Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....1053
15.04.2018 20:11 Pazar Konu Puanı: 0

Ankara_Fenerbahçe

Ben futbol‚ ülke ve Fenerbahçe adına neyin daha iyi olacağını gayet iyi görüyorum.

Başakşehir şampiyonluğu‚ bu baskıcı hükümete ve Aziz Yıldırım´a büyük bir hediye olur.

Özgürlük yoksa‚ kulüp tutmanın da manası yoktur.

Kendi mantığımdan ve düşüncemden eminim‚ içim de çok rahat düşüncemden ötürü.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

15.04.2018 20:25 Pazar #19

noyan de souza

tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgürdür
kimisi başakşehir şampiyon olmasın‚ 6s olsun der
kimisi biz olamıyorsak başakşehir olsun der
herkes özgür

15.04.2018 20:30 Pazar #20

Ankara_Fenerbahçe

Yine tehdit!

Recep Tayyip Erdoğan‚ Üsküdar´da yaptığı konuşmada‚

" Eyy finans sektörünün içerisinde olanlar bizi kur‚ şu‚ bu bunlarla tehdit etmeye kalkmayın. Bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız "

dedi.

15.04.2018 22:35 Pazar #21

Ankara_Fenerbahçe

Harem-selamlık uygulaması!

Recep Tayyip Erdoğan‚ Maltepe 6. İl Olağan Kongresi öncesinde partililere hitap ederken alanda kadın ve erkekler ayrılmış durumdaydı.

15.04.2018 23:31 Pazar #22

ZEUS_35

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1702789

Ben futbol‚ ülke ve Fenerbahçe adına neyin daha iyi olacağını gayet iyi görüyorum.

Başakşehir şampiyonluğu‚ bu baskıcı hükümete ve Aziz Yıldırım´a büyük bir hediye olur.

Özgürlük yoksa‚ kulüp tutmanın da manası yoktur.

Kendi mantığımdan ve düşüncemden eminim‚ içim de çok rahat düşüncemden ötürü.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

Aynı fikirdeyim.
Gönül ister ki muktedirlerin parmağı olmasın bu şampiyonluklarda. Fakat geçmişte olduğu gibi yine var olacak.

16.04.2018 00:39 Pazartesi #23

johann

ben futbol´u takip etmeyi zico gittikten sonra bıraktım ama öyle olmasa bile ibb´nin şampiyon olması da zaten soğuturdu beni. kör gözün parmağına bu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/733959/Basakcity.html

16.04.2018 09:45 Pazartesi #24

PeaceoMind

Ben her zaman Fenerbahçe´nin şampiyon olmasından yanayım.

16.04.2018 09:56 Pazartesi #25

Ankara_Fenerbahçe

Yandaş sendikayla dersanecilik modeli.

"Müfredatın örgün eğitim müfredatıyla sınırlı tutulmasını isteyen MEB‚ kursların fiziki kapasitesi yeterli olan resmi ortaokullarda‚ imam hatip ortaokullarında ve ortaöğretim kurumlarında açılabileceğini duyurdu.

Kurslarda görev alacak müdürlere‚ "Öğretmenleri performansa göre değerlendirin" talimatı verildi.

Bu yolla‚ hükümete yakınlığıyla bilinen Eğitim Bir Sen´in yetkili sendika olarak komisyonda etkili olmasına olanak sağlandı.

Yeni yönetmelikle halk eğitim merkezlerinin dershane gibi çalışmalarına olanak sağlandığını söyleyen Eğitim Sen Genel Eğitim ve Yükseköğretim Sekreteri Özgür Bozdoğan‚ dershanelerin yerini bu kurumların alacağını ve MEB´in sonraki yıllarda buna uygun bir istihdam yönelimi içerisine gireceğini belirtti.

Performans Değerlendirme Yönetmeliği´nin henüz taslak olmasına karşın hazırlanan bu yönetmelikle uygulamaya konulmasına tepki gösteren Bozdoğan‚

"MEB‚ bu yönetmeliği hazırlarken bu taslağın bu haliyle uygulanacağı ön kabulu ile hareket etmektedir. Bu durum bizler açısından kabul edilebilir bir durum değildir" dedi.

16.04.2018 10:21 Pazartesi #26

Isis

Bir öğretmen olan arkadaşımın abisiyle sohbet ettik geçenlerde.
Eğitim sistemndeki değişikliklerden‚ yeni sınavdan falan bahsetti.
"Nitelikli okul" diye bir isimlendirme ile okulların ayrıştırıldığından bahsetti.
Okullarda 4 yıldan fazla çalışan öğretmenlerin okullarını değiştirmeye zorlandığından bu nedenle de bir çok iyi okulun hocalarının ayrılmak zorunda kaldığından bahsetti. *
İzmir´de çok iyi bir teknik okulun‚ mekatronik alanında Türkiyenin en iyilerinden birisinin bu nedenle öğretmenlerini kaybettiğinden bahsetti.
Yeni sınav sisteminin aslında hiç bir değişiklik getirmediğini anlattı.

İmam hatiplerin çko baskın hale getirildiğini falan anlattı.

Bilmiyorum öğretmen var mı?

Ama çok üzüldüm anlattıklarına.
Türkiye bir kere daha gelişmeyi göz göre göre kaçıracak.
Hepsi bir yana çocuk büyütmek için çok zor bir ülke haline geliyoruz.

Bana sorarsanız‚ herşeye vatan haini diyenler‚ esas bu konuyu biraz düşünmelidir.

* 4 yıl konusunu tam bilmiyorum‚ yanlış anlamış olabilirim. Ama öğretmenlerin ayrılmaya zorlandığı ve iyi eğitim verdiği senelerin birikimiyle herkesin kanıksadığı‚ kabullendiği ve ülkeye muazzam katksıı olan bazı okulların zor durudma kaldığını biliyoruz.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....1053