En Son İzlediğiniz Film
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - En Son İzlediğiniz Film

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....1935
29.10.2008 02:54 Çarşamba Konu Puanı: 0

FENERIST
En Son İzlediğiniz Film

Buraya en son izlediğimiz film´i yazalim.

Ayrica film´i nasil buldugunuzu yazarsaniz cok sevinirim.

Ben basliyorum...

Mulholland Drive

David Lynch´ten harika ve karisik bir film. Belki bu film´i 10 kere izlemisimdir ama her izledigimde film´i dahada iyi anliyorum. Mulholland Drive´i ilk kez izledigimde pek bisey anlamamistim‚ kafamda cok soru takilmisti. Ama simdi az cok kendime gore cozdum. Yani film´den herkes farkli seyler anlayabilir. Guzel olanida bu bence.

Dedigim gibi‚ film bitikten sonra kafanizda mutlaka soru isaretleri kalacaktir ve sizi saatlerce gunlerce dusundurecektir. Eger bunlar sizin icin bir engel degilse‚ siddetle MulHolland Drive´i tavsiye ederim.

29.10.2008 03:02 Çarşamba #1

ONTU
En Son İzlediğiniz Film

MIRRORS - AYNALAR

Beğenilerin ortasında bir film olduğunu düşünüyorum.
Filmin artılarına bakarsam;
1-)Filmin başında aynalardaki el izlerinin sırrını filmin sonunda güzel bağladılar.
2-)Görsel efekt açısından ziyadesi ile etkili bir filmdi.
3-)Kendinizi filme kaptırırsanız gerilimi film boyunca gerçekten hissediyorsunuz‚özellikle filmi gece izleyin ve filmden hemen sonra gidip bir aynaya bakın bakalım neler hissedeceksiniz

Filmin eksilerine gelirsek;
1-)Hikayenin ana mantığını bence iyi aktaramamışlar‚yani bu aynalar neden bu kadar insanın öldürülmesini istiyor‚sebebi ne? malumunuz her korku filminde gelişen olayların bir nedeni vardır‚bu filmde izleyiciye iyi anlatılamamış bu konu.
2-)Filmin sonlarında kiliseden gelen teyzenin o aynaların ortasındaki sahnelerini çok abartılı buldum‚fantastik olmanın sınırları zorlanmış ve bir korku filmi için fazladan gereksiz buldum.
3-)Ayrıca o teyzenin filmin sonunda ne yapmak istediğini şahsen güzel aktarmamışlar‚oturdu sandalyeye ruhlar girdi çıktı falan‚eee ne oldu yani!Karman çorman olmuş.

Sonuç olarak vasat yanları olsada iyi sayabileceğimiz bir korku filmi. Finalinde adam öldü ve aynaların içine düştü‚yani bir devam filmi olabilir sanırım.

Mesaj ONTU tarafından düzenlenmiştir...

29.10.2008 08:57 Çarşamba #2

nico81
En Son İzlediğiniz Film

Mesajı Gönderen: FENERIST:cLink:0112901

Buraya en son izlediğimiz film´i yazalim.

Ayrica film´i nasil buldugunuzu yazarsaniz cok sevinirim.

Ben basliyorum...

Mulholland Drive

David Lynch´ten harika ve karisik bir film. Belki bu film´i 10 kere izlemisimdir ama her izledigimde film´i dahada iyi anliyorum. Mulholland Drive´i ilk kez izledigimde pek bisey anlamamistim‚ kafamda cok soru takilmisti. Ama simdi az cok kendime gore cozdum. Yani film´den herkes farkli seyler anlayabilir. Guzel olanida bu bence.

Dedigim gibi‚ film bitikten sonra kafanizda mutlaka soru isaretleri kalacaktir ve sizi saatlerce gunlerce dusundurecektir. Eger bunlar sizin icin bir engel degilse‚ siddetle MulHolland Drive´i tavsiye ederim.

Simdi indiriyorum izliycem sonra yorum yaparim.

