Game of Thrones
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Game of Thrones

Paylaş 
Sayfa: 1....163.164.165.166.167.168.[169].170.171.172.173.174.175....197
13.08.2017 19:40 Pazar Konu Puanı: 0

Cole Phelps
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0323456

ensest olur dediğin targaryen´ler zaten kendi içlerinde evleniyorlar

Yok biliyorum da jon snow ve daenrys dizinin en başından bugüne kadar doğru‚ çilekeş‚ fedakar‚ onurlu‚ adaletli gibi sıfatlarla şimdiye geldiler.Bu 6-7 sezonluk bu hikayeden cersei´nin kaderi gibi bir ensest çıkamaz‚ çıkmamalı da.O yüzden ben hiç bir şekilde bran´in jon´u gördükten ve gerçekleri açıkladıktan sonra jon´un böyle bi yakınlaşma içine gireceğine imkan ihtimal vermiyorum.

13.08.2017 20:18 Pazar #1513

MAXville
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0323458

Yok biliyorum da jon snow ve daenrys dizinin en başından bugüne kadar doğru‚ çilekeş‚ fedakar‚ onurlu‚ adaletli gibi sıfatlarla şimdiye geldiler.Bu 6-7 sezonluk bu hikayeden cersei´nin kaderi gibi bir ensest çıkamaz‚ çıkmamalı da.O yüzden ben hiç bir şekilde bran´in jon´u gördükten ve gerçekleri açıkladıktan sonra jon´un böyle bi yakınlaşma içine gireceğine imkan ihtimal vermiyorum.

o zaman Sansa´ya saracak demektir‚ o da ayrı bi sıkıntı olur kardeş gibi yaşayıp sansa´ya yazmak.. jon´un sonu elizabeth gibi gözüküyor o kadar gururlu ise

14.08.2017 13:21 Pazartesi #1514

MAXville
Game of Thrones

4. bölümün yanında sönük kaldı gibi..

6 E L İ Y O R U 7 dediler ağır abiler WW´ye karşı

yalnız iyiden iyiye zaman mevhumu kayboldu dizide.. bir gün dragonstone´dasın sonra bi bakmışsın Wall´da

Mesaj MAXville tarafından düzenlenmiştir...

14.08.2017 21:08 Pazartesi #1515

korkmazdk
Game of Thrones

Bu bölümü sevmedim..

Ama gelecek bölüm güzel olacak gibi

15.08.2017 12:27 Salı #1516

911
Game of Thrones

1 bölüm rutin 1 bölüm aksiyon geçiyor
6.bölüm yine aksiyon sahneleriyle ön planda olacaktır.

Bölümle ilgili akılda kalanlar

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

15.08.2017 16:21 Salı #1517

darkbakkal
Game of Thrones

Cersei - Euron - Qyburn üçlüsüne zaman vererek Dany yine bir şeyler kaybetmek için gerekli adımları atmış. Keşke bu sefer kendi ölse de diziye yeni bir soluk gelse.

Tarly´leri yakarak bir düşman daha kazandı bir de. Samwell çaktırmasa da bilgiye erişimi (citadel´den ayrıldı gerçi)‚ Jon´a etkisi ve daha da önemlisi yazarın kendini yansıttığı karakter olması sebebiyle çok tehlikeli bir düşman. Herkes ölür Samwell yaşarsa şaşırmam.

Daha önce de görüldüğü gibi ordular güçlü ama geçici‚ asıl tehlikeli olan nadir bilgilere/yeteneklere sahip olanlar. Arya tek başına hane yıktı. Euron kimsenin gitmediği yerlere gitmiş‚ sahip olmadığı şeylere sahip olan! biri. Qyburn yasaklanmış yöntemler konusunda uzman. Başkenti ne zaman istesem alırım kafasıyla bunlara zaman vermek büyük hata.

Ayrıca ejderhaların şu anki yenilmez konumu çarkların dönmeye başladığını gösteriyor. Tam yazarın sevdiği ortam hazırlandı sanki.

15.08.2017 16:51 Salı #1518

MAXville
Game of Thrones

sam‚ teşekkür eder daenerys´e‚ babasından yemediği aşağılama kalmadı.. kızı da alır evine döner‚ en son mutlu yasadıkları falan gösterilir

15.08.2017 17:03 Salı #1519

darkbakkal
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0323465

sam‚ teşekkür eder daenerys´e‚ babasından yemediği aşağılama kalmadı.. kızı da alır evine döner‚ en son mutlu yasadıkları falan gösterilir

Kardeşiyle arası iyiydi diye hatırlıyorum. Babası için de iyi olmuş demez bence. Yakılarak ölmeleri ayrı bir drama katacaktır.

Zaman-mekan kavramı bu sezon çok garip bir hal aldı. Dragonstone´dan tak diye duvara geçiş yapılıyor‚ Euron dediğin gibi her yere ışınlanıyor sonra saçma sapan bir şekilde koca Dothraki ordusu Highgarden´da çıkıyor. Kalan hikayeyi iki sezona sıkıştırma çabası var sanki.

16.08.2017 04:01 Çarşamba #1520

Cole Phelps
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: darkbakkal:cLink:0323466

Kardeşiyle arası iyiydi diye hatırlıyorum. Babası için de iyi olmuş demez bence. Yakılarak ölmeleri ayrı bir drama katacaktır.

Zaman-mekan kavramı bu sezon çok garip bir hal aldı. Dragonstone´dan tak diye duvara geçiş yapılıyor‚ Euron dediğin gibi her yere ışınlanıyor sonra saçma sapan bir şekilde koca Dothraki ordusu Highgarden´da çıkıyor. Kalan hikayeyi iki sezona sıkıştırma çabası var sanki.

Zaman kavramı dediğiniz gibi çok karışık bir hal aldı.Jaime ve bronn ne ara o gölden kurtuldu da ne at var ne bişey nasıl döndüler kings landinge anlamak zor.

Asıl saçması danynin bir anda plan değiştirip cerseiye kanıt götürmek istemesi oldu.Ne alaka yani?Cersei ile ateşkes mi yapacaksın ak gezenler bahanesiyle.Bu kısımları pek anlamadım

Paylaş 
Sayfa: 1....163.164.165.166.167.168.[169].170.171.172.173.174.175....197