Bisiklet
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Doğa Sporları Forumu - Bisiklet

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]
03.04.2019 10:50 Çarşamba Konu Puanı: 0

s_de_souza
Bisiklet

Mesajı Gönderen: YılmazAytekin:cLink:0002860

Merhaba arkadaşlar bisikletten hiç anlamam. Fakat bu aralar bir bisiklet isteği aldı başını gidiyor. Şehir içi kullanmak için alacağım. Yaşadığım yer dümdüz ve akşamları çok müsait oluyor. Yaz da geldi zaten kulaklığımı takıp turlamak istiyorum akşamları. Dün metro grossmarkette baktım bisikletlere. Mosso marka bisiklet gözüme çarptı. Hatta modeli de Wildfire´dı. 28´´.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? Bu marka alınır mı? Kaliteli midir? Başka öneriler varsa onları da alabilirim. Ama tarz olarak Mosso tarzı bir bisiklet almak istiyorum. Görüntüsü hoşuma gitmiyor pek diğerlerinin. Şimdiden teşekkürler.

Ne guzel. Umarim imkani olan herkesin bisikletle ulasim sagladigi trafiksiz‚ gurultusuz‚ stressiz gunleri goruruz.

Mosso wildfire tarzi bisiklet coktur piyasada. Decathlona da bakmanizi ve Btwin‚ Kron‚ Salcano gibi fiyat/perf urunlerini incelemenizi oneririm.

28" iyidir‚ teker ne kadar buyuk olsa o kadar hizli ve rahat gidilir. Ama buyuk tekerlerde dengeye dikkat eger bisiklete yeni baslayacaksaniz. 26" de alabilirsiniz

06.04.2019 03:14 Cumartesi #109

Serhathodja
Bisiklet

Mesajı Gönderen: YılmazAytekin:cLink:0002860

Merhaba arkadaşlar bisikletten hiç anlamam. Fakat bu aralar bir bisiklet isteği aldı başını gidiyor. Şehir içi kullanmak için alacağım. Yaşadığım yer dümdüz ve akşamları çok müsait oluyor. Yaz da geldi zaten kulaklığımı takıp turlamak istiyorum akşamları. Dün metro grossmarkette baktım bisikletlere. Mosso marka bisiklet gözüme çarptı. Hatta modeli de Wildfire´dı. 28´´.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? Bu marka alınır mı? Kaliteli midir? Başka öneriler varsa onları da alabilirim. Ama tarz olarak Mosso tarzı bir bisiklet almak istiyorum. Görüntüsü hoşuma gitmiyor pek diğerlerinin. Şimdiden teşekkürler.

Düzlükte mtb tarzı bisiklet almaya gerek yok. Çabuk bıkar‚pişman olursunuz.Gitmek ister‚gidemezsiniz 2.25 lik bir mtb tekerliği ile

Size tavsiyem sehir-tur bisikleti bakmanız. Mosso´nun Lagerda serisi ‚Merida urban veya crossway serisi‚Salcano city fun‚Sedona 300 serileri olabilir.

Kullanım amacınızı ve yerini iyi belirlerseniz sonradan pişman olmazsınız.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]