Çakma İmparator Alaçatı´da Dayak Yedi!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Çakma İmparator Alaçatı´da Dayak Yedi!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6
15.07.2017 18:47 Cumartesi Konu Puanı: 0

Billy

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim‚ Alaçatı´da ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile birlikte damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler´e giden Terim‚ hem Yüzevler´in sahibini hem de 5 çalışanını darp etti. Sandalyelerin havada uçuştuğu‚ yumrukların konuştuğu kavga sonrasında‚ yaralılar darp raporu aldı‚ karakola giderek şikayette bulundu. Odatv´nin edindiği bilgiye göre‚ Fatih Terim´in televizyoncu Acun Ilıcalı´nın evinde saklandığı iddia edildi.

haberi yapan muhabir haber yayınlanmayınca facebook hesabından bir açıklama yaparak istifa etti;

Bir işi namusuyla ve hakkıyla yapmayacaksan‚ o koltukta oturmayacaksın‚ gazeteciyim demeyeceksin kısaca o işi yapmayacaksın.. Anadolu Ajansı İzmir Bölge Müdürlüğü´nde başladığım Çeşme muhabirliği görevimden az önce kendi isteğimle istifa etmiş bulunuyorum. Sebebi ise gayet basit ve net.. aşağıda okuyacağınız özel haberi yayınlamamıştır.. yayınlayamamıştır.. lütfen önce haberi okuyun.. kızgınlıgımı‚ kırgınlıgımı‚ ne demek istediğimi sanırım daha iyi anlayacaksınız.. Dünyanın neresinde olursa olsun bu haberdir.. bu haberi yayınlamayan‚ yayınlayamayan da ben ajansım‚ gazeteyim‚ adamım diye gezmesin sakın.. boyle gazeteci olamaz.. haber muhabir için namustur ve ben namusumu temizlemek için istifa etmekten başka yol bulamadım.. bundan sonra bu ve benzeri özel haberleri ancak sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Ustanın dediği gibi "Durursam Ölürüm.. " Mehmet Ali Birand

Fatih Terim´in yayınlanması engellettiği Anadolu Ajansının Özel röportajlı görüntülü olmasına rağmen yayınlayamadığı haber metnidir.. buyrun burdan okuyun...

Fatih Terim ve damatları hakkında darp iddiası
- Eski Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu‚ Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim‚ damatları Çetin ve Bahçekapılı´nın Çeşme Alaçatı´da işlettiği restoranda kendisini darp ettiği iddiasıyla şikayette bulundu

Eski Adana Demirspor Kulübü Başkanı ve TFF 1. Lig´den Sorumlu Profesyonel Futbol Komitesi Üyesi Selahattin Aydoğdu‚ Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim‚ damatları Ahmet Baran Çetin‚ Volkan Bahçekapılı ile bir korumasının Çeşme Alaçatı´da işlettiği restorantta kendisine saldırarak darp ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Alınan bilgiye göre‚ Alaçatı´daki bir alışveriş merkezinde Terim´in damadı Çetin´in işlettiği mekanın yanında restorantı bulunan Aydoğdu ve Çetin arasında daha önce öğrenilmeyen bir nedenle anlaşmazlık çıktı. İddiaya göre‚ anlaşmazlık nedeniyle Bodrum´da bulunan Terim telefonda Aydoğdu´yla tartıştı.

Tartışmanın ardından Terim‚ damatları Çetin ve Bahçekapılı ile bir korumasını yanına alarak Aydoğdu´nun Çeşme Alaçatı´daki restorantına geldi.

Restorantta kısa bir sözlü tartışmanın ardından ikili arasında yumruklu kavga çıktı. Kavgaya Terim´in damatları ve restorant personeli de dahil oldu. Yaşanan arbede sonrası Terim ve beraberindekiler restorantı terk etti.

Aydoğdu‚ Fatih Terim ile meslekleri itibariyle eskiden beri tanıştıklarını ve birlerinde telefon numaralarının bulunduğu söyledi.

Aydoğdu‚ Terim´in bitişikteki işletmeyle ilgili bir sorundan dolayı kendisini sorumlu tuttuğunu ileri sürerek‚ "Beni Bodrum´dan aradı. Bende kendisine hocam benimle alakası yok dedim. İnanmadı sanırım ´Ben geliyorum´ dedi ve akşam da geldi.

