Anime
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Anime

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....34
08.01.2014 10:53 Çarşamba Konu Puanı: 0

Isis
Anime

Serbestte bir başlığımız vardı ama 50 sayfa kadar geriye gittim üşenmeden‚ bulamadım. Arşive düşmüştür belki.

Kültür-Sanat kısmında da bulunsun dedim.

Uzun bir aradan sonra hep başlamayı istediğim Aoi No Exorcist (Blue Exorcist) ve One Piece´e başladım. İlkinden 10 bölüm‚ ikincisinden de 8 bölüm izledim.

Naruto´yu çok sevmiş ve uzun süre takip etmiş birisi olarak‚ konu itibariyle şimdilik çok benzer buldum.

Fena değil kategorisindeler ikisi de şu anda. Eğlencelik. Böyle ne kadar devam eder bilmiyorum‚ One Piece çok uzun süredir olduğuna göre herhalde değişecek ve daha iyi olacak diye düşünüyorum. Diğeri bitecek zaten yakında.

Aoi no Exorcist (10. bölüm itibariyle) 6; One Piece (8. bölüm itibariyle) 6 puan.

Eğlenceliler ama çok fazla bağırıyorlar‚ kafa şişiriyorlar.

Aoi no Exorcist bittikten sonra başlamak için tavsiye varsa‚ memnun olurum.

13.01.2014 10:23 Pazartesi #1

Isis
Anime

Bir elin parmakları kadar anime izleyicisi vardı burada‚ nerede onlar?

One Piece´in 30. bölümüne geldim.
Artık atlaya atlaya izliyorum. Aradaki manasız zaman kaybı tekrarları‚ bakışları‚ uzatmaları hızla geçiyorum.

30 bölüm itibariyle idare eder. Eğlenceli ve denizde geçiyor olması hoşuma gidiyor.

Ancak öyle iyi bir seri diyemem şimdilik.

Bu kadar uzun sürdüğne göre güzelleşecek diye umuyorum.

20.01.2014 10:40 Pazartesi #2

Isis
Anime

One Piece´de 40. bölüme geldim. Hızlı hızlı izliyorum.

Büyük bir Naruto hayranıyım. Onun gibi yüzlerce bölümü olan bir anime. Okuduğum kadarıyla çok geniş bir coğrafyası var. Eğlenceli diyorlar ama şu ana kadar ´kaptırdım´ diyemem. Fakat izliyorum. Çabuk tükettiğim için gidiyor.

Korsanlar‚ deniz falan hoşuma gidiyor ancak animenin kendisini çok sevemedim henüz. Bir 100 -120 bölüm geçsin bakalım...

20.01.2014 13:29 Pazartesi #3

snow
Anime

one piece güzel‚ eğlenceli fakat bazı bölümler gereksiz uzuyor. yani haftalık tvde yayınlansa hiç izlenecek gibi değil.
ben204. bölümdeydim galiba. ilerledikçe daha iyi oluyor ama çok bir değişiklik yok.
dediğim gibi süper değil ama güzel.

uzun süredir de fullmetal alchemist´e başlamayı düşünüyorum ama bir türlü başlayamadım.

20.01.2014 13:37 Pazartesi #4

Isis
Anime

Valla tavsiyelere açığım.
Şu dakika One Piece´i rafa kaldırıp başka bir tanesine zaman ayırabilirim gayet. Arada da 2 3 bölüm hızlandırılmış One Piece gider gerçi.

21.01.2014 17:35 Salı #5

Tuthamon
Anime

Dragon Ball bilirim bir tek...o da anime midir degil midir bilmem

21.01.2014 17:50 Salı #6

Isis
Anime

Animedir animedir. :))

21.01.2014 19:13 Salı #7

Milla Jovovich
Anime

One piece çok sağlamdır. İlk 150 bölümü geçince inanılmaz sarar. Zaman isteyen bir anime... Sonra bir bakmışsın günceldesin.

Cowboy Bebop sağlamdır. Tavsiye ederim.
FMA
Code Geass
Great teacher onizuka
Steins Gate

İzlenmeli bunlar.

21.01.2014 19:16 Salı #8

Milla Jovovich
Anime

bizim konu bu http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=0006&fID=0012&kID=57295 ama kültür sanatta olmalı bu konu

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....34