Tayland
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Tayland

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
03.10.2018 17:56 Çarşamba Konu Puanı: 0

Turcolatino
Tayland

Renktaslar merhaba‚uzun zaman once Tayland seyahati planladigimi soylemistim.1-2 ay Muay Thai‚sonrasinda 3-4 ay kadar profesyonel fizyoterapi egitimi almayi dusunuyorum.Taylandda hangi lokasyonlari tavsiye edersiniz?

05.10.2018 08:32 Cuma #1

Ahmet Genc
Tayland

Pattaya

05.10.2018 09:34 Cuma #2

ibrahim_fbL
Tayland

Aman dikkat usta

05.10.2018 09:59 Cuma #3

Fenerlikral
Tayland

bangkong ve pattayaya git usta.
Heryerde binlerce masaj saLonu var.
En kral eğitimi alırsın.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

05.10.2018 10:01 Cuma #4

Fenerlikral
Tayland

bankong da yüzen çarşıya git. flooding market. Mutlaka gezmen gerek. Fil safarisi sevmem hiç gitmedim. Yılan timsah çiftliği sevmem gitmedim. Hayvanlara olanlardan dolayı.

Eskiden sokaklarda böcek yılan örümcek yerler idi kalmadı.

Artık et balık mangal yapıyorlar.
Sokaklarda et yeme. Alışkın değilsin 1 ay yatarsın. Normal rest. lardan ye. Sokaklardan sadece nuddle ve salata ye.

05.10.2018 10:02 Cuma #5

Fenerlikral
Tayland

İnanılmaz deniz ürünleri rest. vardır. 20 dolarak en kral balık yengeç vb. yersin.

Hayat ucuzdur.

Sokak başı hayat kadını vardır dikkat et.

Korkunç aids frengi vb. vardır.
Uyuşturucu vb. de vardır çok. Çok dikkat et.

Ben iş le alakalı vb. uzakdoğu çok gittim singapure ve özellikle bankong. Ordan biliyorum.

Hava hep sıcaktır..
EV lerde yemek yenmez hep sokakta.
Nüfusun yüzde 40 ı shemale yani travestidir. İnançlarında yeniden doğuş var. Eskiden kadın veya erkek olarak geldiklerine inanıyorlar.

Daha sorarsan söylerim.

05.10.2018 10:04 Cuma #6

Fenerlikral
Tayland

Aklıma geldikçe yazıyorum. Pattayada mercan adasına git mutlaka imkan olursa. Çok memnun kalırsın. Günlük turlar var sürat tekneleri ile. Denize gir filan. Aynı zamanda pattayada dünyaca ünlü alcatraz showa git .İnanılmazdır. ( hepsi travesti ama anlamıyorsun bile )

2 yer de de sokak aralarına girme. Main streetlerde kal.

Mesaj Fenerlikral tarafından düzenlenmiştir...

06.10.2018 16:14 Cumartesi #7

Asil Yaşayan
Tayland

Bangkok´ta kalma da‚ nerde kalırsan kal. Orda ruhum daraldı benim.

Pattaya sahil kasabası modunda‚ güzel bir yer. A la turca diye de bir Türk restoranı var AVM´nin içinde. Yaşamak için de gezmek için de güzel bir yer Pattaya.

06.10.2018 16:16 Cumartesi #8

Turcolatino
Tayland

Mesajı Gönderen: Asil Yaşayan:cLink:1718687

Bangkok´ta kalma da‚ nerde kalırsan kal. Orda ruhum daraldı benim.

Pattaya sahil kasabası modunda‚ güzel bir yer. A la turca diye de bir Türk restoranı var AVM´nin içinde. Yaşamak için de gezmek için de güzel bir yer Pattaya.

Cogu backpacker‚gezgin‚expat da ayni seyi soyluyor

Pattaya malum olay yuzunden pek tercihim olmaz.Onun yerine denize kiyisi olan Izmir ayarinda kalabalik bir yer yeterli.

Arastirmaya devam ediyorum.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3