Selam Abi
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Selam Abi

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
24.11.2022 21:40 Perşembe Konu Puanı: 0

Cat Hunter
Selam Abi

Mesajı Gönderen: SerdarG:cLink:1780685

İnsan ırkını dünyaya yerleştirme kararını Galaktik Konsey´den çıkartan klik şimdi azınlıkta. Önümüzdeki oylamayı kaybederlerse Fırın 7 gezegenindeki madenlerde çalışma cezası alacaklar. O sıcaklıkta fazla dayanamazlar o asiller.

Bir kaçış planı yapmışlar‚ buraya sığınacaklar gibi görünüyor. "Kayırdığımız ırk bizi koruyacaktır" felsefesine sahipler. Öyle bir koruma da çıkabilir piyasaya. Elon Musk onları uzay yolculukları teknoloji transferi karşılığında koruyup Twitter da iş verebilir.

Sosyal medyada işten çıkartmalara dikkat bu nedenle.

Seni gidi seniiiiii...

Musk´ın Mars´a yerleşme saplantısı ardında bu yatıyor olmasın? Twitter merkezini oraya taşırsa‚ şaşırmamalı.

Neyse‚ yollarını şaşırıp diğer sığınmacılar ile Esenyurt´ta merdiven altı çalışırken bulmasınlar kendilerini‚ neye niyet neye kısmet olmasın sonra...

Bir de bunları beslemek zorunda kalmayalım... Vatandaşlık almak için müslümanlığa geçerler‚ Cuma namazında izdiham olur‚ Afganlar bunlara dalar‚ galaksiye rezil oluruz.

24.11.2022 23:02 Perşembe #46

SerdarG
Selam Abi

Mesajı Gönderen: Cat Hunter:cLink:1780693

Musk´ın Mars´a yerleşme saplantısı ardında bu yatıyor olmasın? Twitter merkezini oraya taşırsa‚ şaşırmamalı.

Neyse‚ yollarını şaşırıp diğer sığınmacılar ile Esenyurt´ta merdiven altı çalışırken bulmasınlar kendilerini‚ neye niyet neye kısmet olmasın sonra...

Bir de bunları beslemek zorunda kalmayalım... Vatandaşlık almak için müslümanlığa geçerler‚ Cuma namazında izdiham olur‚ Afganlar bunlara dalar‚ galaksiye rezil oluruz.

Aslında bu senaryoyu Cem Yılmaz´a versek film çeker bundan.

Karakomik hikayelerden biri olabilir...

26.11.2022 09:50 Cumartesi #47

SerdarG
Selam Abi

Abi‚ gene attı Valencia‚ naapıcaz?

Atarsa atsın‚ bana ne‚ beeeennnnn beeeeeeeennnn...

Takık mısın abi Valencia´ya?

Eet.

Zil takıp oynar mısın Sanegel maçında gol atamazsa‚ gol kaçırırsa?

Tabii‚ o zaman mahalledeki tüm sünnetsiz çocuklarının sünnetlerini yaptırırım.

Biz abi? Ya biz?

Sünnetli değil misin?

28.11.2022 10:07 Pazartesi #48

Cat Hunter
Selam Abi

Mesajı Gönderen: SerdarG:cLink:1780694

Aslında bu senaryoyu Cem Yılmaz´a versek film çeker bundan.

Karakomik hikayelerden biri olabilir...

Devamını getirelim o zaman:

Suriyeliler dalar‚ Afganlar uyuşturucu bağımlısı yapar‚ galaksiye rezil oluruz. Galaktik Konsey "a Galaxy far far away"den yardım ister karanlık-aydınlık farketmeksizin ahali bizi yola koymak için gelir.

Bizimkiler Millenium Falcon´u vuracağız ayağına yatarak S-4000 füzeleri fırlatır‚ ne hikmetse füzeler "sehven" Anıtkabir´e isabet edip yerle bir eder.

