Yüzüklerin Efendisi DİZİSİ
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Yüzüklerin Efendisi DİZİSİ

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
20.12.2017 16:22 Çarşamba Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Bildiğiniz üzere LOTR dizi olarak gelecek. Hatta İan McKellen (filmlerdeki Gandalf) dizi içinde Gandalf rolünü istiyormuş.

https://www.ntv.com.tr/sanat/ian-mckellen-yeniden-gandalf-olmak-istiyor‚uP1q9Q25mUiF6kxULCzCzw

Konusuyla ilgili Silmarillion kitabının aktarılabileceği konuşuluyor. Gayet güzel olur.

20.12.2017 17:05 Çarşamba #1

Isis

Gayet kötü olur‚ malzemeyi kullanamazlar diye düşünüyorum.
Umarım yanılırım.

20.12.2017 17:14 Çarşamba #2

Milla Jovovich

Dizinin ilk sezonu için ben 150 milyon $ gibi bir bütçe duydum. Açıkçası 10 bölümden fazla olacağını düşünmüyorum malum aşırı maliyetli diziler kısa bölümlü oluyor. Her bölüm için 15 milyon $ eder.

Zamanında Lost dizisini hatırlayanlar olacaktır 2004 senesi tabii o zamanlar her bölümü için 4 milyon $ harcanıyor deniliyordu. Ne para diyorduk.

Ben bir LOTR hayranı olarak tüm kitaplarını okumuş olarak‚ merak ediyorum. Zaten ya 10 bölüm sürer biter kötü olursa ya da tutar ve iyi bir yapım çıkar ortaya. İçimde heyecan var açıkçası.

21.12.2017 11:49 Perşembe #3

Deatus

amazon yayınlayacak diye gördüm‚ 1 günde tüm sezon yayınlanır nete düşer en çok da bu yönünü seviyorum bu netflix gibi platformların

21.12.2017 13:58 Perşembe #4

Isis

bi de dizilerde konu uzayınca çuvallıyroalr senaryoda
lotr filmlerinibn başarısının projenin her detayının çok iyi çalışılmış olmasından geliyor
hobbit´in o çapta başarılı filmler olmayışının da sebeplerinden birisi bazı noktalarda aceleye gelmiş olması
aynı şekilde dcnin sinema vizyonunun patlamasının da stüdyoda "proje" yapan adamların abi bu fikir de iyi diye hareket etmesi bence.

bunu dizi yapacak babayiğitlerin
oturup ömürlerinden epey bir zaman ayırıp‚ ince eleyip sık dokuması lazım

21.12.2017 14:16 Perşembe #5

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323830

amazon yayınlayacak diye gördüm‚ 1 günde tüm sezon yayınlanır nete düşer en çok da bu yönünü seviyorum bu netflix gibi platformların

Umut yalnız bunun bence kötü bir tarafı da var. Yani tüm bölümleri bir anda izleyip bitirmek güzel ama güncel bekleyerek takip etmeninde bir tadının olduğunu düşünenlerdenim. Mesela dizinin 3. bölümü bir anda şok olaylar dönen bir yerde bitiyor ve sen 1 hafta jack şimdi ne yapacak ? desmond o işi halletti mi ? Kate ah kate gibi düşüncelere sokmasını da şahsen seviyorum.

Stranger Things mesela merak ettiğim bölümlerden sonra next deyip sonraki bölümü izledim ve öyle yapa yapa sezon bitirdim Çok düşündürmeden tükettim.

Yayıncısı amazon bu arada. Bu arada amazon´un Oasis diye 1 bölüm yayınladığı bir bilimkurgu dizisi vardı izledin mi ? Amazon devamı için oylamayla karar verecek diyordu yorumlarda insanlar. Amazon´un böyle bir yapısı mı varmış

21.12.2017 14:35 Perşembe #6

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323834

Umut yalnız bunun bence kötü bir tarafı da var. Yani tüm bölümleri bir anda izleyip bitirmek güzel ama güncel bekleyerek takip etmeninde bir tadının olduğunu düşünenlerdenim. Mesela dizinin 3. bölümü bir anda şok olaylar dönen bir yerde bitiyor ve sen 1 hafta jack şimdi ne yapacak ? desmond o işi halletti mi ? Kate ah kate gibi düşüncelere sokmasını da şahsen seviyorum.

