Bisiklet
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Doğa Sporları Forumu - Bisiklet

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12
23.05.2008 11:07 Cuma Konu Puanı: 0

Berk Can Biren
Bisiklet

başlıklara baktımda bisiklet başlığı göremedim
son birkaç yıldır kron bisikletimi şehir içinde ulaşım aracı olarak kullanıyordum
martta fransaya gidince ordan yol bisikletide aldım artık antreman olarakta sahilde bisiklete biniyorum
bakalım antuda başka kimler var bisiklet meraklısı

23.05.2008 14:04 Cuma #1

TheUltimate
Bisiklet

açan eller dert görmesin...

emektarı gökyüzündeki tozlu parkura yolladım‚ haziranda hedefim cannondale f5

23.05.2008 20:51 Cuma #2

Berk Can Biren
Bisiklet

bende kron jara var gunluk kullanımda kullanıyorum kardeşimin asılnda türkiye şampiyonluğu hediyesiydi onun baya eskidi vitesleri falan‚ ön amortisör bozuldu biraz büyüsün kardeşim ona ben bir bisiklet alırım atık

evde birde trek 4500 var babam almış zamanında kadrosu biraz buyuk babama anca oluyor kendisi 1.83 bende kullanabiliyorum tabi ki ama yorucu oluyor krona göre

yol bisikletimse decathlondan ikinci el aldım 100€ya hiç kullanılmamıştı şuan gayet mutluyum‚ inşallah temmuzda avrupa şampiyonası için tekrar fransaya gidicem ordan ayakkabı pedal da alıcam bu hobi daha sararsa bisikletimide değiştirmeyi düşünürüm

24.05.2008 01:12 Cumartesi #3

cahan
Bisiklet

Bisikletle ilgili bir faaliyet düzenlenme aşamasındadır. Çanakkale gezisini hem gezi hemde bisiklet gezisine çevirme çalışmaları bisikleti olan ve olmayanın katılabileceği bir faaliyet olan bisiklet gezisi Linki http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=5&fID=102&kID=413

Mesaj cahan tarafından düzenlenmiştir...

24.05.2008 08:37 Cumartesi #4

ortymg
Bisiklet

BMX ciler varmı aramızda ?

24.05.2008 10:36 Cumartesi #5

gokhan35
Bisiklet

bisiklet başlığını görünce sevindim

ben de yeni bisiklet almayı planlıyorum‚sedona borla aklıma yattı şimdilik‚şehiriçi kullanım için yeterli‚

bisikletforum´a üye renktaş var mı acaba aramızda?

Mesaj gokhan35 tarafından düzenlenmiştir...

20.06.2008 01:59 Cuma #6

Erlik
Bisiklet

bugun arkadasla konustuk bizde acaba bisiklet ile avrupa avrupa gezsekmi diye acaba ne yapmak gerekiyor????

20.06.2008 12:54 Cuma #7

d_E_l_i
Bisiklet

bisiklet severlerin haberi vardır heralde‚
bu pazar redbull´un geç kalma organizasyonu var...

16.07.2008 13:06 Çarşamba #8

muzer
Bisiklet

Selamlar pedalsever Fenerbahçeliler. Benim de şu an Corratec´im var. Fırsat buldukça 50-100 km. yol yapıyoruz arkadaşlarla. Edosk(Edirne Doğa Sporları Kulubü)‚ Trakya Bisiklet Gurubu üyesiyim. Görüşmek üzere...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12