Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....1053
18.04.2018 22:03 Çarşamba Konu Puanı: 0

johann

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:1702996

Affedin ama pek birşey anlayamadım mesajınızdan.

yersiz olmuş. kusura bakmayın lütfen.

18.04.2018 22:19 Çarşamba #82

noyan de souza

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:1702924

Karamsar değilim gerçekçiyim. Mühürsüz pusulaları hepimiz biliyoruz ve şimdi de bu ve başka şaibeli sayılabilecek yeni düzenlemeler yapıldı. Sokağa çıkmak yakıp yıkmak demek değildir. Adalet yürüyüşünde çıkıldığı gibi referandum gecesi çıkılmalıydı. Bunlar halka saldırırdı diyorsan‚ iktidarda kalmak adına halkı katledebilecek kadar gözü dönmüş insanların seçimle gideceklerine nasıl inanabiliyorsunuz ben onu anlamıyorum. Üstelik f-16´lar halka bomba atacak‚ yok halkı katledecekler diye yani cebren ve tehditle aziz vatanın birileri tarafından ele geçirilmesine izin mi verecek bu halk? İyi o zaman İngiliz‚ Amerikalı‚ Rus falan da saldırırsa ölmeyelim diye sokağa çıkmayalım... Böyle bir şey yok. Eğer o gece sokağa çıkılsaydı‚ dediğin gibi katliam yapılsa bile bir şeyler değişirdi. Kimsenin burnu kanamasın ama söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Bir zümre/grup/ülke vs. vatanı zorla ele geçirmek istitorsa ya vatanı teslim edeceğiz ya da bedeli neyse ödeyeceğiz ve vatanı savunacağız.

Şahsen seçimlerde sonuç ne olursa olsun bence iyi olmayacak diye düşünüyorum. AKP kaybederse gitmeyecek‚ kaybetmezse kimse seçimin meşru olduğuna inanmayacak. Sonuçta benim öngörüm büyük olaylar çıkacağı hem de her koşulda.

Mesaj Meloik tarafından düzenlenmiştir...

ingilize‚ amerikalıya karşı ölmek ayrı kendi askerin‚ polisin tarafından vurulmak ayrı.
eski ordu eski polis yok artık
orduda ki fetöcüleri tasfiye ettiler kendi adamlarını yerleştirdiler
polis zaten onların elinde
halkın yanında ne polis olur ne asker tamamı erdoğan ne derse onu yapar.
neyse ben sokağa çıkma yanlısı değilim bu konuyu kapatalım
seçim kaybetmezler diyorsunuz
peki 7 haziranda nasıl kaybetti o zaman?
koalisyona yanaşmayıp 1 kasımda seçim yapıp tekrar kaybettiği oyu almayı başardı
demek ki akp kaybedebiliyor.
kimse dillendirmiyor ama 7 haziranda kaybetmelerinin en büyük sebebi kesinlikle asgari ücrettir.
bu ülkede seçimlerin kaderini asgari ücretli ve emekli belirler.
hatirlarsanız 7 haziran öncesinde nerdeyse tüm partiler asgari ücreti artıracağını söylerken akp sessiz kaldı
asgari ücreti ağzına dahi almayan akp seçimde darbeyi yedi
aklı başına geldi ve 1 kasım için seçim vaadini 1300 tl olarak belirleri ve kaybettiği oyu aldı.
muhalefet biraz daha akıllı olsa dırdır yapmak yerine asgari ücretliyi ağzından düşürmese onları inandırabilse vallahide billahide alır götürür seçimi.
çıkıpta bunlar hırsız
bunlar bilmem ne diyerek asla oy alamazsın
millet cebine bakıyor
kim çalmış kim çırpmış onların pek umurunda değil.

