Westworld
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Westworld

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
03.10.2016 20:15 Pazartesi Konu Puanı: 0

Deatus
Westworld

https://www.youtube.com/watch?v=eX3u0IlBBO4

Westworld

"Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy´un HBO için oluşturdukları bilim kurgu gerilim türünde televizyon dizisi. Dizi yazar Michael Crichton´un 1973´de yazıp yönettiği aynı adlı filmden uyarlamadır. Nolan eşi Joy´un yanı sıra yönetici yapımcı olarak görev alırken J. J. Abrams ve Bryan Burk‚ Nolan ile birlikte konuyu yönetmektedir.

Karanlık bir gelecekte geçecek dizi‚ zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı‚ gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler‚ peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar."

http://www.imdb.com/title/tt0475784/

dün başladı uzun zamandır beklenen dizi‚ yeni bir efsane doğuyor gibi

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

03.10.2016 23:15 Pazartesi #1

mertdemirbass
Westworld

Biraz evvel izledim ilk bölümü. Bölüm uzunluğu 1 saatten biraz uzun olmasına rağmen hiç sıkmadı. Merakla diğer bölümleri bekliyorum.

05.10.2016 16:19 Çarşamba #2

Tuthamon
Westworld

Filmini seyretmistim zamaninda
Yul Bryner kötü robotdu.
Tipki simdiki dizideki Ed Harris gibi siyahlar içindeydi.
Fimin sonlarina dogru ki kovalamacada antik romayada ugruyorlardi
Dizi güzel olmus‚ robotlar neden depolarda ve bakim odalarinda çiplaklar anlamis degilim ama ben begendim
Anthony Hopkinsin dizide oldugunu bilmiyordum‚ süpriz oldu.
Ayrica konunun gelismesine bakarsak epeyce dallanip budaklanacak gibi
Iyi diziler geldi bu sene‚ hangisini izleyecegimi sasirdim.
Leathel Weapon gibi...bekledigimden iyi çikti o da.
MacGyver felaket‚ dialoglar‚ konu vs çok klise..çok kötü‚ tam zaman kaybi

06.10.2016 12:07 Perşembe #3

Hayri Ergün
Westworld

Efsane olmaya aday‚ ikinci bölümü merakla bekliyorum.

08.10.2016 11:40 Cumartesi #4

Deatus
Westworld

2. bolum erken mi yayinlandi sızdı mı anlayamadım‚ nette düşmüş

10.10.2016 13:46 Pazartesi #5

TurkMenoglu
Westworld

Bilim kurgu ve gizem konulu dizileri seven biri olarak begendim... Dolores´in babasinin oyunculuguna hayran kaldim..

10.10.2016 14:40 Pazartesi #6

Bruce Wayne
Westworld

Jonathan Nolan‚ bilim kurgu ve western...

Daha iyi bir denklem olamazdı ilk fırsatta seyredeceğim...

17.10.2016 11:16 Pazartesi #7

wapati
Westworld

ilk iki bölümü bölümü izledim ‚ efsane bir dizi olma yolunda gidiyor ‚ Nolan dayı biliyor bu işi

31.10.2016 19:06 Pazartesi #8

Deatus
Westworld

dizi şu ana kadar beklentimi karşılıyor benim‚ keşke bütün sezon elimde olsa da birden tüketebilsem. filmini de izlemek istiyorum ama ileriki bölümler açısından spoiler olur diye tırsıyorum :/

a.hopkins‚ ed harris gibi ustaların olması büyük avantaj ama asıl avantajı yan rollerdeki oyuncular. her biri fazlasıyla iyi seçimler olmuş. örneğin sidse knudsen‚ danimarka yapımı borgen dizisinde izlemiştim onu. böyle büyük bir yapımda akıcı ingilizceyle bu rolü kaldırabileceğini ummazdım.

bu arada bu dizi gibi yapay zeka konusuna ilgi duyanlara Humans dizisini de tavsiye ederim‚ 2. sezonu başladı onun da..

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4