Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....1003.1004.1005.1006.1007.1008.[1009].1010.1011.1012.1013.1014.1015....1056
17.10.2019 17:13 Perşembe Konu Puanı: 0

Isis

Mesajı Gönderen: morefe:cLink:1736278

Valla Bize giren çıkan yok o mektupta.ABD de dalga geçiyorlar çok fena trumpla.Tv programları falan yıkılıyor.Ergen diyorlar.Tabi utanç duyanlar da çok.Koskoca diplomasimizi‚geleneklerimizi yerle bir ettin diyorlar.

renktaş‚ bize giren çıkan bence var.
ben bizim devletimizi saygınlık anlamında daha aşağı seviyeye indirdiklerini görüyorum mesela son zamanlarda. bu da bunun tescili.
bu gerizekalı mektup tesadüf olamaz. dış işleri böyle çalışmaz. trumpın karakteri ne olursa olsun‚ hesaplı kitaplı mesajlar gönderilir. çok sonuç çıkarılabilir bu konudan.

ruslar yapılanı unutmaz‚ amerikalılar ise söylediklerini yaparlar derler.

ElEmperador abiye sorabiliriz mesela. Bu tür bir mektup kasıtlı olarak böyle yazılmışsa(ki öyledir) ne anlam çıkarılabilir dış işleri açısından...

17.10.2019 17:16 Perşembe #9073

Isis

kimse de kızmasın‚ ´dış mihrak´ bize böyle davranıyor diye...kendi reputasyonumuz için en büyük kötülüğü hep kendimiz yapıyoruz.

neyse...
ben dış işleri açısından o mektubun hesabını sormalarını beklemiyorum. belki gerek bile yok artık.

zaten nasıl ki Trump Amerikan iç politikasına malzeme ediyor bu konuları‚ biz de aynı şeyi yapıyoruz.
Buradaki insanları gaza getirmek için kullanılıyor söylemler.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

17.10.2019 17:20 Perşembe #9074

Isis

Bugün operasyonu konuşmuyoruz artık.
Nereye varacağız‚ nereyi temizleyecğeiz‚ hangi köy‚ hangi ilçe‚ kaç km derinlik?

Neyi konuşuyoruz‚ saçma sapan bir mektubu...

17.10.2019 17:22 Perşembe #9075

Isis

Ayrıca ABD´de çok ciddi Fetö lobisi çalışıyor. Buradan kovulmuş olabilirler ama orada çok ciddi yerlere elleri uzanıyor ve buradaki gibi algılanmıyorlar.

17.10.2019 17:22 Perşembe #9076

Kaan

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1736305

ruslar yapılanı unutmaz

"Bizimle dans etmeye başlarsan‚ dans biz ne zaman istersek o zaman biter."

Yok şu meşhur bölüm başına 5 racon kesilen dizilerden değil bu cümle‚ direk Putin´in sözleri.

Ruslar‚ fırsatçı ve pragmatist Amerikalılara göre dans etmesi çok daha tehlikeli adamlardır. Yanlışlıkla ayağına basarsan tutup‚ o da senin ayağını kırmaya kalkabilir. Bu sebepten ki şu an karşımıza adım adım Rusya destekli Suriye ordusu çıkıyor‚ o taşeron kullandığımız ÖSO mudur‚ SMO mudur nedir ona çok dikkat etmemiz lazım. Bir yanlış hareketleri bizi çok zor duruma sokar. Hesaplar yapılmıştır umarım.

17.10.2019 17:32 Perşembe #9077

Isis

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:1736309

"Bizimle dans etmeye başlarsan‚ dans biz ne zaman istersek o zaman biter."

Yok şu meşhur bölüm başına 5 racon kesilen dizilerden değil bu cümle‚ direk Putin´in sözleri.

