Tayland
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Tayland

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
08.10.2018 14:13 Pazartesi Konu Puanı: 0

Isis
Tayland

Bir arkadaşım daha yeni Chiang Rai tarafına gitti.
Fotoğraflardan gördüğüm kadrıyla dünyanın en güzel köşelerinden birisi.
Ama ben olsam ben de daha bir sahil tarafında olmak isterdim.
Koh Samui çok güzel bir yere benziyor. Muhtemelen oralarda başka yerler de vardır çok adı sanıb ilinmeyen.


  
08.10.2018 14:54 Pazartesi #19

abisinin
Tayland


Mesajı Gönderen: Asil Yaşayan:cLink:1718689Malum olay derken hocam‚ kendimi kaptırırsam iyi olmaz manasında mı?

Akşamları sahil boyu yürürken adım başı fahişeler pazarlık için bekliyorlar. Çoğu da transseksüel/travesti. Masaj salonları‚ happy ending olayı malum

Tabii anlattığıma bakma tecrübe etmiş değilim hiçbirini‚ eşimle birlikte gittim zira 1 haftalığına Bir de barlar sokağı var Pattaya´da‚ orası ayrı bir dünya. Bira filan çok ucuz ama Türkiye´ye kıyasla‚ fiyatlara inanamazsın.

Kısacası insanın aklını çelebilecek çok fazla şey olduğu doğru Pattaya´da.demek teş başına gitsen tecrübe edinecektin he. pis ‚alçak seni


  
08.10.2018 19:44 Pazartesi #20

Asil Yaşayan
Tayland


Mesajı Gönderen: abisinin:cLink:1718740demek teş başına gitsen tecrübe edinecektin he. pis ‚alçak seniValla saplı sultanlara karşı hiç ilgim yok‚ akıllara yanlış şeyler gelmesin diye yazdım öyle


  
09.10.2018 00:49 Salı #21

Turcolatino
Tayland


Mesajı Gönderen: Asil Yaşayan:cLink:1718748Valla saplı sultanlara karşı hiç ilgim yok‚ akıllara yanlış şeyler gelmesin diye yazdım öyleYarildim muhabbet güzel gidiyor

Yüksek sezonda phuket-pattaya falan çok pahalı‚aynı eğitimi daha iyi kalitede alabilecek güzel lokasyonlar var.


  
09.10.2018 01:25 Salı #22

Semih
Tayland


Mesajı Gönderen: fblist23:cLink:1718702

4 ay eğitim çok değil mi yayetmez ama evet


  
11.10.2018 21:13 Perşembe #23

Turcolatino
Tayland

Hocam o Phuket neymis oyle‚full aksiyon full olay

Phuketnews sayfasina bakiyorum bazen‚her gun bir olay.Cok guzel ama problemli bir yere benziyor‚Rus turistlerden cok sikayetci Taylar.


  
11.10.2018 23:03 Perşembe #24

Ömer
Tayland

aman kardesim kimseye dokunmadan git gel‚ tertemiz ken simdi mikroba gerek yok


  
12.10.2018 12:27 Cuma #25

Turcolatino
Tayland


Mesajı Gönderen: Ömer:cLink:1718904

aman kardesim kimseye dokunmadan git gel‚ tertemiz ken simdi mikroba gerek yokBu yasima kadar gece klubune dahi gitmedim : D o tur seylerle ilgilenmiyorum.Onun yerine adalardan biri veya Bangkok olacak gibi gorunuyor.


  
12.10.2018 14:59 Cuma #26

Asil Yaşayan
Tayland


Mesajı Gönderen: Turcolatino:cLink:1718921Bu yasima kadar gece klubune dahi gitmedim : D o tur seylerle ilgilenmiyorum.Onun yerine adalardan biri veya Bangkok olacak gibi gorunuyor.Bangkok´ta bütün sokaklarda iğrenç bir koku var (domuz eti-yağı kokusu). Sokaklarda adım başı domuz şiş kızartan satıcılara rastlıyorsun. Biz Burger King´e gidelim oradan yiyelim dedik ki öyle de yaptık‚ nedense bana o hamburger bile kokuyor gibi geldi‚ defalarca we don´t want pork‚ only beef uyarısı yapmamıza rağmen

Bir de sokak bisikletçileri var her yerde. Yakın yerlere onlarla gidilebiliyor‚ eğlenceli. Yalnız pazarlık etmek şart‚ kazıklamaya çalışıyorlar turist görünce Taksilerse ucuz sayılır.

Şehrin genel planlaması çok hoşuma gitmedi‚ fazla kalabalık var. Yankesicilik olayı çokça oluyormuş‚ çantana cüzdanına her daim dikkat etmen şart. Bir de hediyelik eşyaların satıldığı Patpong pazarı var‚ orada da pazarlık esas. Adam başta 10 diyor‚ sen almıyorum dersen 5´e hatta 3´e kadar düşüyor.

Yemek olayı ve sokaklardaki yoğun domuz eti kokusuna katlanabilirim diyorsan sen bilirsin yani hocam. Ama ben önermem Bangkok´u.


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]