Yüzüklerin Efendisi DİZİSİ
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Yüzüklerin Efendisi DİZİSİ

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
17.05.2018 10:06 Perşembe Konu Puanı: 0

Deatus

tam filmlerle paralel gitmeyebilir
aragorn´un gençliğine odaklanacak diye açıklama varmış
filmlerde daha yüzeysel işlenen konulara dalar dizi belki de..

özen gösterilirse iyi bi şeyler çıkabilir. mesela truva´nın yeniden dizisini yapmaya kalktılar‚ düşük bütçeli özensiz olunca leş gibi oldu dizi. riskli işler.

07.06.2018 22:37 Perşembe #19

Fenerlikral

Umarım tutar diyeceğim ama o şekilde 3 başyapıt filmden sonra çok zor. Çıta çok yüksek. Lost veya Game of Thrones tarzı olursa ancak tutar. Büyük prodüksiyon lazım.

02.07.2018 16:41 Pazartesi #20

Finalcountdown

nasıl bakalım

Mesaj Finalcountdown tarafından düzenlenmiştir...

05.07.2018 12:51 Perşembe #21

Fundus

Düşünülen paralar korkunç boyutta. 2 sezon için ayrıla nbütçe 500 m dolar. Bugünkü teknolojiyle efsane bir iş ortaya çıkabilir. Tabi çok büyük bir dezavantajları var. LOTR´un efsane bir film üçlemesi çekildi. Bu filmler hayranları tarafından bir defa değil defalarca izlendi. İnsanlar canı sıkıldıkça açıp tekrar izliyorlar. Bu nedenle karakterlerin yerine başka isimler görünce garipseyecekler. Hikayede hep filmi arayacaklar. Bu zorluğu aşabilirlerse LOTR gibi bir efsaneyi yeniden izlemek çok büyük keyif verecektir.

12.07.2018 16:40 Perşembe #22

Coni McFly

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323827

Dizinin ilk sezonu için ben 150 milyon $ gibi bir bütçe duydum. Açıkçası 10 bölümden fazla olacağını düşünmüyorum malum aşırı maliyetli diziler kısa bölümlü oluyor. Her bölüm için 15 milyon $ eder.

Zamanında Lost dizisini hatırlayanlar olacaktır 2004 senesi tabii o zamanlar her bölümü için 4 milyon $ harcanıyor deniliyordu. Ne para diyorduk.

Ben bir LOTR hayranı olarak tüm kitaplarını okumuş olarak‚ merak ediyorum. Zaten ya 10 bölüm sürer biter kötü olursa ya da tutar ve iyi bir yapım çıkar ortaya. İçimde heyecan var açıkçası.

Hocam gördüm sorayım dedim‚ madem fanısın..

Ben de kitaplarını okumak istiyorum.. kitap serisi nasıl gidiyo ? İlk hangisini okumam lazım ?

14.07.2018 14:54 Cumartesi #23

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Coni McFly:cLink:0324486

Hocam gördüm sorayım dedim‚ madem fanısın..

Ben de kitaplarını okumak istiyorum.. kitap serisi nasıl gidiyo ? İlk hangisini okumam lazım ?

Hocam hobbitle başlayıp 3 kitaplık ana seriyi okuyun ilk önce.
http://www.kayiprihtim.org/portal/okuma-rehberleri/yuzuklerin-efendisi-okuma-rehberi/

Ardından okuyacağınız kitaplar biraz karışık onları da şu linkteki sırayla okuyabilirsiniz ben de buradaki gibi okumuştum.

Kitap serisini okuduktan sonra filmi beğenmezsiniz eskisi kadar. Atlanmış olaylar aaa bunu neden filme koymamışlar ki ? gibi şeyler düşünürsünüz. Kitaplar iyidir kesinlikle tavsiye ediyorum. Ana kitaplardan sonra okuyacağınız kitaplar orta dünya hakkında geniş bilgiler verecek.

14.07.2018 15:18 Cumartesi #24

Coni McFly

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324494

Hocam hobbitle başlayıp 3 kitaplık ana seriyi okuyun ilk önce.
http://www.kayiprihtim.org/portal/okuma-rehberleri/yuzuklerin-efendisi-okuma-rehberi/

Ardından okuyacağınız kitaplar biraz karışık onları da şu linkteki sırayla okuyabilirsiniz ben de buradaki gibi okumuştum.

Kitap serisini okuduktan sonra filmi beğenmezsiniz eskisi kadar. Atlanmış olaylar aaa bunu neden filme koymamışlar ki ? gibi şeyler düşünürsünüz. Kitaplar iyidir kesinlikle tavsiye ediyorum. Ana kitaplardan sonra okuyacağınız kitaplar orta dünya hakkında geniş bilgiler verecek.

Çok teşekkürler

23.07.2018 14:50 Pazartesi #25

Isis

Mesajı Gönderen: Fundus:cLink:0324468

Düşünülen paralar korkunç boyutta. 2 sezon için ayrıla nbütçe 500 m dolar. Bugünkü teknolojiyle efsane bir iş ortaya çıkabilir. Tabi çok büyük bir dezavantajları var. LOTR´un efsane bir film üçlemesi çekildi. Bu filmler hayranları tarafından bir defa değil defalarca izlendi. İnsanlar canı sıkıldıkça açıp tekrar izliyorlar. Bu nedenle karakterlerin yerine başka isimler görünce garipseyecekler. Hikayede hep filmi arayacaklar. Bu zorluğu aşabilirlerse LOTR gibi bir efsaneyi yeniden izlemek çok büyük keyif verecektir.

aynı hikayeyi anlatmak zorunda değil.
gelişmeleri takip etmedim ama lotr evreninde bi dünya dizi çekecek malzeme var
yeterki sağlam karakterizasyon ve senaryo olsun öncelikle
sonra o bütçeyle‚ iyi yönetmen‚ iyi müzik ile iyi dünya yaratabilirler.

yapılabilir bence.

öte yandan eğer aynı hikayeye dokunacaklars‚ umarım dokunmazlar‚ o zaman iş endişe verici olabilir.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]