Designated Survivor
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Designated Survivor

Paylaş 
Sayfa: [1].2
30.11.2017 18:00 Perşembe Konu Puanı: 0

Isis
Designated Survivor

Başlığı yoktu açayım dedim.

2. sezon 7. bölümde şu anda.
Kiefer sutherland oynuyor. 24´ten Jack Bauer olarak hatırlarsınzı.

Dizi‚ 24 ve House of Cards arası bir şey. Temposu ilk sezonda gayet iyiydi.
House of Cards kadar ağır konu olan‚ kasvetli bir dizi değil.
1. sezon bi çırpıda izlenir. Keyifli. Biraz zorlama da olsa bazı yerler‚ gidiyor.

İkinci sezon ise‚ ilkinden epey farklı ilerliyor.
Daha çok politika ve house of cards havasında.
Fakat çok ama çok zorlama ve sürekli başkanın ne denli erdemli olduğundan dem vuruyor.

Dizi‚ ciddi şekilde demokratların elinden çıkmış. Ismarlama senaryo olsa ancak bu kadar olur. Hatta dizideki Seth karakterini oynayan Kal Penn yanlışım yoksa Obama yönetimi için çalışmıştı.
Demokratların dilini kullanması çok sorun değil de...

2. Sezon 7. Bölümde konu Türkiye.
Fetö meselesi hatta.

Hayatımda bu kadar kolpa ele alınacağını düşünmezdim.
Öyle böyle çarpıtma yok.
Acaba Fetö para mı yedirdi senaryo için diye düşünmedim değl.

Sırf şu bölümü izleyin. Berbat.

30.11.2017 18:52 Perşembe #1

Deatus
Designated Survivor

ilk iki bölümünü izlemiştim bi ara‚ atmosfer olarak house of cards´ın yanında baya bir amatör geldi gözüme‚ devam edemedim. HoC‚ washington ortamı ve politik kurgu olayını yansıtma açısından çıtayı çok yukarılara koydu. onun üzerine başka yapımlar yavan kalacak gibi. gerçi o da dağıldı bence..

geçenlerde haberlerde görmüştüm fetöyle alakalı tepkiler vardı buna‚ bu tip film. dizilerde propaganda olunca suyu çıkıyor işin..

bu arada çerezlik bir politik kurgu da danimarka yapımı Borgen var. göz atmak isteyen olursa tavsiye ederim ama dediğim gibi çerezlik‚ beklenti kurmayın

01.12.2017 15:40 Cuma #2

Isis
Designated Survivor

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323764

ilk iki bölümünü izlemiştim bi ara‚ atmosfer olarak house of cards´ın yanında baya bir amatör geldi gözüme‚ devam edemedim. HoC‚ washington ortamı ve politik kurgu olayını yansıtma açısından çıtayı çok yukarılara koydu. onun üzerine başka yapımlar yavan kalacak gibi. gerçi o da dağıldı bence..

geçenlerde haberlerde görmüştüm fetöyle alakalı tepkiler vardı buna‚ bu tip film. dizilerde propaganda olunca suyu çıkıyor işin..

bu arada çerezlik bir politik kurgu da danimarka yapımı Borgen var. göz atmak isteyen olursa tavsiye ederim ama dediğim gibi çerezlik‚ beklenti kurmayın

dediğim gibi
hafif bir dizi.
house of cards ile bu bakımdan karşılaştırılamaz bile.

ama sürükleyici ilk sezon.
ikinci sezson o kadar değil.

sadece o fetö bölümü yüzünden bizim için daha farklı

01.12.2017 18:01 Cuma #3

Pprodigy
Designated Survivor

Tam fetö bölümüne geldim bıraktım diziyi.Böyle şerefsizlik‚karaktersizlik olmaz...

Kiefer hayranıyım.Yakışmadı O´na.Hoş yapabileceği birşey var mı bilemedim.

03.12.2017 18:39 Pazar #4

Isis
Designated Survivor

dızının ıkıncı sezonu agır tırt

ama ılk sezon hatrına gıdıyor
o feto bolumu de oyle boyle rezızl bsy degıl kac para aldılar acaba

kıeferın sucu degıl tabı de...

bu arada afgan kabıle lıderleırne gosterılen muamele bızım baskana gosterılenden ıyı dızıde

06.12.2017 18:34 Çarşamba #5

Cole Phelps
Designated Survivor

Genelde dizi konuları açıldığında dizi övgüleri sıralanır‚ böylesini ilk kez okuyorum

Listemdeydi ama çıkarttım‚ sağolun hocam.

07.12.2017 11:54 Perşembe #6

Isis
Designated Survivor

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0323778

Genelde dizi konuları açıldığında dizi övgüleri sıralanır‚ böylesini ilk kez okuyorum

Listemdeydi ama çıkarttım‚ sağolun hocam.

Başlığı açmaya niyetlendiğimde ilk sezonun ortalarındaydım.
Çok keyifli gidiyordu. O dönemde‚ tam da senin düşündüğün şekilde bi niyetle açacaktım

Fakat ilk sezonu tavsiye ederim.
Keyifli ve hafif bir dizi.

07.12.2017 23:53 Perşembe #7

Erdem Karvan
Designated Survivor

İptal olsun bu dizi ya. Sırf Kiefer tekrardan 24´e geri dönsün diye. Touch´da da oynuyordu Kiefer‚ 24: Live Another Day başladı. Sıra bunda inşallah.

Mesaj Erdem Karvan tarafından düzenlenmiştir...

08.12.2017 09:50 Cuma #8

Isis
Designated Survivor

2. sezon 9. bölümü de izledim.
iyice sürünüyor dizi. tam bir fillerdı.

Paylaş 
Sayfa: [1].2