Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....213
06.09.2010 23:07 Pazartesi Konu Puanı: 0

Hakan Önal

AdamFilm / Tarkan Karlıdağ yapımcılığında‚ genel yönetmenliğini Serdar Akarın yaptığı‚ senaryosu Ercan Mehmet Erdem ve Emrah Serbese ait‚ ekranların en yeni polisiye dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yakında Star TVde olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=Tn_aUu29i9g

Güzel dizi olacağa benziyor.

06.09.2010 23:29 Pazartesi #1

nessli1907

Tutmaz.

06.09.2010 23:47 Pazartesi #2

BetüL

Erdal Beşikçioğlu´nu çok seviyorum‚tutmasını çok istiyorum ama bence de tutmaz gibi gözüküyor..Survivor Hakan da olacak dizide diye duymuştum..

06.09.2010 23:51 Pazartesi #3

Rüzgarın Peşinden

Polis dizileri niyeyse bana hep itici geliyor

07.09.2010 00:02 Salı #4

nessli1907

Mesajı Gönderen: Rüzgarın Peşinden:cLink:0243532

Polis dizileri niyeyse bana hep itici geliyor

Arka Sokaklar yıllardır ömrümüzü yedi‚o yüzden itici gelebilir..

07.09.2010 00:53 Salı #5

Mehmet Aluz

Komiser nevzat vardı bir ara altan erkekli oynuyordu‚ 2 ay fragmanı dönüpde 1 ayda biten nadir dizilerden

07.09.2010 20:12 Salı #6

Ahmet Cem
Bir Ankara Polisiyesi Behzat. Ç

Başrolde Erdal BEŞİKCİOĞLU var. Fragmanlardan hissettiğimkadarı ile başarılı bir yapım. Ayrıca dizinin Ankara´da ve tanıdık mekanlar geçecek olması bir Ankaralı olarak beni heyecanlandırdı.

Mesaj Ahmet Cem tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Ahmet Cem tarafından düzenlenmiştir...

07.09.2010 20:15 Salı #7

Ahmet Cem

2006 yılında yayınlanan Emrah Serbes´in Her Temas İz Bırakır: Bir Ankara Polisiyesi kitabında karşımıza Behzat Ç. karakteri cinayet masasında bir başkomiseri ve etrafında gelişen olayları konu alıyor. Bu kitapta Behzat Ç.´nin karakteristik özelliklerine detaylıca yer veriliyor.

2008 yılında yayınlanan Son Hafriyat kitabında ise Emrah Serbes;Behzat Ç. ve ekibinin Red Kit adında bir seri katili yakalamak için uğraşırken verdiği uğraş ve Ankara çukurlarında başlarından geçen olayları ele alıyor.

07.09.2010 20:26 Salı #8

Ahmet Cem

http://www.youtube.com/watch?v=Tn_aUu29i9g

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....213