Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....1623.1624.1625.1626.1627.1628.1629.1630.1631.1632.1633.1634.[1635]
19.09.2020 23:37 Cumartesi Konu Puanı: 0

sparco

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:1748309

Siyaset‚ demokrasi ile yönetilen ülkelerde yapılır abi. Devletin Anayasa Mahkemesi Başkanına‚ sağlıkçılarına hakaret tarzında söz söylenebiliyorsa‚ yönetim şekli demokrasi değildir.

Katılıyorum dostum‚ hatta geçtim demokrasiyi‚ cumhuriyet bile bu toprakları terketmek üzere...

20.09.2020 08:52 Pazar #14707

Ankara_Fenerbahçe

Kazdağları´na yapılmak istenen 70 RES´e karşı açılan yürütmeyi durdurma davası kapsamında gerçekleştirilen keşfe çevre örgütleri ve köylüler de katıldı. Kazdağlarını savunmak için bölgeye gelenler " Havama‚ suyuma‚ toprağıma dokunma " dedi.

20.09.2020 12:17 Pazar #14708

doct

Mazhar Osman.

Nasrettin Hoca fıkraları‚ Bektaşi fıkraları gibi‚ Mazhar Osman hikâyeleri ve hatıraları halk arasında yıllarca anlatılır olmuş.

Bir gün hastası‚ kendisine bağırmış: Sen delisin

Hemen cevabı yapıştırmış hoca: Senin bana deli demen önemli değil. Fakat ben sana‚ bir kere deli dersem‚ buradan bir daha çıkamazsın.

Çok ünlü isimleri tedavi etmiştir. Bunlardan birisi de Neyzen Tevfiktir. Alkolü bırakacaksın‚ yoksa ölürsün diye tembih etmiş. Ardından da içmeyeceğine dair yemin ettirmiş. Bir gün‚ Neyzen Tevfiki içerken görünce dayanamamış: Hani içmeyecektin‚ hani yemin etmiştin?

Neyzen‚ şöyle karşılık vermiş. Ne yapalım hocam! Bulunca içiyoruz. Bulamayınca ant içiyoruz..

Mazhar Osmanın ilk asistanı‚ Fahrettin Kerim Gökaydır. Prof. Dr. Gökay‚ sonraki yıllarda İstanbul Belediye Başkanlığı yapmıştır. Bu göreve geldikten sonra hocasını hiç aramamış‚ hal hatır sormamıştır.

Bir gün gazeteciler‚ Mazhar Osmana bunun sebebini sormuş. Hoca kendine has nükteyle cevap vermiş: O şimdi belediye başkanı oldu‚ gelmez. Yarın Bakan olur‚ gelmez. Öbür gün Başbakan olur‚ gelmez. Sonunda ben Allah oldum der. İşte o gün‚ onu bana getirirler

Atatürkle ilgili bir hatırası vardır. Bir mecliste Atatürk şu soruyu sorar: Hocam her insanda biraz delilik vardır diye söylerler. Bu doğru mudur? Hoca‚ evet doğrudur deyince‚ Atatürk ikinci soruyu sorar: Peki hocam‚ bende de biraz delilik var mı?

Mazhar Osman: Olmaz mı paşam‚ sizde herkesten kat be kat fazla delilik var..

Atatürk şaşırır ve yalnızca‚ nasıl diyebilir.

Mazhar Osman‚ müthiş bir açıklama yapar: Paşam! Dört iklim yedi düvele kafa tutmak akıllı adam işi midir??

20.09.2020 12:38 Pazar #14709

Ankara_Fenerbahçe

Türk Tabipleri Birliği 6. ay covid 19 değerlendirme raporunu ilk kez Tele 1´de Hayatın Rengi´nde açıkladı;
rapora göre; Türkiye covid-19 ölümlerinde Avrupa ikinciliğine yükseldi.

20.09.2020 14:05 Pazar #14710

Yolcum

Tövbe‚ tövbe ya... Daha neler göreceğiz bakalım...

Rize Çayelinde AKP İlçe Başkanlığı‚ üye sayısını artırmak için kampanya başlattı. Yerel basına verilen ilanlarda vatandaşa‚ Üye olun külliyede 1 gün geçirme fırsatını yakalayın vaadinde bulunuldu.

İlanda ayrıca kimlerin üye olabileceği hakkında bilgiler yer alırken‚ verilen bağlantıdan ön üyelik kaydı yapma imkanı da sağlandı.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Paylaş 
Sayfa: 1....1623.1624.1625.1626.1627.1628.1629.1630.1631.1632.1633.1634.[1635]