Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....1046
17.04.2018 05:17 Salı Konu Puanı: 0

Semih

2014 yılında Sosyal Bilimler Öğretmeni olarak mezun olan Merve Çavdar‚ iddiaya göre atanamayınca bunalıma girdi. Bugün sabah saatlerinde evden ´iş bulmaya gidiyorum´ diyerek çıkan Çavdar‚ Güzelçamlı sahiline giderek yaşamına son verdi.

Kıyıda bir kadının hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptığı kontrolde genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Genç öğretmenin cesedi‚ savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu´na gönderildi.

25 yaşında ‚gelecekten ümidini kesmiş‚intihar etmiş...rahmetler olsun‚RIP

depresyona girenlerin mutlaka yardım almaları şart.sadece ilaçla geçmiyor bu hastalık.

bu arada...3 ayda örtülü ödenekten harcanan para 544 milyon tl imiş.

kolay değil‚mitinglere katılmak‚ uçak‚su yakmıyor‚benzinin superi‚temizi lazım.muhtarları misafir etmek kolay mı?

17.04.2018 05:23 Salı #46

Semih

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1702848

Suriye´ye şimdi de İsrail saldırıyor.

Evet‚ dış işleri bunu da memnuniyetle karşılıyor mu?

Tarih her sözü kaydediyor!

İrlandalı Spirit Radio´nun haber şefi Aine Carvill‚ bugün öğle saatlerinde Duma´ya giden ve sosyal medyada yayılan görüntülerin çekildiği hastaneyi ziyaret eden İngiliz Independent gazetesinin tanımış yazarı ve Ortadoğu uzmanı Robert Fisk ile yaptığı röportajdan alıntılar paylaştı. Duma´da kimyasal saldırıya maruz kaldıkları iddiasıyla insanların hortumla yıkanırken görüntülendiği‚ hastanenin içinden çekilmiş fotoğraflar sosyal medyada paylaşıma girmişti.

[Haber görseli]Paylaşıma göre Robert Fisk kimyasal saldırı olmadığını belirtiyor ve şunları söylüyor:

1. Görüntüler gerçekten bu hastanede çekilmiş.

2. Fisk´in konuştuğu doktorlar‚ o gün hastaneye getirilen çocukların öksürdüğünü ve tükürük saçtığını anlattı.

3. Hastalar bölgedeki topçu ateşinden ve tozdan etkilendikleri için hastaneye getirilmiş.

4. Bir kişi "gaz‚ gaz" diye bağırarak paniğe neden olmuş‚ bu yüzden doktorlar kimyasal silah saldırılarında izledikleri prosedürü uygulamış ve hastaları yıkamaya başlamış.

5. Klor gazı saldırısı olmamış.

Söz konusu röportajın tamamının yarın yayımlanacağı açıklandı.

17.04.2018 08:29 Salı #47

Ankara_Fenerbahçe

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1702852

İrlandalı Spirit Radio´nun haber şefi Aine Carvill‚ bugün öğle saatlerinde Duma´ya giden ve sosyal medyada yayılan görüntülerin çekildiği hastaneyi ziyaret eden İngiliz Independent gazetesinin tanımış yazarı ve Ortadoğu uzmanı Robert Fisk ile yaptığı röportajdan alıntılar paylaştı. Duma´da kimyasal saldırıya maruz kaldıkları iddiasıyla insanların hortumla yıkanırken görüntülendiği‚ hastanenin içinden çekilmiş fotoğraflar sosyal medyada paylaşıma girmişti.

[Haber görseli]Paylaşıma göre Robert Fisk kimyasal saldırı olmadığını belirtiyor ve şunları söylüyor:

1. Görüntüler gerçekten bu hastanede çekilmiş.

2. Fisk´in konuştuğu doktorlar‚ o gün hastaneye getirilen çocukların öksürdüğünü ve tükürük saçtığını anlattı.

3. Hastalar bölgedeki topçu ateşinden ve tozdan etkilendikleri için hastaneye getirilmiş.

4. Bir kişi "gaz‚ gaz" diye bağırarak paniğe neden olmuş‚ bu yüzden doktorlar kimyasal silah saldırılarında izledikleri prosedürü uygulamış ve hastaları yıkamaya başlamış.

5. Klor gazı saldırısı olmamış.

Söz konusu röportajın tamamının yarın yayımlanacağı açıklandı.

Hiç şaşırmadım Semih‚ zaten başından beri kimyasal silah yalnına inanmadım.

Saddam zamanında da o kimyasal yalanını başka bir coğrafya için dinlemiştik‚ yine inanmamıştık elbette.

Amerika´nın en sevdiği iş YALAN söylemektir.

Şimdi de Suriye´ye saldırıp masum insanları öldürdüler ve güç gösterisi yaptılar‚ operasyon dedikleri ırkçı saldırı bundan ibarettir.

