İptal Edilen İyi Diziler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - İptal Edilen İyi Diziler

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
06.01.2018 05:52 Cumartesi Konu Puanı: 0

Serkan Sarac
İptal Edilen İyi Diziler

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323857

Sonradan bozduğunu hatırlıyorum ama KYLE XY vardı. Belki hatırlayan çıkar.

Aaaaynen ya

Güzel diziydi

06.01.2018 10:22 Cumartesi #55

yemenici
İptal Edilen İyi Diziler

Rome fena değildi ama çok sarmamıştı beni. VEronica Mars tam ergen dizisiydi diyeceğim ama anlaşılan onlara da hitap etmemiş.
Flash forward ilginç başladı‚ vardı çevremde takip edenler.
Carnivale en iyi diziler listemde ilk 3´tedir. Malesef atmosferi ve derinliği itibariyle çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyordu.Finalinin dahi yapılmadan kaldırılması kötü oldu.
Bir de listede şu 2sini göremedim sanki:
Heroes
the 4400
Ben bu 2 dizinin de 4 sezon sonunda bitirildiğini hatırlıyorum.
Heroes çok enteresandı 4.sezon çekiciliğini kaybetmiş‚ süper -kahraman ve kızına karşı iyi-çevresine kötü baba kaarkteri baymıştı ama yine de 5.sezona gitmeliydi.
The 4400 ise o kadar klişeleşti ki‚ bir bölüm daha olsa iple çekmezdim o günü.

06.01.2018 11:17 Cumartesi #56

Deatus
İptal Edilen İyi Diziler

Mesajı Gönderen: yemenici:cLink:0323896

Rome fena değildi ama çok sarmamıştı beni. VEronica Mars tam ergen dizisiydi diyeceğim ama anlaşılan onlara da hitap etmemiş.
Flash forward ilginç başladı‚ vardı çevremde takip edenler.
Carnivale en iyi diziler listemde ilk 3´tedir. Malesef atmosferi ve derinliği itibariyle çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyordu.Finalinin dahi yapılmadan kaldırılması kötü oldu.
Bir de listede şu 2sini göremedim sanki:
Heroes
the 4400
Ben bu 2 dizinin de 4 sezon sonunda bitirildiğini hatırlıyorum.
Heroes çok enteresandı 4.sezon çekiciliğini kaybetmiş‚ süper -kahraman ve kızına karşı iyi-çevresine kötü baba kaarkteri baymıştı ama yine de 5.sezona gitmeliydi.
The 4400 ise o kadar klişeleşti ki‚ bir bölüm daha olsa iple çekmezdim o günü.

Rome yine de bir final yaptı. yapımı çok pahalı gelmiş‚ bütçeden dolayı tahmin edilenden daha çabuk bitirdiler sadece.

06.01.2018 14:14 Cumartesi #57

Milla Jovovich
İptal Edilen İyi Diziler

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323894

Hahah aynen devamini cok istedigim diziydi sirf o kahlan icin muthis bjr zevkle izliyordum..ulan beni confessle diyordum arada ahh kahlan ahhhhhh

Bridget Regan isimli bir ablamız kendisi. Şuan 36 yaşında. Dizi zamanı bu kadın 26-28 yaşlarındaydı. O zaman bile oldukça olgun bir hali vardı. Şimdinin 36´lık kadınları 28-29 gösterirken bu ablamız yaşlı duruyor. Lakin Kahlan bir başka birşeydi.

Tabrett Bethell vardı bir de Cara.

Bunu diziyi geçenlerde yeniden izleyeyim diye araştırırken dizinin kitaplardan uyarlandığını gördüm.

Doğruluk Kılıcı - Terry Goodkind isimli bir yazar yazmış. Epey kitabı var. Türkiye´de ilk iki kitabı var ve şubatta 3. kitabı gelecek. Konunun devamını merak ettiğim için kitaplardan devam ediyorum ilk kitabının 150 sayfasını filan okudum. Güzel.

12.01.2018 19:06 Cuma #58

Deatus
İptal Edilen İyi Diziler

Game of Thrones
True Detective
Big Little Lies
Fargo
Stranger Things

bunlar da yeni bölümleri için 1 yıldan fazla bekletecek olanlar. 2019da yeni sezonları.

ABC kanalı da Lost´un devamını düşünüyormuş..
genel bir dizi başlığı açın da bunları oraya yazalım :/

15.01.2018 00:40 Pazartesi #59

Cole Phelps
İptal Edilen İyi Diziler

Gençliğimizi çürüttün be Lost hiç unutmuyorum o günleri çılgınlar gibi beklerdik.Her hafta yeni teoriler üretilirdi‚ beyin fırtınaları yapılırdı.Daha sonra 2 kere daha bitirdim komple.Prison Breakteki gibi ilk 2 sezonun tadı çok başkaydı çok.Yalnız yeniden devamı çekilirse asla o tadı vermez tıpkı Prison Break gibi.Doktor Jack zaten bitik halde.Herif zaten dizinin ilk bölümünden son bölümüne bakarsanız değişimi görürsünüz.Sawyer ‚Hugo ve Jin aynen eski hallerinde gibiler geçen senelerde dizilerde görmüştüm hatta hugo ve jin aynı dizide oynuyordu.John Locke da artık çaptan düşmüştür

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

16.01.2018 17:02 Salı #60

Milla Jovovich
İptal Edilen İyi Diziler

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0323926

Gençliğimizi çürüttün be Lost hiç unutmuyorum o günleri çılgınlar gibi beklerdik.Her hafta yeni teoriler üretilirdi‚ beyin fırtınaları yapılırdı.Daha sonra 2 kere daha bitirdim komple.Prison Breakteki gibi ilk 2 sezonun tadı çok başkaydı çok.Yalnız yeniden devamı çekilirse asla o tadı vermez tıpkı Prison Break gibi.Doktor Jack zaten bitik halde.Herif zaten dizinin ilk bölümünden son bölümüne bakarsanız değişimi görürsünüz.Sawyer ‚Hugo ve Jin aynen eski hallerinde gibiler geçen senelerde dizilerde görmüştüm hatta hugo ve jin aynı dizide oynuyordu.John Locke da artık çaptan düşmüştür

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

Biraz idare edebilen bir final bile olsa on numara olacaktı ama sen senelerce teori kas dharma de kutup ayısı ne arıyor burada de sonunda fıs bir final olsun. :/ 1. ve 2. sezonunu ara ara izlerim ama devam eden sezonları izleyemiyorum. İzleme şevki olmuyor.

16.01.2018 17:30 Salı #61

Milla Jovovich
İptal Edilen İyi Diziler

La casa de papel´e bir bakın derim bence baya iyi.

09.02.2018 09:30 Cuma #62

Jan
İptal Edilen İyi Diziler

Cnbc-e ve E2 günlerinde izlediğim Forever diye bir dizi vardı. İyi sarmıştı ama ömrü 1 sezon oldu sadece.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]