24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler

Paylaş 
Sayfa: 1....234.235.236.237.238.239.240.241.242.243.244.245.[246]
22.06.2018 23:02 Cuma Konu Puanı: 0

johann

beyin değil çöplük anasını satayım.. işsizlikten tabi bunlar hep.

22.06.2018 23:15 Cuma #2206

sparco

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1707927

İsmail‚ iki gözüm...

biz solcular dincilere "allahsız" deriz laf arasında haberin olsun...
Sen dincisin diye demiyorum‚ öyle birşey yakıştırmıyorum sana. Ama bil yani nasıl olduğumuzu.

Ha‚ bir de ezan vesair şeyler olmuş...

Mehmet Akif´i biliyor musun. Mısır´a gidip gelmiş. Ne demiş bir bak istersen.

Ben 1.5 yıl Umman´da çalıştım. Ordaki ezanları da bi dinle bir ara.

Siz de 2007 üyesisiniz‚ yıllardır uyuyarak uzay yolculuğu mu yapıyordunuz hocam ?...

Daha önce nerelerdeydiniz ?...

22.06.2018 23:16 Cuma #2207

YigidoMK

Bir makale tavsiye etmiştim‚ okuyan oldu mu bilmiyorum. Uzun gerçi‚ dili biraz ağır‚ ilgi alanı olmazsa okunması zor..

Yine de tekrar söylemek istiyorum..

"Kutsal mazlumluğun psikopatolojisi"

Sağ siyasetin mazlumluk söyleminde gizli güç arzusu vs. Okumak isteyen olursa birikim dergisindeydi googleda çıkar...

22.06.2018 23:19 Cuma #2208

johann

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:1707953

Siz de 2007 üyesisiniz‚ yıllardır uyuyarak uzay yolculuğu mu yapıyordunuz hocam ?...

Daha önce nerelerdeydiniz ?...

Hocam ben aslına bakarsanız buraya orta okuldayken 99 ya da 2000´de üye olmuştum. yazmışlığım yok tabi. transferlere falan bakıyordum. sonra şifreyi yitirdim tekrar üye olmuşum 2007´de.

Solcu huysuzluğu diye birşeye illa ki tanık olmuşsunuzdur.
Ben nerden bileyim burada bu kadar iyi insan olduğunu.

Cehaletten hep.

Türk solu birikim aktaramamaktan muzdarip.
Ben odtü´lüyüm. fizik çimlerinde oturduğunda‚ konuşmalardan yanındakilerin kaçıncı sınıfta olduğunu kestirebilir insan.

Mesaj johann tarafından düzenlenmiştir...

22.06.2018 23:19 Cuma #2209

sparco

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:1707932

Ya sen melek gibi bir adam oldun‚ ne oldu hayatında muhteşem bir şey olmuş olmalı‚ her yazdığını beğeniyorum senin...

Ben değişmedim ya‚ sen değiştin herhalde...

O hep öyleydi hocam‚ arada bir girip yazan pala isimli bir kedisi var...

22.06.2018 23:19 Cuma #2210

YigidoMK

Ruşen Çakır´ın Mücahit Bilici ile söyleşisi. İslam-devlet ilişkisi üzerine harika bir program. Üşenmeyin izleyin..

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-n9NVqkOlYM&feature=share[/youtube]

Yav arkadaş niye çıkmıyo bu yutub fidyosu..

"İslam´ın güncellenmesi: Mücahit Bilici ile söyleşi" fidyonun adı..

Mesaj YigidoMK tarafından düzenlenmiştir...

22.06.2018 23:24 Cuma #2211

johann

Mesajı Gönderen: YigidoMK:cLink:1707957

Ruşen Çakır´ın Mücahit Bilici ile söyleşisi. İslam-devlet ilişkisi üzerine harika bir program. Üşenmeyin izleyin..

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-n9NVqkOlYM&feature=share[/youtube]

Yav arkadaş niye çıkmıyo bu yutub fidyosu..

"İslam´ın güncellenmesi: Mücahit Bilici ile söyleşi" fidyonun adı..

Mesaj YigidoMK tarafından düzenlenmiştir...

ya hocam sen geçen de birikim´in linkini yollamıştın. ruşen çakır falan. niye böyle liberal şeyler atıyorsun ya.. yakışıyor mu bir odtü´lüye

şaka diyorum.
bira bitti
panik atak yaşıyorum şu an..

22.06.2018 23:25 Cuma #2212

sparco

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1707955

Hocam ben aslına bakarsanız buraya orta okuldayken 99 ya da 2000´de üye olmuştum. yazmışlığım yok tabi. transferlere falan bakıyordum. sonra şifreyi yitirdim tekrar üye olmuşum 2007´de.