"Olan oldu bir kere"‚ "kader"‚ "fıtrat" falan söylemleriye‚ düzlenmiş olan arazi davet ihale şekliyle malum 5li konsorsiyuma ofis-resesidanz-AVM inşaatı için verilir‚ finansmanı MBS sağlar.

Palpatine´nin kardeşi trt´ye çıkarılır‚ ağabeyinin gezegene ve başta ülkemize barış getireceğini anlatan bir mektubunu canlı yayında okur. Darth Vader TSK´nın ve Kylo Ren MİT´in başına getirilirken‚ Luke‚ Leia‚ Han ve Rey fetöcü ilan edilip Silivri´ye gönderilir‚ Chewbacca ise Putin´e hediye olarak gönderilir. R2D2 tank-palet fabrikasında çalışmak üzere Katarlılara teslim edilir.

Düzen değişmeden‚ kimse bu yönde film çekemez...

28.11.2022 10:21 Pazartesi #49

ibrahim_fbL
Selam Abi

Selam abi!
Bu sabahların bir anlamı olmalı.

28.11.2022 11:03 Pazartesi #50

SerdarG
Selam Abi

Mesajı Gönderen: Cat Hunter:cLink:1780709

Devamını getirelim o zaman:

Suriyeliler dalar‚ Afganlar uyuşturucu bağımlısı yapar‚ galaksiye rezil oluruz. Galaktik Konsey "a Galaxy far far away"den yardım ister karanlık-aydınlık farketmeksizin ahali bizi yola koymak için gelir.

Bizimkiler Millenium Falcon´u vuracağız ayağına yatarak S-4000 füzeleri fırlatır‚ ne hikmetse füzeler "sehven" Anıtkabir´e isabet edip yerle bir eder.

"Olan oldu bir kere"‚ "kader"‚ "fıtrat" falan söylemleriye‚ düzlenmiş olan arazi davet ihale şekliyle malum 5li konsorsiyuma ofis-resesidanz-AVM inşaatı için verilir‚ finansmanı MBS sağlar.

Palpatine´nin kardeşi trt´ye çıkarılır‚ ağabeyinin gezegene ve başta ülkemize barış getireceğini anlatan bir mektubunu canlı yayında okur. Darth Vader TSK´nın ve Kylo Ren MİT´in başına getirilirken‚ Luke‚ Leia‚ Han ve Rey fetöcü ilan edilip Silivri´ye gönderilir‚ Chewbacca ise Putin´e hediye olarak gönderilir. R2D2 tank-palet fabrikasında çalışmak üzere Katarlılara teslim edilir.

Düzen değişmeden‚ kimse bu yönde film çekemez...

28.11.2022 11:15 Pazartesi #51

SerdarG
Selam Abi

Mesajı Gönderen: ibrahim_fbL:cLink:1780710

Selam abi!
Bu sabahların bir anlamı olmalı.

Covid-19 ve Ukrayna-Rusya savaşı sayesinde‚ dünyanın küçüldüğü‚ her devletin bir şekilde istediklerini pazarda elde edebileceği‚ küresel ısınmanın önlenebileceği sabahlardan artık çok uzağız İbrahim renktaşım.

Bütün bu harala gürele içersinde gelip burada biraz içimizi dökebiliyoruz‚ espri yapabiliyoruz işte‚ hepsi bu.

Todori başlığını ilgiyle izliyorum‚ başlık nasıl evriliyor‚ insanlar buluşabiliyorlar mı‚ istek var mı‚ ama bu ortamda zor. İstanbul´da yaşasaydım kesin katılırdım ama böyle geniş bir salonda birkaç masaya bölünmüşlük ve masalar arası iletişimin kopuk olacağı bir ortamı hayal edebiliyorum. İnsanlar nereye giderlerse gitsinler zihinleriyle‚ kafa yapılarıyla gidiyorlar. Bu yüzden bu forumda bitmiş‚ yeşermiş onu-bunu yerme‚ laf çakma‚ "beeeennnn"‚ "beeeeeeeeeenn" fikrini kafalarında sabitlemiş insanlarla bir şeyler paylaşsan ne olur sanki. Hayatta birbirlerini görmemiş insanların nasıl sanal ortamda dost ve düşman olabildikleri de ayrı araştırma konusu.

