Coronavirus / Covid19
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Coronavirus / Covid19

Paylaş 
Sayfa: 1....394.395.396.397.398.399.400.401.402.403.404.405.[406]
23.10.2020 16:04 Cuma Konu Puanı: 0

Young Zoran
Coronavirus / Covid19

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:1749001

şimdi haberde gördüm dans partisi vermişler‚ partiye katılan herkes pozitif çıkmış. böyle ekstrem mevzuları görünce deliriyorum. yoksa illaki hayat belli ölçüde devam edecek‚ bu şart ama örneğin dediğin gibi belirsizlik ortamı olmasa‚ 2021 haziranda aşın hazır kardeş deseler‚ adam o tarihe kadar dikkat edeyim demeyecek yine o salak partiye gider :/ bu tür insan reaksiyonlarına kızıyorum. partiye gitmekten 2 yıllığına taviz veremeyen var

Bence Haziran 2021´de bu iş kesin bitiyor denilse insanların %90´ı buna uyar. He esktrem veya aşırı rahat insanlar illaki dünyanın her yerinde olur ama bunlar da anca %10´luk kesim olur.

Boldladığım kısma gelirsem yine aynı noktaya geliyoruz. Adam partiye gitmekten 2 yıllığına taviz vermiyor‚ ne kadar süre taviz vereceğini bilmiyor. Bundan dolayı da herkes bir eşikten sonra önlemleri salıyor.

Daha bomba bir şey anlatayım. Geçen hafta Afrikalı bir arkadaşımla telefonda konuştum. Ülkesinde salgının durumunu sordum. Bana verdiği cevap "Abi burada herkes coronayı unuttu‚ normal takılıyor‚ bir tek gece kulüpleri hala kapalı. Onun için de artık millet bu hastalık beyaz adamın hastalığı bizi bağlamaz‚ gece kulüplerini açın"

24.10.2020 12:29 Cumartesi #3646

Deatus
Coronavirus / Covid19

son 1-2 günde 10dan fazla ülke ilk günden beri en yüksek rakamları gördü. istanbul da şu an rakamlarda rekor kıracak noktaya gelmiş. ekrem imamoğlu da pozitif çıkmış hastanedeymiş sanırım.

cumhurbaşkanının son açıklamalarına da bakılırsa hafta içi bilim kurulu toplantısıyla beraber yasaklarda artış olacak. daha kış tam gelmeden avrupa kontrolden çıktı. polonya c.başkanı da hastanedeymiş.

24.10.2020 12:58 Cumartesi #3647

Yolcum
Coronavirus / Covid19

İBB Sözcüsü Murat Ongun‚ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu´nun corona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Şifalar diliyorum...

24.10.2020 13:08 Cumartesi #3648

Deatus
Coronavirus / Covid19

antalya büyükşehir belediye başkanının da durumu pek iyi değil son açıklamalara göre. 2 aydan fazla oldu pozitif çıkalı‚ yoğun bakımda hala.

Paylaş 
Sayfa: 1....394.395.396.397.398.399.400.401.402.403.404.405.[406]