Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Game of Thrones

Paylaş 
Sayfa: 1....180.181.182.183.184.185.[186].187.188.189.190.191.192....197
30.04.2019 05:24 Salı Konu Puanı: 0

pasa_eren

Winter is coming diye senelerdir tatava yapıldı, Night King denen adam ölüleri ayağa kaldıran ejderha ateşinde sırıtan biri olarak gösterildi. Elinin bir hareketiyle kar yağdırıp fırtına çıkardı. Bir meyve bıçağı ile tuz buz olup tüm hikayesi çöp oldu. Yani bu kadar içine edilebilirdi ancak. Tamam izlemesi zevkliydi ama ne bileyim. Olmadı sanki. Başka o adam nasıl yok edilebilirdi? Bilemiyorum ama bu fazla basit gözüktü. Güzel bir sonla veda etsinler artık. Ana karakterlerin de çoğu sağ çıktı. Ben sanıyorum bundan sonraki bölümlerde aynı heyecanı duymam. Tek merakım tahta çıkma konusunda Jon ve Khaleesi karşı karşıya gelecekler mi, başka da bi cacık kalmadı. Cercei’yi ezip geçerler zaten biraz ordu toplamayla+ejdarhalarla. Night King’i geçip Cercei’yi geçememekle zaten dizi tarihinin en fiyasko finalleri arasına girerler. Zico Fenerbahçe’si gibi, devlere kafa tutup alttaki takımlara paso puan verirdik. Hayırlısı.

30.04.2019 08:43 Salı #1666

Jan
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0327740

Ayrıca Helm´s Deep´e aşık atmak falan sizin neyinize ya.

Mesaj AlestA tarafından düzenlenmiştir...

Bu Miğfer Dibi mevzusu nedir? Bir LOTR grubunda da gördüm bahsedildiğini.

30.04.2019 09:23 Salı #1667

mydyingbride
Game of Thrones

gece kralının ölümü bana çok basit geldi.. 8 sezon bekle elma bıcağı ile gitsin koca kral ..

ölüler hakkkında konulara deginilrmi bilmem ama bu şekilde bırkılırsa içi çok boş bir hal alacak

30.04.2019 11:17 Salı #1668

AlestA
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0327755

Bu Miğfer Dibi mevzusu nedir? Bir LOTR grubunda da gördüm bahsedildiğini.

Yapımcılar ve yönetmen Sapochnik savaş süresinin Helm´s Deep´ten daha uzun olacağını‚ bu bölümdeki savaş sekansları için Helm´s Deep´i derinlemesine incelediğini daha uzun ve daha büyük bir sekans çektiklerini söylemişti. Bi yerde daha iyisini çektik dediklerini okumuştum ama araştırdım öyle dememişler‚ sadece daha uzun ve daha büyük demişler.

Galiba sinema ve TV tarihinin en uzun savaş sekansıymış 55 dakika ile.

Lakin biz karanlıktan yarısını göremedik.

30.04.2019 11:42 Salı #1669

Jan
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0327757

Yapımcılar ve yönetmen Sapochnik savaş süresinin Helm´s Deep´ten daha uzun olacağını‚ bu bölümdeki savaş sekansları için Helm´s Deep´i derinlemesine incelediğini daha uzun ve daha büyük bir sekans çektiklerini söylemişti. Bi yerde daha iyisini çektik dediklerini okumuştum ama araştırdım öyle dememişler‚ sadece daha uzun ve daha büyük demişler.

Galiba sinema ve TV tarihinin en uzun savaş sekansıymış 55 dakika ile.

Lakin biz karanlıktan yarısını göremedik.

Keşke ebata bu kadar odaklanmayıp‚ işlevini de düşünselermiş acık

30.04.2019 13:31 Salı #1670

AlestA
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0327759

Keşke ebata bu kadar odaklanmayıp‚ işlevini de düşünselermiş acık

Valla müzikler de kötüydü görüntü de.

Şunun netliği‚ sesleri‚ görüntüleri efektleri.. Keşke birazını görseydik ya. Bütçesi 15 milyon dolarmış bölümün‚ keşke şunun 5´te 1i güzellikte bişey çıkarabilselerdi .

30.04.2019 13:48 Salı #1671

Lunatic
Game of Thrones

lotr seviyesinin yanından bile geçemez ***

30.04.2019 21:30 Salı #1672

Jan
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0327761

Valla müzikler de kötüydü görüntü de.

Şunun netliği‚ sesleri‚ görüntüleri efektleri.. Keşke birazını görseydik ya. Bütçesi 15 milyon dolarmış bölümün‚ keşke şunun 5´te 1i güzellikte bişey çıkarabilselerdi .

Böyle bişey yok. Yanından yakınından geçemezler

30.04.2019 22:29 Salı #1673

eerol
Game of Thrones

Efso bölümdü ‚ final bölümü gibiydi 1 saat 22 dakika sürdü Aryaaaaaaaaaaaaaa

Mesaj eerol tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....180.181.182.183.184.185.[186].187.188.189.190.191.192....197