Bisiklet
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Doğa Sporları Forumu - Bisiklet

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]
06.01.2016 13:59 Çarşamba Konu Puanı: 0

fabora2
Bisiklet

Mesajı Gönderen: fcengiz:cLink:0002841

Bu bisikletleri bende merak ediyorum.
Hangi amacla kullaniliyor acaba?

Ben tamamen şekil amaçlı olduklarını düşündüm.

06.01.2016 21:35 Çarşamba #100

Mabedçi
Bisiklet

İstanbul Avrupa yakasında yaşayıp rota yapan var mı? 15-50 km?

26.04.2016 00:42 Salı #101

Djalosh
Bisiklet

Bende son gunlerde heves ediyorum hele hafta sonu cb bisiklet turu cok keyifliydi

Kalin tekerleklimi yoksa ince yaris tipimi almali kararsizim ama en onemlisi selenin rahatligi ‚ fatihte hasim iscana gitmek gerek modelleri ve fiyatlari gormek icin

06.05.2016 13:32 Cuma #102

atasporugures
Bisiklet

Mesajı Gönderen: Djalosh:cLink:0002855

Bende son gunlerde heves ediyorum hele hafta sonu cb bisiklet turu cok keyifliydi

Kalin tekerleklimi yoksa ince yaris tipimi almali kararsizim ama en onemlisi selenin rahatligi ‚ fatihte hasim iscana gitmek gerek modelleri ve fiyatlari gormek icin

Uzun mesafe ve performanslı kullanacaksanız yol bisikleti alın. Biraz pahalı olabilir ama ortalama 30km/h sürme keyfine değer. Eğer yollar bozuk ve tıkırtılı olacaksa tur bisikletleri var‚ hibrid modeller onlara yönelin. Yol bisikleti alacaksanız pedli taytlar‚ kilitli pedallar‚ gramin 510 lar‚ kadans hesapları ve her gramın hesabını yapmaya başlayabilirsiniz.
Mutlaka kaskla sürün.

06.05.2016 16:14 Cuma #103

Djalosh
Bisiklet

Mesajı Gönderen: atasporugures:cLink:0002856

Uzun mesafe ve performanslı kullanacaksanız yol bisikleti alın. Biraz pahalı olabilir ama ortalama 30km/h sürme keyfine değer. Eğer yollar bozuk ve tıkırtılı olacaksa tur bisikletleri var‚ hibrid modeller onlara yönelin. Yol bisikleti alacaksanız pedli taytlar‚ kilitli pedallar‚ gramin 510 lar‚ kadans hesapları ve her gramın hesabını yapmaya başlayabilirsiniz.
Mutlaka kaskla sürün.

Çok teşekkürler bilgiler için‚ açıkçası istanbul içinde gezmek için istiyorum ‚ önerebileceğiniz model marka varsa beklerim ‚ 2. elde olur gerçi 2. elleri arkadaşlar sahibindende sıfırlara yakın satıyorlar

Tabii diğer edevatı alacağız kasksız istanbulda sürmek ciddi risk .

Birde kadro ölçüsü varmış ‚ bacak boyuna göre benimki 42cm çıktı sanırım bunlarda önemli ‚ teşekkürler ‚ selamlar

06.05.2016 16:39 Cuma #104

atasporugures
Bisiklet

Mesajı Gönderen: Djalosh:cLink:0002857

Çok teşekkürler bilgiler için‚ açıkçası istanbul içinde gezmek için istiyorum ‚ önerebileceğiniz model marka varsa beklerim ‚ 2. elde olur gerçi 2. elleri arkadaşlar sahibindende sıfırlara yakın satıyorlar

Tabii diğer edevatı alacağız kasksız istanbulda sürmek ciddi risk .

Birde kadro ölçüsü varmış ‚ bacak boyuna göre benimki 42cm çıktı sanırım bunlarda önemli ‚ teşekkürler ‚ selamlar

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-hollanda-mali-herkules-sporting-shimano-vitesli-261533018/detay
koltuk ve ön amortisörle şehirde hatta 50km üzeri turlarda bile sürersiniz bu tarz bisikletle.
172 boyundayım yol bisikletim var‚ 54 kadro almıştım 52 daha iyi olacakmış sanırım. Denemiştim halbuki ama insan sürdükçe farklı gelebiliyor.
Bu tip süprizler yaşamamak için Trek´ te bikefit diye bir olay var. Bisiklet sürmek çok güzel ama araba masraflarını aratmıyor.

Mesaj atasporugures tarafından düzenlenmiştir...

06.05.2016 20:48 Cuma #105

Djalosh
Bisiklet

Mesajı Gönderen: atasporugures:cLink:0002858

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-hollanda-mali-herkules-sporting-shimano-vitesli-261533018/detay
koltuk ve ön amortisörle şehirde hatta 50km üzeri turlarda bile sürersiniz bu tarz bisikletle.
172 boyundayım yol bisikletim var‚ 54 kadro almıştım 52 daha iyi olacakmış sanırım. Denemiştim halbuki ama insan sürdükçe farklı gelebiliyor.
Bu tip süprizler yaşamamak için Trek´ te bikefit diye bir olay var. Bisiklet sürmek çok güzel ama araba masraflarını aratmıyor.

Mesaj atasporugures tarafından düzenlenmiştir...

Tamam dostum çok teşekkürler bilgiler için o ilandaki resim fikir verdi ‚

14.06.2016 16:30 Salı #106

YılmazAytekin
Bisiklet

Merhaba arkadaşlar bisikletten hiç anlamam. Fakat bu aralar bir bisiklet isteği aldı başını gidiyor. Şehir içi kullanmak için alacağım. Yaşadığım yer dümdüz ve akşamları çok müsait oluyor. Yaz da geldi zaten kulaklığımı takıp turlamak istiyorum akşamları. Dün metro grossmarkette baktım bisikletlere. Mosso marka bisiklet gözüme çarptı. Hatta modeli de Wildfire´dı. 28´´.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? Bu marka alınır mı? Kaliteli midir? Başka öneriler varsa onları da alabilirim. Ama tarz olarak Mosso tarzı bir bisiklet almak istiyorum. Görüntüsü hoşuma gitmiyor pek diğerlerinin. Şimdiden teşekkürler.

15.02.2019 11:19 Cuma #107

Milla Jovovich
Bisiklet

Türkiye´de buraya benzer bir bisiklet parkuru yolu inişi her neyse var mı ? Burada bulamazsam sırf şunun için avusturya´ya gidip denemek istiyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]