19.04.2018 01:24 Perşembe #83

Meloik

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:1702999

ingilize‚ amerikalıya karşı ölmek ayrı kendi askerin‚ polisin tarafından vurulmak ayrı.
eski ordu eski polis yok artık
orduda ki fetöcüleri tasfiye ettiler kendi adamlarını yerleştirdiler
polis zaten onların elinde
halkın yanında ne polis olur ne asker tamamı erdoğan ne derse onu yapar.
neyse ben sokağa çıkma yanlısı değilim bu konuyu kapatalım
seçim kaybetmezler diyorsunuz
peki 7 haziranda nasıl kaybetti o zaman?
koalisyona yanaşmayıp 1 kasımda seçim yapıp tekrar kaybettiği oyu almayı başardı
demek ki akp kaybedebiliyor.
kimse dillendirmiyor ama 7 haziranda kaybetmelerinin en büyük sebebi kesinlikle asgari ücrettir.
bu ülkede seçimlerin kaderini asgari ücretli ve emekli belirler.
hatirlarsanız 7 haziran öncesinde nerdeyse tüm partiler asgari ücreti artıracağını söylerken akp sessiz kaldı
asgari ücreti ağzına dahi almayan akp seçimde darbeyi yedi
aklı başına geldi ve 1 kasım için seçim vaadini 1300 tl olarak belirleri ve kaybettiği oyu aldı.
muhalefet biraz daha akıllı olsa dırdır yapmak yerine asgari ücretliyi ağzından düşürmese onları inandırabilse vallahide billahide alır götürür seçimi.
çıkıpta bunlar hırsız
bunlar bilmem ne diyerek asla oy alamazsın
millet cebine bakıyor
kim çalmış kim çırpmış onların pek umurunda değil.

7 Haziran seçimlerinde fetö desteği yoktu uzun yıllar sonra. Hatırlarsanız kedilerin trafoya girme hikayelerini. Ben şahsen hiçbir seçimi AKP´nin kazandığına inanmıyorum. Hep bir dolap döndü bence. Fetö kadar donanımlı değil akp kadroları. Zaten artık göstere göstere yapıyorlar her şeyi. Eskiden büyük çoğunluk seçimlerde hile yapıldığına inanmazdı. Artık öyle değil çünkü fetö çok organize ve başarılı bir şekilde yapıyordu bu işi. 7 Haziran sonrası tecrübe kazandılar. Bu bir itham değil benim şahsi kanaatim.

Millet cebine bakmıyor son noktaya kadar. Bu millet eğer itibar etmese kimse elinde kuran sallamaz‚ kimse şehit cenazesinde propaganda yapmaz. Siyasiler bunu biliyor. O yüzden böyle yapıyorlar. O son nokta ise ağır krizdir. Şu anda kriz var daha dibi görmedi. Gördüğünde ülke tarihinde olan en ağır kriz olacak. Bu nedenle de seçim erkene alındı. Eğer millet sadece cebine baksaydı‚ bu kadar rasyonel olsaydı LDP birinci parti çıkardı. Adamlar yıllardır vergileri düşüreceklerini söylüyorlar ve nal topluyorlar. Bu millet son noktaya kadar cebine bakmıyor‚ bakan da küçük hesaplar yapıyor. Fakat yine de akp hiçbir zaman bence bu kadar oy almadı. Ben hep işin içinde hile olduğunu düşünüyorum. Referandum zaten artık kör göze parmak durumuydu.

19.04.2018 01:27 Perşembe #84

Meloik

Bu arada yabancı veya yerli fark etmez. Atatürk´ün gençliğe hitabesi gayet açık. Dahili ve harici bedhahların olacaktır diyor. Kim kimin elinde hiç fark etmez. Osmanlı da kuvayi nizamiye kurmuştu. Atatürk´ü hain ilan edip‚ idam kararı vermişti hakkında. Ülke cebren ve hile ile işgal ediliyorsa yapılması gereken açıktır. Atatürk böyle söylüyor.

19.04.2018 08:06 Perşembe #85

noyan de souza

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:1703008

7 Haziran seçimlerinde fetö desteği yoktu uzun yıllar sonra. Hatırlarsanız kedilerin trafoya girme hikayelerini. Ben şahsen hiçbir seçimi AKP´nin kazandığına inanmıyorum. Hep bir dolap döndü bence. Fetö kadar donanımlı değil akp kadroları. Zaten artık göstere göstere yapıyorlar her şeyi. Eskiden büyük çoğunluk seçimlerde hile yapıldığına inanmazdı. Artık öyle değil çünkü fetö çok organize ve başarılı bir şekilde yapıyordu bu işi. 7 Haziran sonrası tecrübe kazandılar. Bu bir itham değil benim şahsi kanaatim.

