2019 Yerel Yönetim Seçimleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - 2019 Yerel Yönetim Seçimleri

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....453
04.12.2018 21:55 Salı Konu Puanı: 0

varyete39

2019 yılının mart ayında yapılacak olan belediye başkanlığı‚belediye meclis üyeliği‚il genel meclis üyeliği ve muhtarlık seçimleri ile ilgili bilgi paylaşımı ve yorumlarımızı bu başlık altında yapalım istedim..

Bir Yılmaz Büyükerşen hayranı olarak ülkemize Eskişehir gibi kentler diliyorum..

05.12.2018 10:26 Çarşamba #1

BaxeN

akp´nin ezip geçeceği bir seçim olacak gene

muhalefet olarak gene son ana kadar bu sefer olacak lan diyeceğiz
ama gene olmayacak

Mesaj BaxeN tarafından düzenlenmiştir...

05.12.2018 11:08 Çarşamba #2

Gürkan

Mesajı Gönderen: varyete39:cLink:1721259

2019 yılının mart ayında yapılacak olan belediye başkanlığı‚belediye meclis üyeliği‚il genel meclis üyeliği ve muhtarlık seçimleri ile ilgili bilgi paylaşımı ve yorumlarımızı bu başlık altında yapalım istedim..

Bir Yılmaz Büyükerşen hayranı olarak ülkemize Eskişehir gibi kentler diliyorum..

Kütahya´da yaşıyorum ve Eskişehire´e çağ atlatan Büyükerşen´in bile ciddi bir kesimin sevmediğini ‚ eleştirdiğini düşününce içimi yine karamsarlık kapsıyor..

Tabiki parti de önemli ama olay sadece particilik olmamalı. Bir tek partiye bakıp isimleri hiçe sayanlar çok yanlış yapıyor.

Ülkemiz için hayırlısı olsun..

05.12.2018 11:14 Çarşamba #3

Abugannuc

Chp de Istanbul icin E. Imamoglu deniliyor.

05.12.2018 11:16 Çarşamba #4

murphy59

60 milyar tl ibbnin bütçesi ve istanbulu almadığın sürece akpyi düşmez.

05.12.2018 12:05 Çarşamba #5

ElEmperador

Oturduğum ilçe Kadıköy´de chp‚ ceket koysam seçilirim mantalitesinden çıkmalı.
Aykurt bey dürüst bir adam‚ kültürel faaliyetleri geliştirdi ama üzerindeki oflu damgasını silemedi.
Fenerbahçeli kendisi ama Fenerbahçe ile yakın ilişkiler kurmadı.
Buradı Fenerbahçe´nin kalesi‚ chp öncelikle çok iyi Fenerbahçeli bir aray bulmalıdır.
Kadıköy ‚ İstanbul´un yükselen değeri. Bu değeri koruyup‚ güçlendirecek‚ hür ortamı koruyacak ama Fenerbahçe çıkarlarını da savunacak bir aday gereklidir.

05.12.2018 14:00 Çarşamba #6

Fenerlikral

emperador eren abiye yüzde 100 katılıyorum.
Benden çok yaşayacak. Ben yazacaktım cezalı idim.
Kadıköy berbat bir halde.
çöpler* yollar* yerleri çöp götürüyor. PİS KİRLİ ve ayrıca ağaçlar seçimden önce göstermelik budanıyor.
Yollar mahfoldu. Heryer inşaatlar.
Cadde desen değerini yitirdi. Nasılsa ağacı koysam seçilir mantığı var tabiri caize.
Mutlaak bir ders vermek lazım. kadıköy el değiştirmez ama biraz sonuçlar yaklaşırsa önemli bir ders olur.

Aynı şey izmir içinde geçerli. Malesef belediyecilik anlayışları hiç iyi değil. Eğriye eğri doğruya doğru.Kadıköy son başkan hiçbirşey yapmadı malesef.

05.12.2018 14:29 Çarşamba #7

johann

Ben yeni döndüm cezadan‚ cevap yazamıyorum..

05.12.2018 14:33 Çarşamba #8

Isis

onu bunu bilmem de...
nefret ediyorum seçim yaklaşıyor diye tüm yolların içine ettiler.
neymiş iş yapıyorlarmış.
hadi len.

5 aydır şikayet ettiğim merdivenleri yapmak akıllarına geldi
ama dostlar alışverişte görsün olduğu için‚ güvenliğini düşünmeden yaptılar merdivenler.
tam 4 haftadır 50 metrelik bir kaldırım ve duvar inşaatı yapıyorlar. duvar dediğimde zaten halihazırda olan duvar...
her ne hikmetse bugün 2 büyük iş makinası yolu kazıyordu.
ama sorsan duvar inşaatı.

nefret ediyorum bu belediyeceilik kafasından.
hizmetle‚ hizmet yapar gibi iş yapmak arasına sık��şmış kalmış vaziyette.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....453