17.04.2018 12:03 Salı #48

Ankara_Fenerbahçe

Devlet Bahçeli erken seçim çağrısı yaptı.

Ne kadar kendine güveni olan bir lider‚ mangal gibi yüreği var‚ helal

17.04.2018 12:31 Salı #49

Meloik

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:1702830

Başkanlık seçimlerine dair umutlarım var
İlk kez akp kaybeder diye düşünüyorum.
Çok az bir farkla kazanılmış bir referandum var önümüzde
Bunu erdoğan´da gördü ve sonuç açıklandığında suratı düştü.

Muhalefet dırdır yapmak yerine akıllıca ekonomik vaadlerde bulunursa çok düşük olan fark çabuk kapanır hatta lehimize açılabilir.

Benim tanıdığım akplilerin bir kısmı vermeyeceğini söylüyor artık akp´ye.
Türkiye genelinde böyle tek tük dönüşler varsa bu muhteşem bir istatistik oluşturur.
Anketleri beklemek lazım.
Muhalefet lehine şişirilmiş anket yapanlar var aynı şekikde akp lehine şişirilmiş anket yapanlarda var
Geçmiş dönemlerde en yakın sonuçları veren anket şirketlerini takip etmek gerek.
Bakalım umarım üklemiz için hayırlı bir sonuç çıkar ve bu lanet günler biter.

Referandum kıl payı falan kazanılmadı. Referandum büyük farkla hayır olarak çıktı.
Bu seçimde de hiç umudum yok şimdiden alt yapısını hazırlıyorlar.

Erdoğan´ın yüzü korkudan düşüktü. Ya halk anlar ve isyan ederse diye. Ama o gece Kılıçdaroğlu çıktı ve "böyle bir şey olabilir mi?" dedi sadece... Eğer "çıkın sokağa bu referandum usulsüzdür" deseydi ve kendi millet vekili hapse atıldığı zaman yaptığı adalet yürüyüşünü o gece yapsaydı çok şey değişirdi. Herkes tek bir işaret bekliyordu ama yapmadı.

Gelecek seçimlerde de lega yolla hiçbir beklentim yok şahsen. Birileri artık dış güçler mi olur‚ derin devlet mi olur bilemem müdahale ederse ancak o zaman kaybederler. O da bir halta yarar mı ayrı konu...

17.04.2018 12:34 Salı #50

Deatus

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1702864

Devlet Bahçeli erken seçim çağrısı yaptı.

Ne kadar kendine güveni olan bir lider‚ mangal gibi yüreği var‚ helal

erken seçim için istediği tarih ne tesadüftür ki (!)

insanların yaz tatili sebebiyle uzaklarda olacağı bir tarih.

hatta kurban bayramı tatili zamanına denk geliyor :/

seçime gitme oranı ne olacak. buna cesaret değil başka bir şey denir de neyse :/

17.04.2018 13:15 Salı #51

Ankara_Fenerbahçe

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:1702866

erken seçim için istediği tarih ne tesadüftür ki (!)

insanların yaz tatili sebebiyle uzaklarda olacağı bir tarih.

hatta kurban bayramı tatili zamanına denk geliyor :/

seçime gitme oranı ne olacak. buna cesaret değil başka bir şey denir de neyse :/

Devlet Bahçeli‚ Türkiye´nin en yüksek katılımlı seçimi yapılsa ve kendi başkanlığında partisi seçim ittifakı yapmadan seçime girse‚ alacağı oy nedir?

Biraz zorlasak‚ iyi organize olsak Komünist Parti‚ MHP´yi geçer

17.04.2018 15:07 Salı #52

PeaceoMind

Erken seçim olsun da bitsin bu çile... Adam doymadı gitti. Bugün dünyanın en iyi yöneticisini getirsen ülke elinde patlayacak zaten. Yalanlarla oyalanmaktansa gerçeklerle yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Milletin gözüne baka baka her gün yalan söylüyorlar. Bari gerçek neyse ortaya çıksın... Herkes üzerine düşeni yaşasın. Seçim 2019´da da olsa bu adam kazanacak zaten. Aklı olan kimsenin bu adamın 15 senesi üzerine ülkeyi yönetmek isteyeceğini zannetmiyorum. Kabul edelim veya etmeyelim... Ülke olarak bize biçilen rolü oynamaktan başka bir şey yapmıyoruz. Kurunun yanında yaşlarda yanacak. Yapacak bir şey yok. Batalım... Sonrasında kurtarmak yine bize kalacak

17.04.2018 15:14 Salı #53

Semih

bahçeli bey‚türkiyede sistemi değiştiren‚türkiyenin kaderiyle oynayan bir kişi olarak tarihe geçmiştir‚elindeki zayıf kartlara ragmen‚başrolde nasıl oynamaktadır?

ilginç bir ülkeyiz!

tuvalet bir lira oldu sözlerini alkışlayan başka bir ülke seçmeni var mıdır acaba?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....1046