Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....1045
18.04.2018 02:32 Çarşamba Konu Puanı: 0

johann

ben söyleyeyim fikrimi. kitap yazıyormuş asrın lideri. ya da yazıyorlardır işte. dış siyasette epey tecrübe biriktirdik demiş. komik tabi. yıllardır aynı bu argümanla monarşiyi de savunabileceğini düşünüyorum. yani dicek‚ olcak işte.

onun dışında dediğiniz gibi: cem toker de krt´de "bilmem kaç milyar tl´ye kendine saray yaptıran birisi seçimle gitmez diye bir yorum gördüm" demişti.

petrol ya da doğalgaz´ı olmayan bir ülkeye bu kadar yüklenilmez.
rezil olcaz.

18.04.2018 08:21 Çarşamba #64

Burhan

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1702894

ben söyleyeyim fikrimi. kitap yazıyormuş asrın lideri. ya da yazıyorlardır işte. dış siyasette epey tecrübe biriktirdik demiş. komik tabi. yıllardır aynı bu argümanla monarşiyi de savunabileceğini düşünüyorum. yani dicek‚ olcak işte.

onun dışında dediğiniz gibi: cem toker de krt´de "bilmem kaç milyar tl´ye kendine saray yaptıran birisi seçimle gitmez diye bir yorum gördüm" demişti.

petrol ya da doğalgaz´ı olmayan bir ülkeye bu kadar yüklenilmez.
rezil olcaz.

2 kere 2= rezil olacağız

Mesaj Burhan tarafından düzenlenmiştir...

18.04.2018 10:05 Çarşamba #65

Ankara_Fenerbahçe

Partisini‚
sadece kendisi ile kalan partililere iş bulma vaadi ile ayakta tutmaya çalışan Devlet Bahçeli‚
ideolojik olarak elinde tutunacak hiçbir dal kalmadığı için‚
her geçen gün manen eridiği için‚
seçim ittifakı ile bir an önce seçime girip birkaç milletvekilliği alma‚
en önemlisi de kendi milletvekilliğini tekrar kazanma çabasında.

Hepsi bu.

18.04.2018 12:07 Çarşamba #66

ElEmperador

Cotonou Büyükelçimiz sevgili dostum Turgut Kural vefat etti. Allah rahmet eylesin. İyi bir diplomat‚ Türk iş alemine kolaylık sağlayan değerli bir insandı.

18.04.2018 14:35 Çarşamba #67

Meloik

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:1702891

çok karamsarsınız
sokağa çıkma son çare bile olmamalı
bakmayın dindar göründüklerine bunlar yeri geldiğinde esad´dan bile daha zalim ve korkunç olur halkına çok büyük zararlar verebilirler.
iş çığrından çıkarsa f16´lar bile halka bomba yağdırır
ben inanıyorum bu seçim gidecekler
başkanlık sistemi onların sonu olacak.

Karamsar değilim gerçekçiyim. Mühürsüz pusulaları hepimiz biliyoruz ve şimdi de bu ve başka şaibeli sayılabilecek yeni düzenlemeler yapıldı. Sokağa çıkmak yakıp yıkmak demek değildir. Adalet yürüyüşünde çıkıldığı gibi referandum gecesi çıkılmalıydı. Bunlar halka saldırırdı diyorsan‚ iktidarda kalmak adına halkı katledebilecek kadar gözü dönmüş insanların seçimle gideceklerine nasıl inanabiliyorsunuz ben onu anlamıyorum. Üstelik f-16´lar halka bomba atacak‚ yok halkı katledecekler diye yani cebren ve tehditle aziz vatanın birileri tarafından ele geçirilmesine izin mi verecek bu halk? İyi o zaman İngiliz‚ Amerikalı‚ Rus falan da saldırırsa ölmeyelim diye sokağa çıkmayalım... Böyle bir şey yok. Eğer o gece sokağa çıkılsaydı‚ dediğin gibi katliam yapılsa bile bir şeyler değişirdi. Kimsenin burnu kanamasın ama söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Bir zümre/grup/ülke vs. vatanı zorla ele geçirmek istitorsa ya vatanı teslim edeceğiz ya da bedeli neyse ödeyeceğiz ve vatanı savunacağız.

Şahsen seçimlerde sonuç ne olursa olsun bence iyi olmayacak diye düşünüyorum. AKP kaybederse gitmeyecek‚ kaybetmezse kimse seçimin meşru olduğuna inanmayacak. Sonuçta benim öngörüm büyük olaylar çıkacağı hem de her koşulda.

Mesaj Meloik tarafından düzenlenmiştir...

18.04.2018 14:57 Çarşamba #68

Isis

"harici ve dahili bedhahların olacaktır" derken boşa denmemişti o.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

18.04.2018 15:11 Çarşamba #69

tolga73

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:1702904

Cotonou Büyükelçimiz sevgili dostum Turgut Kural vefat etti. Allah rahmet eylesin. İyi bir diplomat‚ Türk iş alemine kolaylık sağlayan değerli bir insandı.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

18.04.2018 15:57 Çarşamba #70

Mr Fabulous1907

Erken seçim olmayacak diye yırtınıyorlardı halbuki bir dediği bir dediğini tutmuyor adamların.

18.04.2018 16:00 Çarşamba #71

Semih

Mesajı Gönderen: Mr Fabulous1907:cLink:1702929

Erken seçim olmayacak diye yırtınıyorlardı halbuki bir dediği bir dediğini tutmuyor adamların.

tiyatro oynanıyor‚iyi de oynuyorlar‚bravo diyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....1045