Ankaralı renkdaşlar maçları nerede izliyor?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Ankaralı renkdaşlar maçları nerede izliyor?

Paylaş 
Sayfa: [1].2
14.08.2018 15:12 Salı Konu Puanı: 0

r1dv4n

Ankaralı renkdaşlar maçları nerelerde izliyor?

Merhaba

Antu´ya en son login olduğum tarih: 02.08.2016 imiş

2007 de üye olmuşum. Yukarıda belirttiğim tarihten beridir de 3-5 maç en fazla izlemişimdir. Fenerbahçe´de bişeyler değişmeden de izlemeyeceğim demiştim.

Nitekim değişti.

O zamanlar Gaziantep´te yaşıyordum‚ şuan Ankara´dayım. Ankaradaki arkadaşlar maçları nerelerde izliyorlar?

Hatta‚ eş dost ile gidip‚ bişeyler yiyip içilebilecek aynı zamanda maç izlenebilecek nereler var?

07.09.2018 16:45 Cuma #1

Deniz Örgün

Merhaba‚ ben de senelerdir bu sorunun cevabını arıyorum. Aslında toplanabilsek güzel olur.

07.09.2018 17:39 Cuma #2

ElEmperador

Arkadaslar ayri bir Ankarali Fenerbahceliler bolumu var.
Orada bu konulari istisare edebilirsiniz.
Yillarca Ankara´da yasamis birisi olarak Ankara´yi ve ozellikle Ankarali Fenerbahcelileri cok severim.

07.09.2018 18:41 Cuma #3

noyan de souza

Gaziantep merkezde miydin renktaş?

07.09.2018 19:13 Cuma #4

ElEmperador

Tamam simdi muhabbet koyulaşır.
Ne diyorum ben
Gdin yerinde yazın kardeşim.

08.09.2018 11:50 Cumartesi #5

FeneRealite

Mesajı Gönderen: r1dv4n:cLink:1716560

Ankaralı renkdaşlar maçları nerelerde izliyor?

Merhaba

Antu´ya en son login olduğum tarih: 02.08.2016 imiş

2007 de üye olmuşum. Yukarıda belirttiğim tarihten beridir de 3-5 maç en fazla izlemişimdir. Fenerbahçe´de bişeyler değişmeden de izlemeyeceğim demiştim.

Nitekim değişti.

O zamanlar Gaziantep´te yaşıyordum‚ şuan Ankara´dayım. Ankaradaki arkadaşlar maçları nerelerde izliyorlar?

Hatta‚ eş dost ile gidip‚ bişeyler yiyip içilebilecek aynı zamanda maç izlenebilecek nereler var?

Hocam futbol adina degisen hicbir sey yok...amacininiz keyif veren bir futbol izlemekse suan aradiginiz takima ulasilamiyor..henuz ‚ yer aramaya gerek yok.

21.09.2018 20:26 Cuma #6

ElEmperador

Sonuca varilamadi bu konuda da.
Dosyalari kapatalim yenileri gelsin.

21.09.2018 20:47 Cuma #7

johann

NRY cafe var arkadaşlar. Çankaya´ya yakın olanlar gitsin oraya. Nezih yer.

Ceza´m bittince verebildim cevap.

21.09.2018 21:01 Cuma #8

johann

O zaman bir hikaye anlatayım. 6-0 maçta lisedeyiz. Bir arkadaş GFB´ye girmiş. Ne işin var lan falan dedik.

Neyse bu dedi ki GFB batı sinemasının olduğu yeri ayarlamış orda gidip izleyelim. Orda izledik. Ortega şov yapıyor. 98´de görüp "ulan keşke gelse dediğim" adam hem de.

Devre oldu. Etraf serseri dolu ama belli yani. Ben de balkon bebesi değilim bu arada. 4 -5 yaşından beri gezerim sokaklarda. Top oynarım. İlkokulda yerden izmarit toplayıp içerdim. Bunlar hakkaten serseri yani. Neyse‚

İkinci yarı başlayacak‚ belinde bıçak olan haplı biri "nerdeydiniz ....." diye saydırıyor. Maç bitti. Bi şekilde herkes kol kola girdi. mithatpaşa doğru yürüyoruz. Cinconlu iğneler de mithatpaşa´dan aşağı inmişler.

Balta çekti şerefsizler. Ya da sallama işte. Alman kültür´ün ordan tam seçemedim. Sonra topuk tabi.

Paylaş 
Sayfa: [1].2