Game of Thrones
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Game of Thrones

Paylaş 
Sayfa: 1....172.173.174.175.176.177.[178].179.180.181.182.183.184....193
23.07.2018 14:46 Pazartesi Konu Puanı: 0

Isis
Game of Thrones

Evet ben de...son sezonu bi de izleyemedm yarısından itibren. tam unuttum.
bu kadar şahane bir dizinin‚ yayın temposu daha sıcaktutmalı idi aslında bizleri.

ama öte yandan‚ ozanların şarkılarını duymak isteyenler için şu videoyu paylaşayım.
Fantazya sevenlere...

http://www.youtube.com/watch?v=b48KCbSWMeM

14.08.2018 10:07 Salı #1594

Jan
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0323551

aslında şu dizide WW´ler‚ ejderhalar falan olmasa daha güzel dizi olurdu..en basından beri böyle dusunuyorum..
sadece entrika‚ ittifak‚ savaş‚ politika gibi unsurlar üzerine kurulu olsa tadından yenmez.. zaten en sevilen bölümler de genelde bunun üzerine.. hatta hiç gücü olmayıp cogu izleyici tarafından sevilen varys ve littlefinger buna örnek olabilir..

son sezonda WW´lerin savası kazanamayacagı aşikar işte..
WW´ler Kings Landing´e indi‚ herkesi öldürdüler sonra dirilttiler falan.. ejderhalara bindiler‚ güneydeki şehirleri de aldılar.. sonra? sonrası yok işte
Night king belki canı sıkıldıgında mad king nasıl milleti ateşe veriyor‚ bu da ejderhacamı ile istediğini öldürürdü.. ölenleri diriltiyor da nasılsa
WW´ler çoğalan nufusu azaltacaklar‚ herkes kendisine ceki düzen verecek‚ insanlar bi durup düşünecekler‚ hayatın anlamını sorgulayacaklar‚ amaç bu

ejderhalar da orantısız güç oluyor.. gerçi senaristler kullanmasını bilmediklerini gösterdiler 7.sezon dany´nin bi yerlere gelebilmesi için ejderhalar lazımdı‚ güneyden destek alması falan gibi.. WW´ler olmayacaktı‚ dizi sırf hanelerin ittifakı ve savaşı şeklinde gidecekti‚ ne güzel olurdu..

aslında Night king herkesi bi öldürse cersei ve sansa´yı cariyesi yapsa sırıtmazlar

Mesaj MAXville tarafından düzenlenmiştir...

Üstünden nerdeyse bir sene geçmiş ama yine de yazayım:
Ejderha camı ile öldürdüğün WW´den geriye diriltecek bişey kalmıyor yalnız

14.08.2018 21:57 Salı #1595

MAXville
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0324756

Üstünden nerdeyse bir sene geçmiş ama yine de yazayım:
Ejderha camı ile öldürdüğün WW´den geriye diriltecek bişey kalmıyor yalnız

orada butun herkesi öldürüp tekrar diriltip‚ yeniden ejderha camı ile tekrar oldurebilir demek istedim zaten tuz buz oluyor adamlar
gerçi Night king ejderha camına dokunabiliyor mu onu da bilmiyorum ya neyse

14.11.2018 10:19 Çarşamba #1596

abisinin
Game of Thrones

8 Nisan 2019 da geliyormuş . Resmi açıklama.

14.11.2018 20:14 Çarşamba #1597

eerol
Game of Thrones

6 bölüm olacak bölümler 60 dk dan fazla olacak

23.11.2018 09:34 Cuma #1598

Volkan A
Game of Thrones

uzun bi hatırlatma yapar ınsallah

24.11.2018 21:40 Cumartesi #1599

Ömer
Game of Thrones

son kez valar morgulis anasini satim

07.12.2018 13:13 Cuma #1600

Yolcum
Game of Thrones

Game of Thrones´un Final Sezonu Olan 8. Sezonundan İlk Teaser Geldi!

Efsane dizi Game of Thrones‚ 2019 yılına damga vurmaya geliyor!

Uzun zamandır beklenilen dizinin filan sezonu olan 8. sezona ait ilk teaser yayınlandı. 2019´un nisan ayında yayınlanacak olan son sezon ile efsane dizi ekranlara veda edecek.

13.12.2018 13:49 Perşembe #1601

Jan
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0326188

Game of Thrones´un Final Sezonu Olan 8. Sezonundan İlk Teaser Geldi!

Efsane dizi Game of Thrones‚ 2019 yılına damga vurmaya geliyor!

Uzun zamandır beklenilen dizinin filan sezonu olan 8. sezona ait ilk teaser yayınlandı. 2019´un nisan ayında yayınlanacak olan son sezon ile efsane dizi ekranlara veda edecek.

Buza karışan kurt kim acaba

Paylaş 
Sayfa: 1....172.173.174.175.176.177.[178].179.180.181.182.183.184....193