İsrail´in başkenti KUDÜS
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - İsrail´in başkenti KUDÜS

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]
22.12.2017 04:11 Cuma Konu Puanı: 0

Turcolatino
İsrail´in başkenti KUDÜS

Kirsaldaki Amerikan ile izole adada yasayan adam ayni‚Abd kirsalina indiginizde tipik Amerikan vatandasini gorursunuz.

Trump gocmenleri gonderme ve is sozu verdi onlara.Nebraskali issiz redneck genc‚elbette Hillary degil Trump´a oy verir.

Hicbir ekonomi surekli gocu ve kulturel gerilimi kaldiramaz.Para istikrarli‚sosyal huzuru yuksek‚yatirima uygun yeri sever.

Avrupali sosyal demokratlarin multietnik romantizaqmi coktan bitti.İsrailde bile Mizrahi Yahudiler "Avro-Amerikan Yahudi gocmenlere ayrimcilik" yapildigi seklinde yorum yapiyorlar.Avrupada ise sag

22.12.2017 10:11 Cuma #145

Isis
İsrail´in başkenti KUDÜS

Bosna Hersek kardeş ülkemizdir şüphesiz.
Ama acaba neden çekimser kullanmışlar?

Ben söyleyeyim size.
Çünkü devletlerin ilişkileri‚ çıkar ilişkileridir öncelikle.
Halklar dosttur‚ kardeştir. O başka bir konu. Kültürler ortaktır.
Ama devletler‚ politika yürütür.

FBosna renktaşımızla uzun uzun konuşmuştuk bu başlık boyunca.
Sanırım iyi bir örnek olmuştur.

22.12.2017 10:25 Cuma #146

Kaan
İsrail´in başkenti KUDÜS

Mesajı Gönderen: FBosna:cLink:1698414

Benimkilerin hepsi ayni benim gibi dusunuyor‚ ama mesajimi biraz dikkatli okusaydin neden boyle bir karar verildigini anlardin.

Ulkenin 3 uyeden olusan bir cumhurbaskanlik konseyi var (Bosnak‚ Sirp ve Hirvat). Bosnak olani (yani senin tabirinle ´´benimki´´) tasariyi destekledi ama diger ikisi cekimser kaldi. 2 oy 1 oydan fazla oldugu icin de boyle bir karar cikti.

Bosnaklar hic tartismasiz Filistin´i sonuna kadar destekliyor‚ bu konuda hic supheniz olmasin. Sonucta kaderlerimiz cok benziyor...

Takıldım sana aslında da. Biraz stres yapmışsın‚ gerek yok.

Isis de yazmış‚ ben de benzer şekilde düşünüyorum. Boşnak halk ne düşünürse düşünsün Bosna Hersek´i yönetenler ülkesinin çıkarları neyi gerektiriyor ise o yönde karar alır. Fazla sorgulamak da doğru olmaz açıkcası. Mesela Sırbistan da evet oyu kullanmış.

22.12.2017 11:08 Cuma #147

Ankara_Fenerbahçe
İsrail´in başkenti KUDÜS

Soytarı Trump‚ ülkeleri dolar ile tehdit etti ve cevabını aldı.

Amerika´da da bu saçı boyalı faşistten nefret eden milyonlar var.

22.12.2017 22:54 Cuma #148

doct
İsrail´in başkenti KUDÜS

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:1698424

Takıldım sana aslında da. Biraz stres yapmışsın‚ gerek yok.

Isis de yazmış‚ ben de benzer şekilde düşünüyorum. Boşnak halk ne düşünürse düşünsün Bosna Hersek´i yönetenler ülkesinin çıkarları neyi gerektiriyor ise o yönde karar alır. Fazla sorgulamak da doğru olmaz açıkcası. Mesela Sırbistan da evet oyu kullanmış.

Gayet doğal.
Bosna barış anlaşması mimarı‚
Sırbistan´ı bombalayan‚
Amerika...

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]