Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....88
08.02.2018 16:55 Perşembe Konu Puanı: 0

Pprodigy

Mesajı Gönderen: Babish:cLink:0324043

Mail adresini yazarsan gönderirim.

prodici@gmail.com

Tşk ederim.

08.02.2018 18:20 Perşembe #82

Yolcum

Mesajı Gönderen: Pprodigy:cLink:0324038

Homeland nasıl arkadaşlar.

Homeland iyi saracaktır. Gayet başarılı.. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

Konuda bahsedilen dizilerin çoğunu izledim.
Pek yazılmayanlardan Black List Vikings ve Suits´ de izlenebilecek güzel diziler... İzlemeyenlere tavsiye edilir.

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

08.02.2018 20:33 Perşembe #83

Vape

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0324048

Homeland iyi saracaktır. Gayet başarılı.. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

Konuda bahsedilen dizilerin çoğunu izledim.
Pek yazılmayanlardan Black List Vikings ve Suits´ de izlenebilecek güzel diziler... İzlemeyenlere tavsiye edilir.

Mesaj Yolcum tarafından düzenlenmiştir...

Daha once de yazmistim Blacklisti birkac bolum sonra birakmistim maalesef pek sarmamaya baslamisti‚ oysaki cok guzel baslamisti.

Suits de keza oyle ama onun 1.5 sezonunu izlemistim. Yalniz ordaki avukat kadar karizmatik adam baska bir dizi de gormedim ve sirf onun icin ikinci sezonunu izlemeye devam etmistim ama sonrasini o da kurtaramadi maalesef. Herkesin de izleyebilecegi bir dizi de degil onlarin dilinden anlayan ve o mesleklere megilli olanlar icin 10 numara dizi yoksa biraz sikici olabiliyor‚ beni irite eden ilerleyen bolumlerde basrolu paylasan oglan oldi‚ elektrik alamadim ustune de sevgili edindigi kiz bende son damlaya sebep olmustu. Bir dizide bir ve fazladan oyunculardan bagini kestigin an zaten zevk ve keyif de alamiyorsun bende tamda bu olmustu yoksa dizi fena degildi ozellikle Harvey tam karizma adam..

09.02.2018 08:59 Cuma #84

Jan

Konuda epey sayfadır yeni dizilerden bahsediliyor ama 9 sayfadır House adı geçmemesine şaşırdım.
Dram sevenler mutlaka izlemeli... Hatta dizi seven herkes izlemeli... Al sana dizi tavsiyesi Cole...
Hatrı sayılır miktarda dizi izledim 2015´e kadar. İzlediğim en iyi finallerden biri‚ belki de en iyisi House´un finalidir. Hugh Laurie´nin oyunculuğu ise muhteşem...
Final demişken söylemeden edemeyeceğim; Allah belanı versin Lost..! Öyle bir final olur mu lan!? Büyük hayal kırıklığı...

09.02.2018 15:30 Cuma #85

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0324050

Konuda epey sayfadır yeni dizilerden bahsediliyor ama 9 sayfadır House adı geçmemesine şaşırdım.
Dram sevenler mutlaka izlemeli... Hatta dizi seven herkes izlemeli... Al sana dizi tavsiyesi Cole...
Hatrı sayılır miktarda dizi izledim 2015´e kadar. İzlediğim en iyi finallerden biri‚ belki de en iyisi House´un finalidir. Hugh Laurie´nin oyunculuğu ise muhteşem...
Final demişken söylemeden edemeyeceğim; Allah belanı versin Lost..! Öyle bir final olur mu lan!? Büyük hayal kırıklığı...

House izlemiş biri olarak benim aklıma geldi house ama seveni kadar sevmeyeni de çok. Hugh başkanın oyunculuğu house´ın enteresan karakteri vs baya iyi dizidir. Galiba 6. sezon finaliydi baya güzeldi.

10.02.2018 01:34 Cumartesi #86

noxtrag

House´a 2-3 kere başladım ben ama sevemedim bi türlü‚ sarmadı beni.

final olarak benim için sınıfta kalan dizi Dexter´dir izlediğim birçok dizi arasında.

dizilerin başında ise The Wire‚ Oz gibi diziler gelir.

10.02.2018 02:53 Cumartesi #87

Vape

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0324055

House´a 2-3 kere başladım ben ama sevemedim bi türlü‚ sarmadı beni.

final olarak benim için sınıfta kalan dizi Dexter´dir izlediğim birçok dizi arasında.

dizilerin başında ise The Wire‚ Oz gibi diziler gelir.

Aynen Dexterin finali hayal kirikligiydi‚ ama en fiyasko yinede Lostun finalidir.
The wire ve oz efsanelerdir‚ ozellikle the wire devrim niteliginde‚ ardindan buna benzer bircok yapim uretmeye kalkistilar ama herseyin ilki en tatlisidir. Tabi birde diger efsaneler var Sopranos gibi 24 gibi Jack Bauer adamim ne diziydi be

Kendi ayibimdir ama Mad Men´i izlemedim eskilerden bir bunu izleyemedim bir ara liste basi yapmistim ama araya baska dizi girince oyle kaldi bir ara mutlaka izlemeliyim keza oda damgasini vurmus dizilerden biriydi.

Mesaj Vape tarafından düzenlenmiştir...

10.02.2018 15:38 Cumartesi #88

Babish

Mesajı Gönderen: Pprodigy:cLink:0324047

prodici@gmail.com

Tşk ederim.

Gönderdim.

10.02.2018 18:29 Cumartesi #89

Pprodigy

Mesajı Gönderen: Babish:cLink:0324057