Palu ailesi denen bu sapık aile mevzusu nedir?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Palu ailesi denen bu sapık aile mevzusu nedir?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....15
07.01.2019 17:00 Pazartesi Konu Puanı: 0

cubuklu_1907

twitter da ve instagramda karsima cikan bazi postlarda gordugum bu palu ailesi hakkinda genis bilgi sahibi olan kimse var mi acaba?

ne ayak bunlar? tecavuz‚ uyusturucu‚ buyu‚ hocalik‚ cinayet falan hersey var yahu.

07.01.2019 17:10 Pazartesi #1

johann

Türkiye gerçeği hocam...
Gerçi bunu yanıtlaması gereken üyeler mevcut burda.
"Netflix izleyip tatanist oluyorsunuz" diyorlardı.

Ben bilerek okumuyorum bu haberleri. Midem bulanıyor. Tayfun Atay´ın yazısında da şöyle yazıyor.

".....Bununla birlikte yine bir başka takipçim‚ Pınar Beğendi‚ bir sosyal medya popüler sözlüğündeki detaylı entrye dikkatimi çekerek programın içeriğinden enine boyuna haberdar olmamı sağladı. Gerçekten‚ yukarıda aktarılan mesajlarda da belirtildiği gibi‚ bırakın seyretmeyi‚ okunması dahi zor ve yürek kaldırmayan bir olaylar zinciri! İnsanın yaşadığı coğrafyadan ürpermesine de utanmasına da yol açacak derecede!.."

Bir de Müge Anlı kim? Böyle bir program niye var?

07.01.2019 17:20 Pazartesi #2

Isis

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1722682

Türkiye gerçeği hocam...

Ben bilerek okumuyorum bu haberleri. Midem bulanıyor. Tayfun Atay´ın yazısında da şöyle yazıyor.

".....Bununla birlikte yine bir başka takipçim‚ Pınar Beğendi‚ bir sosyal medya popüler sözlüğündeki detaylı entrye dikkatimi çekerek programın içeriğinden enine boyuna haberdar olmamı sağladı. Gerçekten‚ yukarıda aktarılan mesajlarda da belirtildiği gibi‚ bırakın seyretmeyi‚ okunması dahi zor ve yürek kaldırmayan bir olaylar zinciri! İnsanın yaşadığı coğrafyadan ürpermesine de utanmasına da yol açacak derecede!.."

Bir de Müge Anlı kim? Böyle bir program niye var?

Bu Müge Anlı tipik gündüz kuşağı programcısıydı.
Sonra bi yerden ilginç cinayet‚ kız kaçırma türü olaylarla sardı. Aileleri konuk etti.
Derken bi nevi çakma Miss Marple moduna geçti.Cinayet aydınlatıyor‚ insanlara yardımcı oluyormuş falan...
Bu Palu ailesi denen şey de bunun doruk noktası oldu anlaşılan.

Bizim ofisi arıyorlar bazen Müge Anlı´ya bağlanmak isteyen aileler. Garip oluyor telefon çalınca‚ insan trollemek istiyor ama vicdanın el vermiyor.

Bu arada aynen öyle.
Çok netflix‚ dexter falan izlemişlerdir bu aileler.
Subliminalleri ala ala bu hale gelmişlerdir.

07.01.2019 18:36 Pazartesi #3

kumral26

Türk Ceza Kanunundaki tüm suçları işlemiş ve cezaevine girmeden elini kolunu sallayarak aramızda gezen aile.
cinayet
tecavüz
küçük yaştaki kendi çocuklarına tecavüz
darp
işkence
zorla senet imzalatma
muskacılık-büyücülük
tarihi geçmiş gofretlerin ambalaıjını değiştirme vs. diye devam ediyor.

07.01.2019 19:34 Pazartesi #4

ZEUS_35

Köy Enstitülerini kapatan zihniyetin ben ...

07.01.2019 19:40 Pazartesi #5

allegra1907

pek yakinda bu aile filmlere konu olur ve palu ailesi telif haklari ile zengin olur.

07.01.2019 20:14 Pazartesi #6

cengizzz

07.01.2019 20:45 Pazartesi #7

gabby agbonlahor

bu olay var ya çok acaip bir olay

07.01.2019 20:51 Pazartesi #8

Master10

Mesajı Gönderen: johann:cLink:1722682

Türkiye gerçeği hocam...

Evde 15 dakika civari Muge Anliyi izledim‚ zannedersem konu bu.

Senin yazdigina gelirsem. Insanlar kendilerini korumasi gerektigini belirtmek icin‚ uyarici nitelikle yazdim.
Her insan ayni degildir bazisinda az etki eder digerinde daha fazla ancak olumsuz etki etme ihtimali vardir. Zaten bunu bildikleri icin her filme yerlestirirler.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....15