Solcu huysuzluğu diye birşeye illa ki tanık olmuşsunuzdur.
Ben nerden bileyim burada bu kadar iyi insan olduğunu.

Cehaletten hep.

Türk solu birikim aktaramamaktan muzdarip.
Ben odtü´lüyüm. fizik çimlerinde oturduğunda‚ konuşmalardan yanındakilerin kaçıncı sınıfta olduğunu kestirebilir insan.

Mesaj johann tarafından düzenlenmiştir...

Yazın kardeşim yazın...

Zeka bulaşıcı değildir ama en azından iyilik bulaşıcıdır...

22.06.2018 23:26 Cuma #2213

19ismail07

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:1707921

Bak İsmailim‚ 30 defa bu son mesajım futbol forumuna gidiyorum dedin‚ hala gelip akepe propogandası yapıyorsun...

Severim seni ama inandırıcılığın kalmıyor böyle yapınca...

Savunduğun şeyleri en az 5 kişi yerle bir etti ama sen durmak yorulmak bilmeden yola devam ediyorsun‚ aslında öyle birisi değilsin ama niye böyle yapıyorsun ben anlamıyorum... Shark 21 in yazdığı mesaj tokat gibi bir mesajdır ve dibine kadar doğrudur... Kimse de aksini iddia edemez...

Sera Kadıgilin ezan konusunda söyledikleri‚ Şirzatın antitezini oluşturmuyor ki...

Kötü örnek antitez oluşturmaz ki‚ neden tezin kendisini eleştirmek yerine kötü emsali savunmak zorunda kalıyorsun‚ zor olmuyor mu böyle ?...

İnanıyor musun yazdıklarına‚ yoksa biraz inatçılık mı var ?...

abi ben haksızlık yapıldı mı o ortamda doğruyu konuşurum.

propaganda da yapmıyorum. bak o kadar yazmışım genel anlamda ne dediğim ortada. benim düşüncemde olan yok bunu dile getirdim en başta.

şirzat bana oy vereceğin yer diye güzel örnek sunmadı.

bende ona onun dilinden konuştum.

kim bana nasıl yaklaştıysa öyle davrandım.

ben inatçı değilim. sadece haksızlık yapılmasına karşıyım

doğrudur 3 4 kez son mesajım dedim fakat sonlandıramadım‚ maksadını aşanlar oldu kaçıp gitmek istemedim cevap verdim.

dön bi bak eski mesajlara abi ben kimseye durup dururken 1 kişiye dahi saygısızlık yapmadım. bana saygısız konuşup hakaret vari yazanlara karşılık vermişim en fazla budur. bir kişi desin ki sen yaptın ilk olarak özür dileyecem.

yazışmalarıda okuduysan genel anlamda saygılı dürüstçe konuşmuşuzdur.

övgüyle bahsettiğim ile eleştirdiğim konulara bak eleştirilerim daha fazladır. zaten ben ısrarla söyledim fanatik değilim‚ avukatta değilim. sadece bazı arkadaşlarda tahammüzlük var. bak misalen sen beni eleştirdin inatçı mısın filan yani bunda bişey yok elbette eleştireceksin elbette fikrimi yereceksin hatta atışacaksın

ama abi saygısızlığa haksızlığa eyvallahım yok. birbirinin aynı konularında konuyu ilk başlatan arkadaşa tek laf yokken bana yüklenilmesini doğru bulmuyorum. ben düz adamım düşündüğümü söylüyorum‚ neyse ne yani.

ayrıca her şeyin farkındayım‚ dini kullananlar sömürenler kendisine alet edenler her şey gün gibi ortada. burada güzelce tartışma ortamında konuştuklarımızda oldu güzeldi genel manada. kimseyi tahrik etmek saygısızlık yapmak amacında olmadım.elini vicdanına koyan herkes gördü bunu.

benim kimseyle bir sorunum yok abi buradan senin nezdinde konuyu tamamen kapatacam. ben vatanımı seven bir adam olarak dedim ki benimde fikrim düşüncem budur. ömrüm yeterse bir gün başka adayları da liderlik ederken görürsem saygı duyarım. en fazla eleştiririm ama yakıp yıkmam vs. sonuçta siz de şu an sevmiyorsunuz ve eleştiriyorsunuz bu da çok seslilik iyi bir şeydir yani.

son olarak benimle güzelce tartışan herkese teşekkür ediyorum. tartışmasını bilene‚ insana fikre önem verene eyvallah. önemli olan bizleriz. onların hepsi gelip geçici.

seçim hepimize hayırlı olsun kim kazanırsa da hayırlı olsun kazanan ülkemiz olsun..

Paylaş 
Sayfa: 1....234.235.236.237.238.239.240.241.242.243.244.245.[246]