Stranger Things mesela merak ettiğim bölümlerden sonra next deyip sonraki bölümü izledim ve öyle yapa yapa sezon bitirdim Çok düşündürmeden tükettim.

Yayıncısı amazon bu arada. Bu arada amazon´un Oasis diye 1 bölüm yayınladığı bir bilimkurgu dizisi vardı izledin mi ? Amazon devamı için oylamayla karar verecek diyordu yorumlarda insanlar. Amazon´un böyle bir yapısı mı varmış

haklısın aslında‚ lost izleyenler‚ bölümler arasında teori kasmaktan daha çok keyif aldılar

amazon‚ the man in the high castle diye bir dizi de yayınlıyor. onu da öyle yapmışlardı sanırım. ocakta 1 bölüm yayınladılar‚ sonra durdular. gelen tepkileri beklediler sanırım. ve yaklaşık 9-10 ay sonra 2. bölümü ile sezon devam etti. demek ki o oylama işi doğruymuş. mantıklı.

21.12.2017 15:08 Perşembe #7

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0323832

bi de dizilerde konu uzayınca çuvallıyroalr senaryoda
lotr filmlerinibn başarısının projenin her detayının çok iyi çalışılmış olmasından geliyor
hobbit´in o çapta başarılı filmler olmayışının da sebeplerinden birisi bazı noktalarda aceleye gelmiş olması

aynı şekilde dcnin sinema vizyonunun patlamasının da stüdyoda "proje" yapan adamların abi bu fikir de iyi diye hareket etmesi bence.

bunu dizi yapacak babayiğitlerin
oturup ömürlerinden epey bir zaman ayırıp‚ ince eleyip sık dokuması lazım

Boldladığım kısım kesinlikle doğru ya. Aceleye getirilmeden doldurma bölüm yapalım çok gözüksün işine girmeden yapılması lazım ki hakkını versin. Korkum dizi olacağı için ergenler için gereksiz aşk meşk gibi sahnelere girişmeleri. Şu dizi 3 sene sonra yayınlanacak ama 20 çok iyi bölümü olacak deseler 5 sene bile beklerim.

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323836

haklısın aslında‚ lost izleyenler‚ bölümler arasında teori kasmaktan daha çok keyif aldılar

amazon‚ the man in the high castle diye bir dizi de yayınlıyor. onu da öyle yapmışlardı sanırım. ocakta 1 bölüm yayınladılar‚ sonra durdular. gelen tepkileri beklediler sanırım. ve yaklaşık 9-10 ay sonra 2. bölümü ile sezon devam etti. demek ki o oylama işi doğruymuş. mantıklı.

Teori kasması Lostu lost yapan olaydı ya Dharma kutup ayıları ohooo ne teoriler dönüyordu.

Oasis mesela 1 bölüm yayınlanmış imdb puanı şuan için 8‚5. Oylama sonucu ne diye bir araştırayım ben.

21.12.2017 16:05 Perşembe #8

morefe

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323827

Dizinin ilk sezonu için ben 150 milyon $ gibi bir bütçe duydum. Açıkçası 10 bölümden fazla olacağını düşünmüyorum malum aşırı maliyetli diziler kısa bölümlü oluyor. Her bölüm için 15 milyon $ eder.

Zamanında Lost dizisini hatırlayanlar olacaktır 2004 senesi tabii o zamanlar her bölümü için 4 milyon $ harcanıyor deniliyordu. Ne para diyorduk.

Ben bir LOTR hayranı olarak tüm kitaplarını okumuş olarak‚ merak ediyorum. Zaten ya 10 bölüm sürer biter kötü olursa ya da tutar ve iyi bir yapım çıkar ortaya. İçimde heyecan var açıkçası.

Game of Thrones için 10 milyon harcanıyor.Fazlasıyla çıkartıyor.LOTR hayranı çok ama dizi işi başka alem

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3