Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12
14.04.2018 22:56 Cumartesi Konu Puanı: 0

Ankara_Fenerbahçe

Emperyalist ABD´nin bugün Suriye´de yaptığı katliama‚ Türkiye´de destek veren bir tek kişi olamaz.

Sosyalist‚ sağcı‚ solcu‚ şeriatçı‚ ateist‚ milliyetçi‚ kapitalist‚ komünist veya apolitik hiç kimse bu saldırıya destek vermez‚ herkes şiddetle karşısındadır‚ buna inanıyorum.

14.04.2018 23:16 Cumartesi #1

Ankara_Fenerbahçe

Halkçı bir medya patronu işte böyle olur (!)

Doğan Medya´yı satın alan Demirören´den ilk yasak:

"Demirören ailesi binaya gelmeye başladıktan sonra ilk olarak bir yasak uygulamaya konuldu.

Demirörenler‚ gazete ve televizyon çalışanlarının‚ aile üyeleriyle aynı asansöre binmelerine yasak getirdi.

Demirören ailesi ayrıca binaya kendileri için özel bir kapı yaptırma kararı aldı."

14.04.2018 23:28 Cumartesi #2

Ankara_Fenerbahçe

Hüsnü Mahalli ve Can Ataklı´yı işten çıkaran Halk TV ayıp be ayıp!

Ancak bu kadar zırvalanırdı ha!

Bağımsız kararınızsa ayıp!

Bağımlı bir kararsa daha da ayıp!

Kerhen izliyorum Halk TV´yi‚ bağımsız bir kanal çıkarsa bir saniye düşünmem onu izlerim.

15.04.2018 10:03 Pazar #3

Ankara_Fenerbahçe

Recep Tayyip Erdoğan futbol için de talimat verdi!

Recep Tayyip Erdoğan‚ Başakşehir kongresinde‚

" O tribünleri gençliğin doldurması lazım. Buna var mıyız? Şampiyonluğa oynuyorsunuz tribünlerin dolması lazım "

dedi.

15.04.2018 10:17 Pazar #4

andreas_wagenhaus

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1702769

Recep Tayyip Erdoğan futbol için de talimat verdi!

Recep Tayyip Erdoğan‚ Başakşehir kongresinde‚

" O tribünleri gençliğin doldurması lazım. Buna var mıyız? Şampiyonluğa oynuyorsunuz tribünlerin dolması lazım "

dedi.

siyasetspor sampiyon olacagina gs olsun.

15.04.2018 10:18 Pazar #5

Ankara_Fenerbahçe

Galatasaray´ı doğrayın diye hakemlere talimat vermektir bu.

Galatasaray´a karşı ciddi haksızlıktır bu.

" Komünistler için geldiklerinde sesimi çıkarmadım; çünkü komünist değildim.
Sosyal demokratları içeri tıktıklarında sesimi çıkarmadım; çünkü sosyal demokrat değildim.
Sonra sendikacılar için geldiler‚ bir şey söylemedim; çünkü sendikacı değildim.
Sonra Yahudiler için geldiler‚ sesimi çıkarmadım‚ çünkü Yahudi değildim.
Benim için geldiklerinde‚ sesini çıkaracak kimse kalmamıştı.
"
-Martin Niemöller-

15.04.2018 10:19 Pazar #6

Ankara_Fenerbahçe

Mesajı Gönderen: andreas_wagenhaus:cLink:1702770

Aynı fikirdeyim.

15.04.2018 10:29 Pazar #7

Ankara_Fenerbahçe

Recep Tayyip Erdoğan´ın sözleri şöyle devam ediyor:

" Bunu halletmeniz lazım. Bakın aniden bir sürpriz yaparım. Başakşehir´in bir maçına gelirim‚ tribünleri boş görürsem olmaz. "

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

15.04.2018 10:49 Pazar #8

Meloik

Mesajı Gönderen: andreas_wagenhaus:cLink:1702770

Hep bunu söylüyorum. İnsanlar şaşırıyor...

Konu siyaset de değil. Bir kulübün siyasi bir duruşu olabilir. Örneğin Livorno‚ Roma‚ Lazio vs. Fakat eski sscb ülkelerindeki "Dinamo" takımları gibi devlet destekli olamaz. Suni bir şekilde iktidar projesi ile gençlik için bir toplumsal mühendislik amacıyla olamaz. İşin haksız rekabet boyutu bir yana gençliği özgür düşünceden uzaklaştıran bir felakete dönüşür.

Üstelik ibb takımı olarak başlamıştı başakşehir. Yani bizim vergilerimizle finanse edilen bir kulüptü. Tesisleri‚ stadı hepsi bizimdi. Şimdi ne oldu ve nasıl oldu da devlet mülkiyetinde olmayan bir kulüp oldu? Hangi ihale ile ne karşılığında "bağımsız" bir kulüp oldu? Büyük kulüplerin bulamadığı sponsorluk anlaşmalarını nasıl buldu‚ taraftarı dahi olmamasına rağmen?

Bütün bunlar karanlık... Başakşehir spor kulübünün bir organize suç örgütü haline geldiğini düşündürüyor bu karanlık noktalar. Bu yapı şampiyon olup şampiyonlar liginde Türkiye´yi temsil etmemeli.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12