Game of Thrones
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Game of Thrones

Paylaş 
Sayfa: 1....166.167.168.169.170.171.[172].173.174.175.176.177.178....197
21.08.2017 03:14 Pazartesi Konu Puanı: 0

Ömer
Game of Thrones

21.08.2017 03:25 Pazartesi #1540

Ömer
Game of Thrones

hey gidi

21.08.2017 12:16 Pazartesi #1541

morefe
Game of Thrones

Yeni teori Night King´in Azor Ahai olması

21.08.2017 15:44 Pazartesi #1542

Hakan_Göçgün
Game of Thrones

abi son bölümler biraz saçma gitmiyor mu ? bi defa zaman mekan kavramı kalmadı yolculuklar sanki özel jetlerle yapılıyor- ikincisi ana karakterler kesinlikle ölmüyor yani tamam öldürme ama hani burda kesin ölecek pozisyonlarına da sokma- tehlikeden uzak tut bari inandırıcılığı olsun. hepsi cüneyt arkın-polat alemdar oldu. dizi jon snow´un tekrar dirildiği yerden sonra saçmalamaya başladı- bu kadar eleştirinin yanında heyecan ve aksiyon 10 numara ve bağlandık izliyoruz.

21.08.2017 15:47 Pazartesi #1543

korkmazdk
Game of Thrones

sezon finali fragmanı çıkmış

işin yoksa 1 sene bekle yeni sezonu

21.08.2017 15:49 Pazartesi #1544

korkmazdk
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Ömer:cLink:0323492

hey gidi

yorumlara bak herkes ana avrat joffrey´e küfür ediyor

21.08.2017 16:09 Pazartesi #1545

Ömer
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Hakan_Göçgün:cLink:0323495

abi son bölümler biraz saçma gitmiyor mu ? bi defa zaman mekan kavramı kalmadı yolculuklar sanki özel jetlerle yapılıyor- ikincisi ana karakterler kesinlikle ölmüyor yani tamam öldürme ama hani burda kesin ölecek pozisyonlarına da sokma- tehlikeden uzak tut bari inandırıcılığı olsun. hepsi cüneyt arkın-polat alemdar oldu. dizi jon snow´un tekrar dirildiği yerden sonra saçmalamaya başladı- bu kadar eleştirinin yanında heyecan ve aksiyon 10 numara ve bağlandık izliyoruz.

inandiricilik anlaminda her zaman zaaflari vardi dizinin‚ saymaya kalksak aya yol olur‚ ben pek takmiyorum acikcasi‚ fantasy dizisi sonucta‚ hemde gelmis gecmis en iyisi bana göre

piçlerin savasinda yüzlerce ok ne hikmetse jon snowa denk gelmedi‚ onlara sorsak lord of the light ölmesini istemedi derler

yani dizi her olaganüstü olayi "lord of the light" denen tanriya bagliyor aslinda‚ kaderleri yazilmis ama hic birinin haberi yok gibi bir teori vardi

21.08.2017 16:39 Pazartesi #1546

Hakan_Göçgün
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Ömer:cLink:0323498

inandiricilik anlaminda her zaman zaaflari vardi dizinin‚ saymaya kalksak aya yol olur‚ ben pek takmiyorum acikcasi‚ fantasy dizisi sonucta‚ hemde gelmis gecmis en iyisi bana göre

piçlerin savasinda yüzlerce ok ne hikmetse jon snowa denk gelmedi‚ onlara sorsak lord of the light ölmesini istemedi derler

yani dizi her olaganüstü olayi "lord of the light" denen tanriya bagliyor aslinda‚ kaderleri yazilmis ama hic birinin haberi yok gibi bir teori vardi

onu demiyorum tabii ki hep vardı bu zaaflar kabul ettik beğenerek de izledik ama 6. sezonun sonları ve 7. sezon çok fazla olmaya başladı- özellikle zaman mekan olayı ışık hızında. sanki bölümler hızlandırılmış- dikkatsiz izleyen- sadece aksiyon bekleyen seyirciye hitap eder bir durumda.

21.08.2017 16:51 Pazartesi #1547

MAXville
Game of Thrones

Adamlar diziyi 8 sezonda bitireceklerini söylemeselet bu zaman mekan ızdırabı olmazdı.. 20 sezon falan sürerdi dizi

Son bölüm uzundu‚ genelde 1 - 1 buçuk saat arası olabilirdi aslında. Bir çok soruya cevap verdiler bu bölümde.

Bölüm gene nete sızmış‚ HBO nun yayını beklerken ızdırap oldu spoiler yememek için. Ya komple verin netflix gibi ya da dikkat edin ulan.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Paylaş 
Sayfa: 1....166.167.168.169.170.171.[172].173.174.175.176.177.178....197