Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....146
27.06.2018 12:38 Çarşamba Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0324418

yerli dizi pek izlemem‚ haluk bilginer icin bakayim dedim birkac bolum‚ Sahsiyet hosuma gitti. zaten 12 bölümlük mini dizi.
---
bence cizgi roman - film uyarlamalari arasinda en iyilerden olan Watchmen icin yil sonunda dizi de yapiyor HBO. cok umutluyum.

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

Aaa watchmen dizi mi oluyor ? Filminin devamının gelmemesini anlamamıştım çok beğenmiştim. Türünün klasik bir örneği değil çok farklı cidden.

27.06.2018 12:47 Çarşamba #163

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324419

Aaa watchmen dizi mi oluyor ? Filminin devamının gelmemesini anlamamıştım çok beğenmiştim. Türünün klasik bir örneği değil çok farklı cidden.

http://www.imdb.com/title/tt7049682/

HBO yapınca umutlandım
jeremy irons da kadroya katıldı haberi çıktı geçen gün. umarım güzel olur.

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

28.06.2018 14:05 Perşembe #164

kemal2018

rick and morty
yok böyle bir animasyon kara mizah
sisteme eleştiri laf sokmları falan efsane
keşke yeni sezonu yapılsa fakat şu an için düşünmüyorlarmış bile

29.06.2018 18:53 Cuma #165

noxtrag

Westworld 2. sezon finalini yaptı geçenlerde. izlemeyen varsa izlesin cok kaliteli dizi.

29.06.2018 22:31 Cuma #166

Fenerlikral

aquarius

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=XvaFb6wZwTg[

/youtube]

Çok duydum. Mutlaka izleyeceğim.

30.06.2018 02:43 Cumartesi #167

F.Bahcem

Unsolved´ i bitirdim. Rapi ve ozellikle Tupac severleri icin guzel bir dizi.
Genel olarak benden gecersiz not aldi‚ cok daha iyi olabilirdi diye dusunuyorum.
The Wire ekibinden birkac aktor katarak biraz o havayi yakalamak istemisler gibi geldi ama pek olmamis.

Tupac felan benim hicbir zaman ilgimi cekmedi‚ rap dinlerim Straight outta compton mesela cok dehset bir filmdi ama bu bu dizi icin pek guzel seyler soyleyemicem. Yinede Tupac ve biggie severleri icin cok iyi bir dizi olmus.

30.06.2018 02:46 Cumartesi #168

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0324430

Westworld 2. sezon finalini yaptı geçenlerde. izlemeyen varsa izlesin cok kaliteli dizi.

Bende bitmesini beklemistim‚ ilk onu izlicem ama yarinden itibaren 3 hafta Turkiye de olacagim. Donunce ilk izleyecegim bu olacak.

30.06.2018 10:04 Cumartesi #169

Fenerlikral

Bende westworldu bir kaç bölüme bırakmıştım ayrıca unsolved konusunda katılıyorum renkdaş sana.

01.07.2018 20:04 Pazar #170

Fenerlikral

Bazı diziler var . Biliyorsunuz berbat. Bir kere izlenmez. Ama sezonlar 3-5 nasıl oluyor ? Anlamıyorum ABD yapımı.

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....146