Çakma İmparator Alaçatı´da Dayak Yedi!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Çakma İmparator Alaçatı´da Dayak Yedi!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
21.07.2017 18:40 Cuma Konu Puanı: 0

Analizcali
Çakma İmparator Alaçatı´da Dayak Yedi!

Terim in basın toplantısı tam bir komediydi gerçek mizah yazarlarımız olsa bayram etmişlerdi başından sonuna her bir kelimesi skandal bir konuşma yaptı.
Hoca gece yarısı sorun çözmeye iki bastı bacağında yanına alıp 350 km yol gidiyor.
Konuşmasına coğrafya dersi vererek başladı nede olsa eğitmen o saatte Bodrum´dan Çeşme´ye uçak YÖK dedi sizin nasıl coğrafya bilginiz var diye basın mensuplarına giydirdi.
Bir kişide çıkıp hocam uçak seferleri ile coğrafya bilgisinin ne alakası var diyemedi.

Hoca kendisi için gitti‚ gitmelidir‚ yine olsa yine gidecektir‚ şeklinde konuştu.
Ve en büyük mazeret olaraktan ben böyle bir olayı milli takım kampında ya da milli maç arası için toplanılan zamanda yapmadım aile babası olma gömleğini giydiğim sırada yaptım diyor.
Bu tam skandal bir açıklamadır.
Bana karışamazsınız bu donemde istediğimi yaparım diyor. Mekanda basarım mafyacılıkta oynarım bu benim özel hayatım diyor.
Hoca neredeyse İzmir de oynanan milli maç devre arasında damatlarını da yanına alıp muhteşem üçlü birde şöförü schumacher Mecit ‚ ile birlikte bu Çeşme kebapçısını basarsa o zaman sorun olabilir ama mevcud durumda her şey son derece olağan demeye getiriyor.
Gerçi o zamanda ben çocuklar devre arası yorulmuştur kebapçıya gidip şöyle bir ziyafet çekeyim 15 dakikada güzelce semirsinler diye gitmiştim diyerek geçistirebilirde. Soru soran her basın mensubunun önce özür dileyerek af dileyerek sorduğu bir ortamda her şekilde kotarır.
Hatta çocuklara bile söyledim devre arası her zaman ki gibi taktik maktik yok yüz evlerden sıcak sıcak kebap var.
Nasıl olsa hepimiz kebap yapıyoruz milyonları kapıyoruz biraz da aslını yiyelim dedim fena mı ettim.
Serviside damatlar yapar artık. Damatların neden orada olduğuna bir bahane bulmak lazım.

Hoca sonra düşününce aslında hata yaptığını anlamış muhtemel eski Türkiye den olan bakan abisi ona ne yaptın damatlar ile oraya gittin ya karşı tarafta silahlı alkollu bir grup mekan sahibi olsa rastgele sıksa damatlar ve sen vurulsanız hatta ölum olsa diyerek kendisini uyardı.
Hoca bir tek burada hatasını kabul ediyor‚ ve hazırlıksız gitmiş olmasının pişmanlığı içinde ‚ bir daha böyle bir şey olursa mutlaka abimin eski Ve hatta şimdiki Yen´i devletinden tam teçhizatlı destek ile mekan basar.
Yüz evler kebapçısını TOMA´lar karadan kuşatırlen sahil güvenlik ve donanma denizden ateş altına alır gerekirse hava kuvvetlerinde de destek alınır. Bu şekilde gidilir bundan sonra‚
Bir savcı çıkıp bu mekanı kimler basmış gelin bakalım bir ifade verin küçük damatlar diyemiyorsa bundan sonra milli takım hocamıza boş zamanlarında böyle devlet destekli alacak verecek meselesi işlerini ÇÖZME görevi verilsin. Futbol ile bir alakası yok bari aldığı paranın bir kısmını bu yolla geri döndürmüş olur.
Küçük eniştelerede bir maaş bağlanır schumacher şöför Mecit de bu ekipten olur böyle mekan basarlar.
Hatta acun bunların yanına iki kameran ekip verirse bu bir realite Show programına dönüşebilir‚ milli maçlardan on kat fazla Reyting garantisi veriyorum ben‚ canlı yayınlanacak‚ gece yarısı iki de hocaya telefon hoca donunun üstüne pantolonu çekere köze evden çıkacak‚ küçük enişteler zaten arabada hazır bekliyor Dalyan gibi delikanlılar.
Harika olur uzun yaz gecelerinde bize de oyalanacak bakacak bir şey çıkar.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]