Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....146
11.06.2018 09:29 Pazartesi Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0324355

Buldum birtane.

13 Reasons Why diye bir dizi.
Lise ogrencisi bir kiz intihar eder. Birgun lisenin bir baska ogrencisi kapinin onunde bir kutuyla karsilasir‚ kutunun icinden kasetler cikar. Kasetlerde ihtihar eden kizi olume goturen sebepler siralanmaktiadir..

Ilgimi cekti bir izleyim bakalim

İlk sezonu iyiydi baya.

11.06.2018 10:03 Pazartesi #145

Fenerlikral

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0324354

Abi bitane dizi soyleyin suan buyuk bosluktayim..

Açtiğim basliklara bak renkdaş. Ayrica 13 reasons why a bakmiştim.
Iyi değil.

13.06.2018 23:38 Çarşamba #146

Fenerlikral

Şahsiyet harika bir şekilde bitti. Emeği geçenlere teşekkürler. İnanılmaz sürükleyici bir dizi.

14.06.2018 00:45 Perşembe #147

Babish

Mesajı Gönderen: DeMeNTo[R

:cLink:0324346]Şahsiyet´i izlemeyen kalmasın derim

Dip dizisi de güzel.

14.06.2018 11:11 Perşembe #148

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0324345

Ayrica 3% duymustum sen yazinca izlemeye basladim. Ilginc bir yapim olmus izlemeye deger bir dizi.

Onu izledikten sonra The 100 dizinin 4. Sezonunu izledim oda fena degildi.
Bu son yazdigim dizinin ilk sezonu ergen dizi gibiydi‚ ikinci sezonu biraz toparlayip ucuncu sezonu cok iyidi. 4. Sezon da fena olmamis eger bilmeyen varsa izlenebilir bir dizi.

%3 ilk sezonu değişik bir diziydi. İkinci sezonu eh işte bilmem bitirdin mi hocam ?

The 100 dizisini ilk çıktığından beri izlerim şu ergen işinden hala kurtulamadılar bence ama tabii ilk zamanlardaki hard ergenlik biraz daha soft hale geldi. Gelişme gelişmedir sonuçta.

14.06.2018 11:33 Perşembe #149

*Cafo*

Billions tavsiye ederim.

15.06.2018 05:12 Cuma #150

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324380

%3 ilk sezonu değişik bir diziydi. İkinci sezonu eh işte bilmem bitirdin mi hocam ?

The 100 dizisini ilk çıktığından beri izlerim şu ergen işinden hala kurtulamadılar bence ama tabii ilk zamanlardaki hard ergenlik biraz daha soft hale geldi. Gelişme gelişmedir sonuçta.

Evet bitirdim 3%´i ilk sezonu elbette daha iyidi ama genel anlamda gecerli not aldi benden‚ ha 3. Sezon ciksin biran once dedigim bir dizi degil.

Suan 13 reasons why´in ikinci sezonun 4. Bolumundeyim.
Ilk sezonu iyidi de ikinci sezonu sanki gereksiz olmus cok uzadi artik tad vermemeye basladi dizi.
Herkese hitap etmeye bilir bu dizi ama ara ara kendimi buluyorum dizide beni etkiledigi yerler var. Bazen cok gereksiz abartilir var‚ bende lise yillarimda buna benzer birseyler yasadim ve dusunuyorum da olaylar oyle gelisti ergenlik donemi cok tehlikeli bir donem.

Misal bir kiz vardi bana cok buyuk sevdaliydi oyle boyle degil. Nereye gitsem kiz pesimde artik heryerde duyulmaya basladi bu. Ben kiza cok kez ters yaptim cok kez ikaz ettim ortamlarda benim pesimi birakmasi icin.
Ara ara cok gaddar davrandim oyle ki kiz benden uzaklassin diye burda anlatamayacagim seyler yaptim..ama gitmedi aylar gecti yillar gecti kiz pes etmedi..okadar ki kendini kaybetti kiz yanlis yola dusmeye basladi‚ bir onunla bir bununla ismi cikmaya basladi ama onun akli halen bendeyken oluyordu bunlar aci cektiginden ve beni kiskirtmak koskandirmak icin degisik psikolojiye girmisti‚ hatta en yakin arkadasimla bile birlikteligi olmustu tabi ben de o arkadasla iliskiyi kesmek zorunda kalmistim. Yillar gecti...duydum ki kizi yoldan cevirmisler amsterdama goturmusler kirmizi isikli bolgede calistirmak icin‚ ordan kacmayi bilmis donmus fakat bu kez de annesi babasi istemedigi icin bir tanidigin evinde kalmak zorunda kalmis‚ orda da affedersiniz tacize ugramis felan filan..kiz suan tek 2 zenci cocukla..tam filmlik yemin ederim dizi cevirsen en az bunun kadar olur. Yillarca vicdan azabi cektim daha iyi davranabilirdim diye yada birkere de olsa sevgili olup guzel bir sekilde ayrilabilirdim diye dusunmedim degil belki ozaman bu hallere duamezdi ama ergenlik iste abi ne yapabilirsin‚ ne yaptigimizi bilmiyoruzki ergenlikte..

Bu yuzden dizi de agir abarti var. Abarti var derken intihari demiyorum cunku bu tip seyler ergenlerdw olabiliyor o ergen psikolojisini anlayamazsin hormonlar felan degisik calisiyor. Abarti diger kisilerin sanki bilerek kizi intihara suruklemeleri‚ bunu kabul etmiyorum. Kiz git demis oda gitmis oysa gitmeseymis engel olabilirmis..yahu boyle birsey yok‚ ozaman her hareketlerimizi sorgulayalim her adimimizi sorgulayalim..sacma‚ ozaman seni o okula gonderen anan babanla baslamalisin felan yani. Simdi diziye kulak versem ozaman bende buyuk onlardan biriyim‚ esasinda oyleyim de ozaman degisik bir ortam degisik bir cocuk vardi yani. Ben gitsem ozur dilesem kiz beni affeder bundan eminim cunku o an yasananlar hayatin bir parcasiydi‚ oda mantikli davranip ben yok dedigimde mesafe koyabilirdi ama olmadi cunku ergenlik te ask cok tehlikeli birsey mantik diye birsey yok.

Dizi bir taraftan beni bu anlamda baya bi ilgimi cekti kendimi izledim sanki cogu yerde..hollanda dogma buyumeyin bizde oyle partili martili bol ickili yerlerde takilirdik onun evinde bunun evinde esrarlar felan dizideki cogu seyi bire bir yasadim. Ula ne yazdim

19.06.2018 02:14 Salı #151

F.Bahcem

Az once bitirdim genel olarak fena degil‚ yukarida yazdigim gibi yasanan bir olaydan dolayi benim ekstra ilgimi cekti.
Biraz duragan gecse de neticede bir dram daha hizli hareketli birsey beklenmezdi.

Final sahnesi vasatti.

Simdi ne izlicez bakalim..

20.06.2018 09:24 Çarşamba #152

Jan

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0324389

Az once bitirdim genel olarak fena degil‚ yukarida yazdigim gibi yasanan bir olaydan dolayi benim ekstra ilgimi cekti.
Biraz duragan gecse de neticede bir dram daha hizli hareketli birsey beklenmezdi.

Final sahnesi vasatti.

Simdi ne izlicez bakalim..

İzledin mi bilmiyorum hocam ama House öneririm.
Yalnız dizi ya çok beğeniliyor‚ ya da hiç... Ortası yok‚ görmedim daha.

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....146