Millet cebine bakmıyor son noktaya kadar. Bu millet eğer itibar etmese kimse elinde kuran sallamaz‚ kimse şehit cenazesinde propaganda yapmaz. Siyasiler bunu biliyor. O yüzden böyle yapıyorlar. O son nokta ise ağır krizdir. Şu anda kriz var daha dibi görmedi. Gördüğünde ülke tarihinde olan en ağır kriz olacak. Bu nedenle de seçim erkene alındı. Eğer millet sadece cebine baksaydı‚ bu kadar rasyonel olsaydı LDP birinci parti çıkardı. Adamlar yıllardır vergileri düşüreceklerini söylüyorlar ve nal topluyorlar. Bu millet son noktaya kadar cebine bakmıyor‚ bakan da küçük hesaplar yapıyor. Fakat yine de akp hiçbir zaman bence bu kadar oy almadı. Ben hep işin içinde hile olduğunu düşünüyorum. Referandum zaten artık kör göze parmak durumuydu.

hile var ama öyle seçimi açık ara farkla kazandıracak kadar değil.
bunu kendi yaptığımız anketlerden bile anlayabiliriz.
ben akp nin içinde kaldım 3 sene
çok iyi biliyorum ne istediklerini
kesinlikle ceplerine bakıyorlar
ama muhalefet onlara inandırıcı gelmiyor
onları inandıracak biri çıkmadı
eğer sağlam bir başkan adayı çıkarsa akp tepe taklak olur.
milliyetcilerden‚ kürtlerden ve chplilerden oy alabilecek biri lazım.
burada ki herkes karşı çıkıyor ama en akıllıca seçim kesinlikle abdullah gül´dür.
eski akpli imiş
eski fetöcüymüş vs vs
gül siyasetten çekildikten sonra ne chp ne kürtler nede milliyetciler onun hakkında atıp tutamadı
akpli olmasına rağmen nispeten kendi çizgisinde yürüdü
akp yi dinlemediği dönemler bile oldu
ben ölüm yerine sıtmaya razıyım
akp bir defa düşerse bir daha toparlanamaz
çünkü açık fazla açıkları çıkar ortaya belki yargılanabilirler bile..
umarım muhalefet tek çatı halinde tüm kesimi kucaklayacak birini çıkartır ve bu kişi tanınmış biri olur.

19.04.2018 10:46 Perşembe #86

Ankara_Fenerbahçe

edit.

19.04.2018 11:45 Perşembe #87

Ankara_Fenerbahçe

Berkin Elvan´ öldüren fişek yüzde 70 sanık polisin!

"Jandarma Kriminal Laboratuvarı‚ 15 yaşındaki Berkin Elvan´ın ölümüne ilişkin davanın seyrini belirleyecek raporu mahkemeye gönderdi. Raporda‚ Berkinin ölümüne yol açan gaz fişeğini atanın kuvvetle muhtemel (yüzde 70) sanık polis memuru F.D. olduğu belirtildi."

2 gün sonra yüzde 10´a düşürüp aklarlar!

Dilek Doğan´ı evinde‚ durup dururken öldüren polise ne oldu peki? Hiçbir şey!

19.04.2018 13:36 Perşembe #88

batug

Her şeye rağmen gidin oy kullanın..

Bu seçim işi zor..
Öle yüzde 35 ile yüzde 65 hakim olmak yok..

Mecbur %50+1 bulmaya..
Zor bulsun..

19.04.2018 13:47 Perşembe #89

Ankara_Fenerbahçe

Mesajı Gönderen: batug:cLink:1703037

Her şeye rağmen gidin oy kullanın..

Bu seçim işi zor..
Öle yüzde 35 ile yüzde 65 hakim olmak yok..

Mecbur %50+1 bulmaya..
Zor bulsun..

Kesinlikle oy kullanalım.

Oy kullanmayanın konuşmaya da hakkı olmaz.

Oyumuzu verelim‚ baskıya boyun eğmediğimizi gösterelim.

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....1053