Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....83
28.02.2018 15:06 Çarşamba Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Ben daha Narcos´a bakmadım. Daha önce Pablo Escobar´ın epey belgeselini izlemiştim. Bu da aynı şeyleri tekrar etme hissi oluşturuyor. O yüzden izleyeceğimi sanmıyorum.

"This Is Us´´ dizisini izleyen var mı ? imdb puanı iyi baya. Tavsiye eden olursa bir göz atabilirim.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

28.02.2018 16:12 Çarşamba #118

morefe

Netflix´te seven seconds izliyorum.Güzel...görüntü oyunculuk gayet iyi Polisiye sevenlere tavsiye

28.02.2018 17:30 Çarşamba #119

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: morefe:cLink:0324104

Netflix´te seven seconds izliyorum.Güzel...görüntü oyunculuk gayet iyi Polisiye sevenlere tavsiye

Klasik polisiye mi ? Yoksa arkadan gayet güzel bir konu ilerliyor mu ? Öyleyse bir bakabilirim.

28.02.2018 18:31 Çarşamba #120

efsane_1907

Marseille izliyorum gayet güzel

28.02.2018 23:44 Çarşamba #121

EL NİNO-9

The wire‚ sopranos‚ OZ.. bu üç diziyi izledikten sonra dizi beğenemez oldum. Hele ki Oz.. izlemeyen cok sey kacırırır‚ prison breakın filan efsane sayıldığı yerde oz gibi baba diziler bilinmiyor maalesef

01.03.2018 01:21 Perşembe #122

Milla Jovovich

Yalnız Oz izledikten sonra fox river insanın gözüne tatil köyü gibi geliyor. Çok sağlam karakterleri de vardı. Kerim Said adebisi o´reily vs Oz izlememiş olan varsa hiç yılına bakmasın zaten hapishane dizisi önemli değil izlesin. Ama sadece hapishane yönü PB ile karşılaştırılır. Oz direkt hapishanedeki hayatı anlatıyor. PB kaçışı anlatıyor.

01.03.2018 06:10 Perşembe #123

Vape

OZ iyidi de Prison Break ilk sezonunu hicbirseye degismem ben.

01.03.2018 14:13 Perşembe #124

Milla Jovovich

Şimdi Oz ile PB çok farklı. Oz daha yavaş hapishane işleyişini anlatan ağır bir dizi.

PB ilk sezon ise başından sona heyecan fırtınası. O plan program‚ aynı zamanda hapishane işleri‚ ha yakalandı ha yakalanacak stresi‚ yine ne problem çıktı ya ? diye heyecanlanmak filan ayrıydı. İlk sezonu ben arada izlerim hala. 2. sezona da bakıyorum eğer canım isterse ama 3. sezonun hayal kırıklığı ile dizi çok kötü yerlere gitti. 4. sezonun da nasıl olduğunu biliyoruz...

5. sezon çok matah olmuş gibi 6. sezonu da gelecekmiş. 9 bölümle olacak iş değil o. Bölüm sayılarını arttırmadıktan sonra plan program reis Scofield´e yazık oluyor. Oldu bittiye getiriliyor.

01.03.2018 14:27 Perşembe #125

morefe

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324105

Klasik polisiye mi ? Yoksa arkadan gayet güzel bir konu ilerliyor mu ? Öyleyse bir bakabilirim.

Evet arkada siyah beyaz çatışması da ilerliyor.Çeteler-polis...

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....83