Türkiye´den Çin´e Bisikletle gelen Fenerbahçeli Gürkan GENÇ
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Doğa Sporları Forumu - Türkiye´den Çin´e Bisikletle gelen Fenerbahçeli Gürkan GENÇ

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.[14].15.16
15.05.2012 14:11 Salı Konu Puanı: 0

lion 0 trainer6

Hala paf uye midir kendisi ?
Gelip anilarini yazsa da okusak ne iyi olur..

16.05.2012 21:36 Çarşamba #118

sokoban

Geçen sene bisiklet aldım‚ mesafemi yavaş yavaş attırdım‚ böyle maceralara atılmak istiyorum. Ama hala anlamıyorum‚ o kadar yük ve bisikletle bayağı bir güç gerekiyor herhalde

Gurur duydum‚ takip edeceğim!

19.05.2012 18:44 Cumartesi #119

***Fenerli Can***

Mesajı Gönderen: lion 0 trainer6:cLink:0002566

Hala paf uye midir kendisi ?
Gelip anilarini yazsa da okusak ne iyi olur..

Evet.
Uye yapildi ama PAF olarak‚ dolayisiyla buraya hic bir zaman yazma sansi olmadi.

21.05.2012 06:38 Pazartesi #120

Burak Sel

Mesajı Gönderen: sokoban:cLink:0002567

Geçen sene bisiklet aldım‚ mesafemi yavaş yavaş attırdım‚ böyle maceralara atılmak istiyorum. Ama hala anlamıyorum‚ o kadar yük ve bisikletle bayağı bir güç gerekiyor herhalde

Gurur duydum‚ takip edeceğim!

Hocam Gürkan Genç´in bacaklarını gördün mü resimlerde hiç ? Görünce anlarsın. Yanılmıyorsam 40 kilo kadar yükü oluyor bisikletin. Ben okuyordum yok şu kadar eğimli yokuşu şu zamanda pedalladım filan diyor. Dedim bu adam en az 85 kilodur 40 kiloda yük 130 kiloyu yokuş yukarı pedallamak zor iş olsa gerek

Dünya turu ne zaman başlayacak ? Eş zamanlı bloğunu takip etmek çok zevkli oluyor. Yazı dili de başarılı kendinizi onunla seyahat ediyor sanıyorsunuz.

10.06.2012 22:05 Pazar #121

fblisaru

Bana biri davetiye gönderebilir mi?

13.06.2012 12:58 Çarşamba #122

piiz_elma

kitap ne zaman çıkıcak acaba ?

15.06.2012 11:18 Cuma #123

***Fenerli Can***

Mesajı Gönderen: Burak Sel:cLink:0002569

Hocam Gürkan Genç´in bacaklarını gördün mü resimlerde hiç ? Görünce anlarsın. Yanılmıyorsam 40 kilo kadar yükü oluyor bisikletin. Ben okuyordum yok şu kadar eğimli yokuşu şu zamanda pedalladım filan diyor. Dedim bu adam en az 85 kilodur 40 kiloda yük 130 kiloyu yokuş yukarı pedallamak zor iş olsa gerek

Dünya turu ne zaman başlayacak ? Eş zamanlı bloğunu takip etmek çok zevkli oluyor. Yazı dili de başarılı kendinizi onunla seyahat ediyor sanıyorsunuz.

4500 metrede bile pedal basti ve gunlerce konakladi‚ acik havada‚ her turlu tehlikeye acik olarak... Hic bir sigorta sirketi sigorta yapmadi‚ ilginc kismi bu!

27.06.2012 03:41 Çarşamba #124

Burak Sel

Mesajı Gönderen: ***Fenerli Can***:cLink:0002577

4500 metrede bile pedal basti ve gunlerce konakladi‚ acik havada‚ her turlu tehlikeye acik olarak... Hic bir sigorta sirketi sigorta yapmadi‚ ilginc kismi bu!

Abi sende okumuşsundur bu tarz şeylerde sponsor çok zor bulunuyor.
Sponsorlarla ilgili bir yazı yazmıştı kaç yerden red aldım diye.

05.09.2012 19:10 Çarşamba #125

***Fenerli Can***

Renkdasimiz GURKAN GENC yeni bir yolculuga cikiyor‚ 7 yil surecegini tahmin ediyor.

https://www.facebook.com/events/104325766387219/

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.[14].15.16