Game of Thrones
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Game of Thrones

Paylaş 
Sayfa: 1....165.166.167.168.169.170.171.172.173.174.175.176.[177]
04.09.2017 21:22 Pazartesi Konu Puanı: 0

MAXville
Game of Thrones

Mesajı Gönderen: morefe:cLink:0323547

Kitaptan bağımsız da olsa George R Martin´in hop yavaş gelin demeyeceğini düşünmemek lazım.Her anında ekibin yanında dikkat edersen

Martin´in son 2 sezon işin içine çok girmediğini okumustum bi yerlerde.. muhtemelen kitaptan farklı bitirtecek diziyi‚ buna müdahil olur‚ kendi kitabını da satması lazım son sezon senaryosu cogu kişiyi mutlu etmedi bence

04.09.2017 21:35 Pazartesi #1585

MAXville
Game of Thrones

aslında şu dizide WW´ler‚ ejderhalar falan olmasa daha güzel dizi olurdu..en basından beri böyle dusunuyorum..
sadece entrika‚ ittifak‚ savaş‚ politika gibi unsurlar üzerine kurulu olsa tadından yenmez.. zaten en sevilen bölümler de genelde bunun üzerine.. hatta hiç gücü olmayıp cogu izleyici tarafından sevilen varys ve littlefinger buna örnek olabilir..

son sezonda WW´lerin savası kazanamayacagı aşikar işte..
WW´ler Kings Landing´e indi‚ herkesi öldürdüler sonra dirilttiler falan.. ejderhalara bindiler‚ güneydeki şehirleri de aldılar.. sonra? sonrası yok işte
Night king belki canı sıkıldıgında mad king nasıl milleti ateşe veriyor‚ bu da ejderhacamı ile istediğini öldürürdü.. ölenleri diriltiyor da nasılsa
WW´ler çoğalan nufusu azaltacaklar‚ herkes kendisine ceki düzen verecek‚ insanlar bi durup düşünecekler‚ hayatın anlamını sorgulayacaklar‚ amaç bu

ejderhalar da orantısız güç oluyor.. gerçi senaristler kullanmasını bilmediklerini gösterdiler 7.sezon dany´nin bi yerlere gelebilmesi için ejderhalar lazımdı‚ güneyden destek alması falan gibi.. WW´ler olmayacaktı‚ dizi sırf hanelerin ittifakı ve savaşı şeklinde gidecekti‚ ne güzel olurdu..

aslında Night king herkesi bi öldürse cersei ve sansa´yı cariyesi yapsa sırıtmazlar

Mesaj MAXville tarafından düzenlenmiştir...

08.09.2017 05:24 Cuma #1586

Ömer
Game of Thrones

Yeter ulen üşüyoruz reiss nerdesin

16.09.2017 18:45 Cumartesi #1587

darkbakkal
Game of Thrones

Sızan senaryoyu okuyan var mı? Bir tanesine 2 bölüm baktım ama gerçekten sızan senaryo bu mu bilmiyorum.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Night King = Bran teorisi için‚

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

17.09.2017 00:49 Pazar #1588

Ömer
Game of Thrones

sizma diye bir olay olamaz cünkü daha senaryoyu bile yazmadilar son sezon icin‚

o hataya bu sezon düstüler‚ ama bir dahaki sezon icin baya önlem almislar diye okudum dün

Paylaş 
Sayfa: 1....165.166.167.168.169.170.171.172.173.174.175.176.[177]