Ruslar‚ fırsatçı ve pragmatist Amerikalılara göre dans etmesi çok daha tehlikeli adamlardır. Yanlışlıkla ayağına basarsan tutup‚ o da senin ayağını kırmaya kalkabilir. Bu sebepten ki şu an karşımıza adım adım Rusya destekli Suriye ordusu çıkıyor‚ o taşeron kullandığımız ÖSO mudur‚ SMO mudur nedir ona çok dikkat etmemiz lazım. Bir yanlış hareketleri bizi çok zor duruma sokar. Hesaplar yapılmıştır umarım.

ben doğru düzgün tv izlemediğim için artık belki tartışma programlarını takip etmiyorum.

senaryoları‚ olan biteni hatta doğru düzgün bölgedeki durumu anlatan haber de pek yapılmıyor gibi...

o yüzden bilemiyorum nedir son durum.

17.10.2019 17:48 Perşembe #9078

morefe

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:1736305

renktaş‚ bize giren çıkan bence var.
ben bizim devletimizi saygınlık anlamında daha aşağı seviyeye indirdiklerini görüyorum mesela son zamanlarda. bu da bunun tescili.
bu gerizekalı mektup tesadüf olamaz. dış işleri böyle çalışmaz. trumpın karakteri ne olursa olsun‚ hesaplı kitaplı mesajlar gönderilir. çok sonuç çıkarılabilir bu konudan.

ruslar yapılanı unutmaz‚ amerikalılar ise söylediklerini yaparlar derler.

ElEmperador abiye sorabiliriz mesela. Bu tür bir mektup kasıtlı olarak böyle yazılmışsa(ki öyledir) ne anlam çıkarılabilir dış işleri açısından...

Bu adam Pelosi´ye dün godzilla dedi dün yahu.Bugün de sizce benden hoşlanıyor mu diye foto atmış dedim ya büyük arıza.Bütün diplomasi kurallarını yerle bir etti.Bugün görece konuşulabilecek adamlara umarım iade edilmiştir laflar.Adamın üzerinde azil kılıcı geziniyor.Kasımda sanırım o zamana kadar daha büyük saçmalamalar da olacak bence.Ama azil olmazsa bütün müesses nizamı da bvitirecek gibi görünüyor.64 te de Johnson mektubu buna benzer tehditler içeriyordu İnönü 1 hafta sonra cevap verdi.Bekleyelim diyorum çünkü gerçekten çatlak olsa da sadece trump bizim dediklerimizi dillendiriyor.Dün İtalya CB ile ortak açıklamada ilk defa bu kdr yekpare pkk hakkında ve bizim tezlerimiz için doğru sözler söyledi.Hepimiz istiyoruz lan senin ... diye girişilmesini ama öyle de olamıyor yani.Müesses nizam mal gib kaldı şimdi bir anda asker çekilmesi bilmem ne.Operasyon da başarılı gidiyor.Söylenenlere göre çok güvenmişler ypg ye bize direnecekleri konusunda.O da yerle bir oldu.Aşırı sinirlenmiş haldeler.Bundan sonra oraya asker sokmak isteseler bırak bizi Rusyaya savaş ilan etmekle olacak.Dün temsilciler meclisinde ezici çoğunlukla tekrar asker göderme çıktı ama nasıl olacak.Oraya tekrar abd askeri gelmesi demek 3. Dünya savaşı demek.Ne biz çıkarız ne Suriye ne Rusya geri adım atmaz.Ne bileyim hayırlısı olsun.

17.10.2019 18:17 Perşembe #9079

Kaan

Kanatsız uçan bir milletiz vesselam.

17.10.2019 18:40 Perşembe #9080

Ankara_Fenerbahçe

Recep Tayyip Erdoğan´ın tek düşündüğü ne olursa olsun kendi dikta rejiminin devam etmesi‚ AKP´lilerin tek düşündükleri ise kendi menfaatlerinin devamıdır.
Onlar için tümüyle bu ön planda olduğu için başka hiçbir şeyi hesaba katar durumda değiller.

Zaten Recep Tayyip Erdoğan‚ eşi benzeri tarihte görülmemiş biçimde‚ daha harekatın 2. gününde herkesi AKP´li olmaya çağırmıştır.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....1003.1004.1005.1006.1007.1008.[1009].1010.1011.1012.1013.1014.1015....1056