Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....575.576.577.578.579.580.581.582.583.584.585.586.[587]
21.02.2019 16:33 Perşembe Konu Puanı: 0

Young Zoran

Mesajı Gönderen: ZUKUNFT:cLink:1724419

Milliyetçilik bir hastalıktır‚ Bahçelide bu hastalığın ispatı. Bunu tedavi etmekte Fenerbahçemize kalmış.

Sıkıntı milliyetçilik değil. Bahçeli de şu haliyle anca Arap milliyetçisi olabilir. Atatürk‚ Türk milliyetçisiydi ve adam gibi bir milliyetçiydi.

Sıkıntı ülkemizde ne adam gibi sağcılığın ne de adam gibi solculuğun olmaması. Sağcısı gidip Türk-İslam sentezi yapar‚ Arap kültürünün ögelerini topluma empoze etmeye çalışır. Solcusu gider sırf "Düşmanımı düşmanı dostumdur" kafasıyla ülkücüye muhalif olacağım diye Kürt milliyetçiliği yapar‚ sözde Ermeni soykırımını savunur; hatta kimisine "Türk´üm" deyince seni faşist ilan eder.(CHP´yi değil uç solu kastediyorum)

Oysa ki Ermenistan´da konu "Ermeni Soykırımı" olunca sağcısı solcusu tek yumruk olur. Aynı şekilde konu "Kıbrıs Meselesi" olunca Yunan sağı-solcu tek yumruk olur. Biz de maalesef bu olmaz. Fenerbahçe de bu açıdan Türkiye´ye çok benzer. 6s aleyhine en ufak hata yapıldığında aralarındaki görüş farklılıklarını bırakıp tek yumruk olurlar. Bizde böyle bir durum olunca Nihat Özdemir çıkar başka konuşur‚ Rıdvan Dilmen tarafsız gözükeceğim diye kasarken saçmalar.

Ayrıca şu anda Norveç‚ Endonezya‚ Kongo vb... farketmez; herhangi bir ülkeden milliyetçi sağ bir partiyi al "Bundan sonra Türkiye´de siyaset yapacaksın" de‚ adamların ilk yapacağı şey Suriyelilere tanınan ayrıcalılara karşı çıkmak olur‚ Suriyelileri ülkelerine geri göndermeye çalışırlar. Ama bizim milliyetçi geçinen partilerin bu konuda hiçbir icraatini göremedik. Kısacası sorun milliyetçilik değil‚ ülkemizde düzgün milliyetçilik anlayışının olmaması.

21.02.2019 17:15 Perşembe #5275

Turcolatino

Mesajı Gönderen: Young Zoran:cLink:1724422

Sıkıntı milliyetçilik değil. Bahçeli de şu haliyle anca Arap milliyetçisi olabilir. Atatürk‚ Türk milliyetçisiydi ve adam gibi bir milliyetçiydi.

Sıkıntı ülkemizde ne adam gibi sağcılığın ne de adam gibi solculuğun olmaması. Sağcısı gidip Türk-İslam sentezi yapar‚ Arap kültürünün ögelerini topluma empoze etmeye çalışır. Solcusu gider sırf "Düşmanımı düşmanı dostumdur" kafasıyla ülkücüye muhalif olacağım diye Kürt milliyetçiliği yapar‚ sözde Ermeni soykırımını savunur; hatta kimisine "Türk´üm" deyince seni faşist ilan eder.(CHP´yi değil uç solu kastediyorum)

Oysa ki Ermenistan´da konu "Ermeni Soykırımı" olunca sağcısı solcusu tek yumruk olur. Aynı şekilde konu "Kıbrıs Meselesi" olunca Yunan sağı-solcu tek yumruk olur. Biz de maalesef bu olmaz. Fenerbahçe de bu açıdan Türkiye´ye çok benzer. 6s aleyhine en ufak hata yapıldığında aralarındaki görüş farklılıklarını bırakıp tek yumruk olurlar. Bizde böyle bir durum olunca Nihat Özdemir çıkar başka konuşur‚ Rıdvan Dilmen tarafsız gözükeceğim diye kasarken saçmalar.

Ayrıca şu anda Norveç‚ Endonezya‚ Kongo vb... farketmez; herhangi bir ülkeden milliyetçi sağ bir partiyi al "Bundan sonra Türkiye´de siyaset yapacaksın" de‚ adamların ilk yapacağı şey Suriyelilere tanınan ayrıcalılara karşı çıkmak olur‚ Suriyelileri ülkelerine geri göndermeye çalışırlar. Ama bizim milliyetçi geçinen partilerin bu konuda hiçbir icraatini göremedik. Kısacası sorun milliyetçilik değil‚ ülkemizde düzgün milliyetçilik anlayışının olmaması.

Türkler ve Moğolların tipik olayıdır anlattığınız

Cengiz Han sonrası Moğollar ve Göktürkler sonrası Türkler hep iç mücadele yaptılar.

Genetiğimizde boyun eğmemek var

21.02.2019 22:52 Perşembe #5276

f1e9rh9a0t

Mesajı Gönderen: ZUKUNFT:cLink:1724419

Milliyetçilik bir hastalıktır‚ Bahçelide bu hastalığın ispatı. Bunu tedavi etmekte Fenerbahçemize kalmış.

En büyük hasta Atatürk´tür o zaman...

22.02.2019 00:24 Cuma #5277

Semih

Mesajı Gönderen: f1e9rh9a0t:cLink:1724428

En büyük hasta Atatürk´tür o zaman...

antuda bunu da gördüm!

yazık...

biliyorum‚gelip tevil edeceksin‚ayıp ettiginin farkında mısın!

22.02.2019 01:08 Cuma #5278

f1e9rh9a0t

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:1724429

antuda bunu da gördüm!

yazık...

biliyorum‚gelip tevil edeceksin‚ayıp ettiginin farkında mısın!

Atatürk´e hasta diyen ben değilim. Milliyetçiliği hastalık diye nitelendirenlerdir.

Paylaş 
Sayfa: 1....575.576.577.578.579.580.581.582.583.584.585.586.[587]