayrami kutlamalari teror gerekcesiyle yapilmadi.

* Atilla Tas‚ Feto´cu oldugu gerekcesiyle goz altina alindi.
http://www.milliyet.com.tr/atilla-tas-adliyeye-sevk-edildi-gundem-2305041/

* Geçen yıl Ağustos ayında Şırnak´ın Beytüşşebap ilçesinde PKK´lı teröristlerin saldırısında şehit olan kardeşi Yüzbaşı Ali Alkanın cenazesinde sarf ettiği sözleriyle Türkiye´nin gündemine oturan Yarbay Mehmet Alkan son çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname ile Türk Silahlı Kuvvetleri´nden ihraç edildi.
https://www.facebook.com/mehmet.alkan.393950

* Hakkari´de yapilan askeri operasyonlarda 27 terorist olu‚ 30 tane de yarali olarak ele gecirildi.
http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/tsk-27-terorist-olu-30-terorist-yarali-ele-gecirildi-1375262/

* Bugun Van ve Mardin´de 11 sehit verdik.
http://odatv.com/mardinden-aci-haber-3-sehit-0209161200.html

* 956 tane hakim ve savci meslekten atildi.
http://odatv.com/956-hakim-ve-savci-hakkinda-karar-0209161200.html

* Icisleri Bakani Efkan Ala gorevinden istifa etti/ettirildi. Yerine Suleyman Soylu getirildi.

Mesaj fcengiz tarafından düzenlenmiştir...

03.09.2016 00:17 Cumartesi #1

van Persie

12numara´daki nickin ne renktas. Oradaki basikla ayni da..

03.09.2016 02:57 Cumartesi #2

fcengiz

Ayni konunun orda da oldugunu bilmiyordum‚ ordan habersiz actim konuyu.

03.09.2016 10:59 Cumartesi #3

RedDragon86

Şuan Türkiyenin hali icler acısı. Akpyi eleştiren herkez "fetocu" diye iceri atılyor. Demokrasi‚ basın özgürlüğü vs hic birsey yok. Dünyada tutuklanan en fazla gazeteci Türkiyede‚ Çini bile gecmiş durumdayız. Atatürkün kurduğu modern‚ çağdaş Türkiye Cumhuriyetinden eser yok. Islam ve devlet işleri Türkiyede ayrı tutulmuyor‚ bu yüzden Islam devleti olmaya hızla ilerliyoruz. 1 kasım 1937 Atatürkün ´ gökten indiği sanılan kitaplarin doğmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz‚ ilhamlarımızı‚ gökten ve gaipten değil‚ doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunyoruz´ cumlesine tamamen celişen bir Türkiyeyiz. Nezaman bu arap dininin doğmalarindan kurtulursak ozaman adam oluruz. Türkiyedeki eğitim seviyesi yükseldikce bu dinsel doğmalardan kurtuluruz tahminimce.

03.09.2016 11:10 Cumartesi #4

Criss Angel1907

Van´da 8 şehit varmış eskiden bir iki tane gelince şaşırıyorduk şimdi normal bir durum oldu aman köprü açıldı boşver.

03.09.2016 12:24 Cumartesi #5

Alpi07

2 gündür toplam 20 nin üzerinde şehit iki katıda yaralı askerimiz var.Allah sonumuzu hayır etsin ancak çok büyük yara aldık.Gidişatı hiç iyi görmüyorum...

03.09.2016 12:33 Cumartesi #6

OceanFB

Demokrasiyi koruyoruz‚ kalkınıyoruz‚ kimse önümüzde duramaz‚ özgür düşünce ve söylemler ülkesi‚ demokrasinin yeniden inşası‚ muhalif herkesin FETÖcü olduğu ve ayıklandığı‚ tertemiz kadrolaşmanın ufukta göründüğü bir Türkiye´ye koşuyoruz. Yersen.

03.09.2016 13:19 Cumartesi #7

fcengiz

Bu kadin (tutuklanip sonra serbest birakilan damadi Feto´cu oldugu icin) tutuklanarak cezaevine konuluyor.

Bu adam Fethullah Gulen ile onlarca yil omuz omuza yurudu‚ suc cetesine yardim ve yataklik etti‚ gozaltina alinmasini‚ tutuklanmasini gectik ifadesi bile alinmiyor!

03.09.2016 14:26 Cumartesi #8

Faruk YAKUT

Mesajı Gönderen: fcengiz:cLink:1670336

Bu kadin (tutuklanip sonra serbest birakilan damadi Feto´cu oldugu icin) tutuklanarak cezaevine konuluyor.

Bu adam Fethullah Gulen ile onlarca yil omuz omuza yurudu‚ suc cetesine yardim ve yataklik etti‚ gozaltina alinmasini‚ tutuklanmasini gectik ifadesi bile alinmiyor!

neden hep aynı cümleler‚ haftada kaç kez twitterı açıp Atilla taş‚ ekrem dumanlı‚ enes kanter‚ hakan şükür‚ fuatavni yorumları okuyordunuz. Neden hepiniz aynı fabrikadan çıkmış gibi konuşuyorsunuz. Şeker hastası iken ölen öğretmenden falan da bahsedin fetocu olmakla yargılandığı için. objektifmiş gibi alt alta haber linkleri koymakla objektif olunmuyor. Bari tarafınızı belli edin adam gibi konuşalım. Badem bıyık altından feto yazmakla olmuyor.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....872