Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....83
02.03.2018 12:14 Cuma Konu Puanı: 0

Isis

Oz´un şanssızlığı dizilerin b u kadar kolay erişimi olmayan bir dönemden tam bu döneme geçiş aralığında yayınlanmış olması.
bugün yayınlansa sıfırdan çok daha fazla bilinirdi.

02.03.2018 15:24 Cuma #127

GÖKTÜRK

prison breakin yerli versiyonu yapılacak deniyordu hatta kıvanç tatlıtuğ oynayacaktı o bakalım nasıl olacak

03.03.2018 05:57 Cumartesi #128

Vape

Taboo ( 2017 )

Az once bitirdim. Cok begendigim soylenemez‚ Tom Hardy olmasaymis fazla dayanamazdim galiba. Tam bir ingiliz dizisi‚ fazla sevmem acikcasi ama Tom Hardy baba varsa her turlu izlerim.
Hikayeyi babasi yazmis ilginc..Baba ogul yapmislar birseyler ama beklentimin baya altinda kaldi.

1 Sezon‚ 59 dakkalik 8 Bolum.
Ikinci sezon bu aralar baslamasi lazim.
Imdb : 8.6

Mesaj Vape tarafından düzenlenmiştir...

03.03.2018 18:29 Cumartesi #129

EL NİNO-9

tarihi-aksiyon dizisi sevenlere the last kingdomu öneririm.. cok underrated kalmış bir dizi. hele ki vikings filan izliyorsaniz sakın kaçırmayın

04.03.2018 06:03 Pazar #130

Vape

Mesajı Gönderen: EL NİNO-9:cLink:0324118

tarihi-aksiyon dizisi sevenlere the last kingdomu öneririm.. cok underrated kalmış bir dizi. hele ki vikings filan izliyorsaniz sakın kaçırmayın

Valla Vikings hayrani sayilirim inanilmaz keyif aldigim dizi ama The Last Kingdom´a 2 bolum zor dayandim biraktim gecen hafta. Vikingse hakaret olur‚ sahsi dusuncem..

09.03.2018 05:02 Cuma #131

Vape

Waco ( 2018 ) - mini dizi

1993 yilinda ABD´de FBI ile Radikal dinci tarikatinin gercek yasanmis hikayesini anlatiyor. Ilk bolumler biraz sıkıcı gecse de son 2 bolum baya toparliyor diziyi ozellikle final bolumu cok hareketli geciyor. Enteresan olay..

Imdb : 8
6 bolumluk mini dizi‚ 45 dakkalik bolumler.

20.03.2018 04:42 Salı #132

Vape

2017 yapimi Snatch izlemeyi dusunen varsa bence izlemesin.
2000 yilinda Brad Pittli Snatch Filmi bambaska bir seviye onun hatrina izlemeye izlemeye baslamistim ama hic sevmedim final bolumuyle zaten iyice icine etmisler.

Imdb 6.9

Ikinci sezon da gelecekmis‚ eyvallah ben almayim.

Mesaj Vape tarafından düzenlenmiştir...

02.05.2018 22:08 Çarşamba #133

Milla Jovovich

Vape başkan ihraç olmuş :/ 1 dakikalık saygı duruşu öneriyorum.

%3 dizisinin ikinci sezonuna bakıyorum benden başka ilk sezonunu izlemiş yoktu galiba. Buralarda görmedim.

03.05.2018 00:28 Perşembe #134

yasinbaser

Glitch izleyen var mı?

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....83