Aydoğdu‚ Fatih Terim´in yanında iki damadı ve tanımadığı bir kişinin bulunduğunu belirterek şunları kaydetti:

"Önce atıştık. Sonra arbede oldu. Birbirimize vurduk. Sonra araya girdiler beni tuttular. Bir baktım yok. Kayboldu. Yani Fatih Terim Bodrum´dan delikanlılık yapıp buraya geliyorsa erkek gibi dövüşecekti. Kadın gibi kaçmayacaktı. Geldi ama 2 dakika sürdü. Hemen kaçtı. Kavga etmeye geliyorsan kaçmayacaksın."

Sorunla kendisinin bir alakası olmadığının altını çizen Aydoğdu‚ ´´O da bana yumruk attı bende attım. Damadı da sandalye fırlattı. Sandalye bir persenolemize çarptı." diye konuştu.

Aydoğdu‚ darp edilen personeli hastane götürdüklerini ve ardından Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezine giderek şikayetçi olduklarını kaydetti.

Saygılarımla

İbrahim Evrim Ayral

15.07.2017 18:52 Cumartesi #1

Billy

ayrıca twitter´da ve çoğu sitede damatları ve kendisinin paket olup burnunun kırıldığı söyleniyor. mekan sahibi instagramda kendisine fena saydırmış.

mekan sahibinin facebooktaki postu;

İlhan Aydoğdu yaptığı paylaşımda‚ " Akıllı ol Fatih Terim! Öyle mekan basıp‚ tokatı yeyip arkana baka baka kaçarsın. O yüzden akıllı olacaksın Fatih Terim!"

Mesaj Billy tarafından düzenlenmiştir...

15.07.2017 19:05 Cumartesi #2

GÖKTÜRK

haydaaaaaaaaaaaa

15.07.2017 19:32 Cumartesi #3

Turcolatino

Bu hareketi herhangi bir ülkenin teknik direktörü yapmış olsaydı istifa ettirilirdi.

Ama benim ülkemde böyle tipler baştacı edilir.

Çünkü korkakların bol olduğu yerde küstahların sesi çok çıkar.

15.07.2017 19:46 Cumartesi #4

Criss Angel1907

Beter olsun keşke gebertselermiş bi pislikten kurtulurduk.

15.07.2017 19:57 Cumartesi #5

Star Dust

Sorunla kendisinin bir alakası olmadığının altını çizen Aydoğdu

Buda KOMİK ifade olmuş... Ulen sorun olmasa niçin dalıyorsunuz o zaman birbirinize?

´Benim damadımın yanında neden dükkan açıyorsun´ dedi. Ben de ´sana mı soracağım´ dedim. ´O zaman benim Alaçatı´ya gelmem gerekiyor herhalde´ dedi. ´Beni tehdit etme´ dedim. Bodrum´dan uçakla buraya geldi. Geldi‚ kabadayılık yaptı‚ atıştık‚ kaçtı ve gitti.

İşin doğrusu bu bizim Çakma İmparator aslında ÇAKMA MAFYA İMİŞ....

15.07.2017 20:05 Cumartesi #6

PeaceoMind

Kamera görüntülerinden izlemek lazım

15.07.2017 20:11 Cumartesi #7

PeaceoMind

Bu habere göre bir şey yazmak istiyorum. Bu ülkede birileri devletin belli makamlarını arkasına alarak özel korumaya sahip oluyor. İstediği her şeyi yapıyor‚ adam dövmeye kalkıyor‚ tehdit ediyor veya daha fazlası... Sonra elini kolunu sallayarak bir şey olmamış gibi geziyor. Benim vatanperverlik anlayışıma ters... Bir insan bir suç işliyor ise‚ bu suçu vatan uğruna bile işlese cezasına çekmelidir. Milliyetçilik bu dur bana göre... Ben istediğimi yapayım sonra kimse bana dokunmasın. Mekan basayım‚ insanları tehdit edeyim... Sonra elimi kolumu sallaya sallaya gezeyim.

15.07.2017 20:22 Cumartesi #8

KöTü KeDi ŞeRaFeTTiN

Görüntülerde var

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6