Anime
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Anime

Paylaş 
Sayfa: 1....22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.[34]
27.06.2017 18:26 Salı Konu Puanı: 0

uleyn
Anime

Dragon Ball Super de 3 aydir merakla beklenen 8 Kainatin en iyi 10ar savascisinin ayni platformda birbirine girecegi 48 dakikalik turnuva bu Cumartesi basliyor. Favori Kainat 11 olmakla beraber ( Yokedici Tanri yi yenebilmis tek canli Jiren´e sahip olmasindan dolayi) Bizimkilerin de oluler dunyasindan Frieza´yi getirtmeleri guclerini hayli arttirdi.

1-Goku
2-Vegeta
3-Frieza ( Majin Buu uyuyakalinca oluler dunyasindan 24 saatligine geri getirildi)
4- Gohan
5- Tien
6- Master Roshi
7- Android 17
8- Android 18
9- Piccolo
10- Krillin

Bakalim Toriyama usta bize daha ne gibi surprizler hazirladi‚ son 1 aydir verdikleri yanlis spoilerlerla Frieza nin canlandiktan sonra Kainat 4 e gidecegi soylenmisti mesela

27.07.2017 17:30 Perşembe #298

Milla Jovovich
Anime

Boku no hero Academica bakan var mı ? Ben beğendim.

08.08.2017 00:13 Salı #299

Billy
Anime

sword art online ile anime izlemeye başladım. 2 günde 12 bölüm izledim. bundan sonra bol bol anime izleyeceğim gibi duruyor.

31.08.2017 02:36 Perşembe #300

darkbakkal
Anime

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0323343

bir de burda animeci arkadaşlara bi sorum var. 3-4 sene olmustur sanırım‚ bir anime baslamıstı o zaman. ilk 7-8 bölüm izleyip bırakmıstım. konusu şöyleydi: ülkenin en zekileri bir okula çağırılıyor ama okulda kapana kısılıyorlardı. tuzaklar vs. vardı hatta bir kısmı ölüyor‚ zekalarıyla tuzaklardan kurtulup yaşamaya calısıyorlardı. tam hatırlayamasam da konu buna benzer bir şeydi. bu animenin ismi lazım renktaşlar çok makbule geçecek bilen varsa

Danganronpa? 2 ay önce yazmışsın gerçi. Bu başlığın varlığını yeni fark ettim.

Shingeki no Kyojin mangasını takip eden var mı? 2.sezonu izledikten sonra bu böyle olmayacak deyip mangaya başladım‚ şu an titanların bütün olayını biliyorum ve spoiler kusmaya hazırım.

13.09.2017 00:36 Çarşamba #301

Billy
Anime

death note efsane.

15.09.2017 11:53 Cuma #302

Isis
Anime

bakalım netflix versiyonu da inşallah o kadar başarılı olur.

Paylaş 
Sayfa: 1....22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.[34]