Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....6.7.8.9.10.11.[12].13.14.15.16.17.18....91
17.02.2018 04:24 Cumartesi Konu Puanı: 0

champs to champs

The Sopranos‚ sanat eseridir‚ klasmanlar dışındadır benim gözümde. Halen daha bu diziyi bilmeyen insanlar var çevremde bahsettiğim zaman. O ne hiç duymadım diye tepki aldığım çok oldu ki‚ üzücü.

Gelmiş geçmiş en iyi dizidir ve bir daha böylesi çekilemeyecek bana göre.

Mesaj champs to champs tarafından düzenlenmiştir...

17.02.2018 18:16 Cumartesi #100

Camoka

Mesajı Gönderen: champs to champs:cLink:0324072

The Sopranos‚ sanat eseridir‚ klasmanlar dışındadır benim gözümde. Halen daha bu diziyi bilmeyen insanlar var çevremde bahsettiğim zaman. O ne hiç duymadım diye tepki aldığım çok oldu ki‚ üzücü.

Gelmiş geçmiş en iyi dizidir ve bir daha böylesi çekilemeyecek bana göre.

Mesaj champs to champs tarafından düzenlenmiştir...

madem sopranos´dan bahsettin bunu paylaşmadan geçmeyeyim

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=P8i01bL9a8Q[

/youtube]

17.02.2018 21:27 Cumartesi #101

champs to champs

Mesajı Gönderen: Camoka:cLink:0324073

madem sopranos´dan bahsettin bunu paylaşmadan geçmeyeyim

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=P8i01bL9a8Q[

/youtube]

20.02.2018 14:31 Salı #102

Milla Jovovich

En son Re:mind diye bir diziye baktım.
http://www.imdb.com/title/tt7332652/

Başlangıçta bu kadar kötü olacağını sanmıyordum ama berbatmış. 12 japon lise öğrencisi uyandıklarında bir yemek masasında ayaklarından bağlanmış bir şekilde oturmaktadırlar. Kaybolmaya başlıyorlar. Konusu ilginç gelmişti severim böyle konuları ama hiç gerek yok sonu filan çok saçma ahmakça aman uzak durun netflix´te filan görürseniz.

21.02.2018 05:54 Çarşamba #103

Vape

Legion

Yeni dizilerden..Marvel‚ X Men..Legion.
Sahsen hosuma gitti.

Cocuklugundan beri sesler duyan sonradan sizofren damgasi yiyip akil hastanesine gonderilir. Burda bir kizla tanisir ve isler farkli yurumeye baslar. Sonradan bir takim olaylar sonra aslinda bir mutant oldugunun farkina varir..felan filan.
Duz bir yapim degil bazen ne oldugunu anlayamiyorsun konu birden derinlesiyor gizem felan guzel ilerliyor ama bazen duragin da geciyor fakat herseye ragmen kendini izlettiren bir dizi. Tavsiye edebilirim.

Ilk sezonu 8 bolumden ibaret.

Imdb : 8.4

Mesaj Vape tarafından düzenlenmiştir...

21.02.2018 14:18 Çarşamba #104

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0324080

Legion

Yeni dizilerden..Marvel‚ X Men..Legion.
Sahsen hosuma gitti.

Cocuklugundan beri sesler duyan sonradan sizofren damgasi yiyip akil hastanesine gonderilir. Burda bir kizla tanisir ve isler farkli yurumeye baslar. Sonradan bir takim olaylar sonra aslinda bir mutant oldugunun farkina varir..felan filan.
Duz bir yapim degil bazen ne oldugunu anlayamiyorsun konu birden derinlesiyor gizem felan guzel ilerliyor ama bazen duragin da geciyor fakat herseye ragmen kendini izlettiren bir dizi. Tavsiye edebilirim.

Ilk sezonu 8 bolumden ibaret.

Imdb : 8.4

Sen yazana kadar ben unutmuşum Legion izlediğimi Konusunu okurken ya ben bunu izledim dedim Şimdiki diziler hem az bölümlü hem sonraki sezon 1 sene sonra geldiği için takip ettiği dizileri insan unutuyor. Ben beğenmiştim. Çocuğun kafasında yaşanan şeyler filan epey ilgi çekiciydi Yeni sezonu nisanda geliyormuş. 2. sezonunu da izlerim. Güzeldi.

21.02.2018 14:39 Çarşamba #105

Milla Jovovich

Stargate izleyen benden başka birileri çıkar mı bilmiyorum ama ilgililerin dikkatine

Kısa dizi olan (baya kısa bölümleri 1 bölüm 10 dakika ) Stargate Origins ayın 15´i başladı. İlk 3 bölümü yayınlanmış ben daha bakmadım zaten yarım saat anca eder. Birikince izlerim diye bekletiyorum. Toplam 10 bölüm olacak hemen hemen 1 saat 40 dakikalık bir film anca.

Konusu:
Stargate Origins Mark Ilvedson ve Justin Michael Terrynin senaryosunu kaleme aldığı dizide Catherine Langfordun gençlik yılları ve Stargatenin gizemi konu ediliyor. Professor Langford kızı Catherine Langford‚ dünyayı hayal bile edilemeyecek büyüklükteki karanlıktan kurtarmak ve Stargatein ardında yatan gizemi çözmek için beklenmedik bir maceraya kalkışıyor.

Filmleri dizileri izleyenler için açıklama yapmaya gerek yok. İzlemeyenler için 1945 yılında geçecek. Olayların epey öncesini konu alacaklar. İnşallah almanları karıştırmazlar ama karıştıracaklar gibi duruyor. SG:Universe sonrası ilk SG projesi ve benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Biz SG1 Atlantis ve Universe sonrası daha doyurucu bir şey beklerken kuş yemi gibi önümüze bunu sürdüler :/

Battlestar Galactica: Blood&Chrome´da da bunu yapmışlardı. Geçmişe Adama´nın gençliğine gidildi ama bölümler kısacık kısacıktı.

21.02.2018 19:57 Çarşamba #106

Vape

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324081

Sen yazana kadar ben unutmuşum Legion izlediğimi Konusunu okurken ya ben bunu izledim dedim Şimdiki diziler hem az bölümlü hem sonraki sezon 1 sene sonra geldiği için takip ettiği dizileri insan unutuyor. Ben beğenmiştim. Çocuğun kafasında yaşanan şeyler filan epey ilgi çekiciydi Yeni sezonu nisanda geliyormuş. 2. sezonunu da izlerim. Güzeldi.

Bende daha yeni cikti saniyordum‚ senin yorumunu okuduktan sonra ogrendim megersem 1 sene once yayinlanmis
Dedim oha hangi ara izlemis bunu hehe

21.02.2018 22:36 Çarşamba #107

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0324083

Bende daha yeni cikti saniyordum‚ senin yorumunu okuduktan sonra ogrendim megersem 1 sene once yayinlanmis
Dedim oha hangi ara izlemis bunu hehe

Hızımız farkımız
Ben ilk çıktığı zaman konusu hoşuma gittiği için izlemiştim. Daha sonra bu marvel dünyasının karakterlerinden olduğunu öğrenmiştim. Aslında pek sevmem böyle yapımları tür olarak‚ sıkıyor bir süre sonra. Ama Legion hoş. Farklı bir havası var pek o dizilere benzemiyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....6.7.8.9.10.11.[12].13.14.15.16.17.18....91