En sonda righteous kill filmini izledim begendim.

29.10.2008 12:22 Çarşamba #3

bubblin
En Son İzlediğiniz Film

En son The Stepford Wives adlı filmi seyretmiştim galiba. Nicole Kidman´ın oynadığı ikinci versiyonunu.. Başlarda iyi gibiydi ama ilerledikçe sıradanlaştı. Bence izlenmese de olur. Hatta izlemeyin Kültür sanat aktivitelerim son bir kaç aydır neredeyse dibe vurmuş durumda ama bu durumu değiştirmeyi düşünüyorum

Mesajı Gönderen: FENERIST:cLink:0112901

Mulholland Drive

Mulholland Drive gerçekten karışık ve güzel bir filmdi‚ izlemeyenlere ben de öneririm.

29.10.2008 12:38 Çarşamba #4

BaxeN
En Son İzlediğiniz Film

the merchant of venice

al pacino filmi dun izledim

baya zorladi beni yani baydi ama bitirdim
al pacino tabiyki harikaydi

ama cekimleri begenmedim
film 500 yil once geciyor ama cekimler cok sahne cekimi gibiydi dizi gibi netti yani

begenmedim

29.10.2008 23:14 Çarşamba #5

Tornado Appiah
En Son İzlediğiniz Film

O... Çocukları nı izledim..

Filmin sonunda birtakım soru işaretleri olmasına rağmen‚güzel bir filmdi..Ayrıca İpek Tuzcuoğlu´nun oynadığı karakter Hatice´nin hikayesi‚daha çok işlenebilirdi.Özellikle iki sahne vardı ki...Gözümden yaş gelmemesi için kendimiz zor tuttum desem yeridir..Hatice‚oğlunun kendisini vuracağı için evden dışarı çıkmaz ve pencereden oğlunu izler..Bir gün yine pencereden bakarken‚oğlunun evin bahçesine girip eve doğru geldiğini görür..Ne yapacağını bilemez..Anlatmamla olmaz aslında‚izlemek lazım..O sahne Kıraç´ın Yaşamam Artık şarkısıyla birleşince duygu yoğunluğu olan bir sahne oldu..2. sahne ise oğlu tarafından vurulduğu sahne..

Demet Akbağ´ın oyunculuğu müthişti..Sarp Apak çok iyi bir performans sergilemiş..

Ve Özgü Namal´a bir kez daha hayran oldum

30.10.2008 06:47 Perşembe #6

FENERIST
En Son İzlediğiniz Film

Gandhi

Bu film 20. yuzyilin en onemli insanlarindan birisini anlatiyor: Gandhi.
Bu kucuk adam benim hayata bakisimi bile etkilemistir.
Sinema tarihinin en iyi biyografi filmlerden bir tanesi‚ belkide en iyisi. Cok iyi kurgulanmis. Goruntuler sahane. Film 3 saat suruyor ama zamanin nasil aktigini bilemiyorsunuz.

Ayrica Ben Kingsley´e de ayri paragraf acmak lazim. Cok buyuk bir aktor. Harika bir performans sergiliyor. Aslinda Gandhi´yi oynamiyor.........kendisi Gandhi.

30.10.2008 22:54 Perşembe #7

Tornado Appiah
En Son İzlediğiniz Film

Mutluluk..

Talat Bulut‚Özgü Namal ve Murat Han´ın performansı çok iyiydi..Filmin sonu adı gibi mutlu bir şekilde bitti..

Film müzikleri çok güzeldi..Tren sahnesinde çalan Böyledir Bizim Sevdamız şarkısı‚Zülfü Livaneli´nin en sevdiğim şarkılarından biridir..Teşekkürler Zülfü Livaneli

30.10.2008 23:50 Perşembe #8

Kutay Sınmaz
En Son İzlediğiniz Film

Indy 4 ü izledim
ama ilki kadar beğenmedim ilki neydi öyle ya

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....1935