Resmi Balıkçılık Başlığı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Doğa Sporları Forumu - Resmi Balıkçılık Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....17.18.19.20.21.22.[23].24.25.26.27.28.29....30
14.12.2011 05:55 Çarşamba Konu Puanı: 0

atrake19
Resmi Balıkçılık Başlığı

son olarak 2 gun once ciktigim okyanus turundan cikanlar

17.12.2011 19:15 Cumartesi #199

saracoğlu
Resmi Balıkçılık Başlığı

17.12.2011 19:17 Cumartesi #200

saracoğlu
Resmi Balıkçılık Başlığı

2 hafta önce bayramoğlunda yakaladığım kofonalarıda ekleyeceğim.Resimler diğer bilgisayarda kaldı.Yukardakiler eski.

08.08.2012 17:24 Çarşamba #201

grandnovice
Resmi Balıkçılık Başlığı

Mesajı Gönderen: mturan:cLink:0002498

Hocam tebrik ederim sizi‚ bize kısmet olur umarım.

Ya arkadaş korkmonuz mu yaa‚ bi şey gelir neticemi kapar falan gibisinden.. Hele de belinizde balıkla..

09.08.2012 15:41 Perşembe #202

kanuni_2000
Resmi Balıkçılık Başlığı

Slm bende iskenderun‚da amatör olarak zıpkın avcılıgıyla ugraşıyorum.O derin suların içinde deniz dünya‚sının içinde olmak insana sonsuz huzur veren müthiş bir olay..Tavsiye ederim renkdaşlar..

26.09.2012 00:22 Çarşamba #203

Fenerlikral
Resmi Balıkçılık Başlığı

Mesajı Gönderen: Emrah ENER:cLink:0000037

Boğazda at çek zaten olay‚ akıntıdan dolayı başka şansınız olmuyor. En azından benim

bende hep at çek yapıyorum rapala ile
harika zevkli bir olay
bu ara çinekop- lüfer- uskumru başladı

26.09.2012 00:25 Çarşamba #204

Fenerlikral
Resmi Balıkçılık Başlığı

Mesajı Gönderen: atrake19:cLink:0000759

ben ayda bir bazen iki kez okyanusa aciliyorum sabah 6 - aksam 4 hos son iki aydir cikmak kismet olmadi havalrdan forumda bir yerlere tuttugum baliklari eklemistim ama simdi bulmak zor.

biri 7 digeri 8 feet lik iki adet spinning rod kullaniyorum. makinalar shimano. 15lb -35lb arasi misina... yem olarak genelde canli balik veya kalamar bazen karides. balik durumuna gore kasik da kullaniliyor...

tuttugumuz baliklara gelince;

mackarel - uskumru

cok rahat tutuluyor istersen 100 den fazla tutup gelirsin ama kilcik ve eti kuru ayriyetten cok kanli oldugu icin cok buyuk tutmamissam birakiyorum...

Pacific Bonito - Tuna

tuttunmu yerim biraz yorucu kasik kullaniyorsun at cek baya yoruyor hele birde buyuk tutarsan savasci balik...

Vermillion Rockfish

Eti yagli lezzetli bir balik mangalda cok guzel oluyor. Dip baligi plastik sahte balik ve kalamar ile guzel yakalaniyor...

renkdaş çok şanlısın çok

26.09.2012 00:36 Çarşamba #205

Fenerlikral
Resmi Balıkçılık Başlığı

Mesajı Gönderen: oxa:cLink:0001613

Arkadaşlar eve şimdi girdim‚girer girmezde konuyu açıyorum.Eşimle balığa gittik‚nasıl bir şanssa eşim bir balık tuttu‚normaldede her tuttuğu balığı ben çıkartıyorum iğneden‚nasıl bir şans ise garip bir balık tuttu(tuttuğu balığın ismini şuan tahmin edenler vardır bile).
Resmini koyuyorum ‚ arkadaşlar aman dikkat‚12-14 senedir balık tutarım‚hayatımda görmemiştim(ben ki eski denizciyim‚mezuniyetten)‚çevreden tamamen tesadüf eseri amcalar koşa koşa ve bağırarak ELLEMEEE diye gelmeselerdi şimdi hastaneydim.

TRAKONYA DENEN BU ÇOK TEHLİKELİ BALIĞA İYİ BAKIN !

bu çok tehlikelidir
olur da gelirse anında misinayı kesin atın
gerek yok
o kadar diyim
çok başınız ağrar
zehirli

26.09.2012 00:39 Çarşamba #206

Fenerlikral
Resmi Balıkçılık Başlığı

Mesajı Gönderen: atrake19:cLink:0002518

son olarak 2 gun once ciktigim okyanus turundan cikanlar

harika