Bu sabahların ayrı anlamı da bu zaten: dostlarla bu toksik ortamda iletişimde olabilmek.

Hepsi bu.

28.11.2022 11:31 Pazartesi #52

Cat Hunter
Selam Abi

Eylül sonu 2022:

Selam Abi.

Selam.

Abi‚ Erkek basketbol takımımıza yapılan yeni transferler hakkında ne düşünüyorsun?

Facia‚ Rezalet.

Neden abi?

Dede yaşına gelmiş Calathes´i ne yapacağız? Bir de üçlük atamıyor. Nigel Hayes-Davis ise Barça´da takıma bile giremiyor.

Abi‚ Calathes Pana´da son dönemde 6 ayda bir yeni koçla çalışmak zorunda kalmıştı‚ Saras ise Barça´ya geldikten sonra kafayı sıyırdı. Itoudis Yunan‚ Calathes´i fabrika ayarlarına döndürebilir‚ Nigel Hayes-Davis de kendine gelebilir bizim ortamda.

Itouidis deme bana zaten‚ başarısı olmayan koç‚ Obra´nın yardımıcısıydı‚ Bandırma´yı çalıştırdı.

Abi‚ 2 defa EL şampiyonu oldu.

CSKA´nın bütçesi ve oyuncularıyla babam da EL şampiyonu olurdu. Bir şampiyonluğu da hakemler bizden alıp ona verdiler.

Abi‚ Motley ve Wilbekin?

Motley Eurocup oyuncusu‚ EL tecrübesi yok. Wilbekin sadece kendine oynayan ruhsuzun teki.

Peki Abi.

Kasım sonu 2022:

Selam Abi.

Selam.

Abi‚ erkek basketbol takımımız hakkında ne düşünüyorsun‚ örneğin Calathes %50 üçlük attı...

Şeyol git‚ şey ettirme bacağına!

Peki Abi.

Mesaj Cat Hunter tarafından düzenlenmiştir...

28.11.2022 14:07 Pazartesi #53

ElEmperador
Selam Abi

Mesajı Gönderen: SerdarG:cLink:1780713

Covid-19 ve Ukrayna-Rusya savaşı sayesinde‚ dünyanın küçüldüğü‚ her devletin bir şekilde istediklerini pazarda elde edebileceği‚ küresel ısınmanın önlenebileceği sabahlardan artık çok uzağız İbrahim renktaşım.

Bütün bu harala gürele içersinde gelip burada biraz içimizi dökebiliyoruz‚ espri yapabiliyoruz işte‚ hepsi bu.

Todori başlığını ilgiyle izliyorum‚ başlık nasıl evriliyor‚ insanlar buluşabiliyorlar mı‚ istek var mı‚ ama bu ortamda zor. İstanbul´da yaşasaydım kesin katılırdım ama böyle geniş bir salonda birkaç masaya bölünmüşlük ve masalar arası iletişimin kopuk olacağı bir ortamı hayal edebiliyorum. İnsanlar nereye giderlerse gitsinler zihinleriyle‚ kafa yapılarıyla gidiyorlar. Bu yüzden bu forumda bitmiş‚ yeşermiş onu-bunu yerme‚ laf çakma‚ "beeeennnn"‚ "beeeeeeeeeenn" fikrini kafalarında sabitlemiş insanlarla bir şeyler paylaşsan ne olur sanki. Hayatta birbirlerini görmemiş insanların nasıl sanal ortamda dost ve düşman olabildikleri de ayrı araştırma konusu.

Bu sabahların ayrı anlamı da bu zaten: dostlarla bu toksik ortamda iletişimde olabilmek.

Hepsi bu.

Serdar Abi güzel yazmışsın.
Ben gayret ediyorum bu yemek olsun diye .
Eskiden oluyordu.
İnşallah olacaktır.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]