Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....83
15.01.2018 12:52 Pazartesi Konu Puanı: 0

cemc1971fb

The Booth at the End
xander Berkeley başrolde
tavsiye ederim
dizi sürmüyor‚2011 tarihli

15.01.2018 20:24 Pazartesi #10

Cole Phelps

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323930

Bunlarin cogu bilinen populer diziler ve boyle bir baslik vardi hatta serbest kursu de de vardi bir ara. Aslinda en yeni guncel yeni yeni parlayan diziler onerilirse daha guzel olur kanimca yoksa hep tekrara girecegiz. Efsane dizileri bilmeyen izlemeyenler yok zaten.

Benim en son izlediklerim guncel guzel diziler listem :

Dark
Punisher
Mr. Mercedes
Mindhunter ( cok saglam bir dizi )
La Casa de Papel ( netflix )
Gomorra
The Handmaid´s tale

Tabi bunun haricinde Vikings‚ walking dead‚ mr robot gibi daha onceki yillarda baslamis olan dizileri de izliyoruz.
Kisaca nekadar dizi varsa izlemeye calisiyorum

Başkan sen anladığım kadarıyla baya bu dizileri yalamış yutmuş adamsın‚ varmı bana göre şöyle ağır drama tarzı birşeyler?Fantastik‚ küfürsüz‚ çocuklu mocuklu şeylere hiç gelemem bu arada.

15.01.2018 23:02 Pazartesi #11

cemc1971fb

izleme listem bu
herkesin bildiği‚takip ettiklerini yazmaya gerek yok tabiki

seyrettiklerim
stranger things iyi bir gerilim ve korku örneği‚tavsiye ederim

Orange Is the New Black kadınlar hapishanesinde geçen bir dizi‚komedi dram dengesi olağanüstü‚tavsiye ederim

İngiliz diziler var bu listede‚onlara şans vermek lazım‚bir Norveç birde İtalyan dizi var
genel anlamda çok sivrilmemiş diziler bunlar‚100 bin oy alan yok bu listede örneğin

15.01.2018 23:10 Pazartesi #12

cemc1971fb

15.01.2018 23:38 Pazartesi #13

Vape

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0323925

Ben de 2 tane sıralama yapayım.Bir devam eden‚ bir de biten.Bu arada tamamen drama severim‚ ağır diziler benim kalemimdir.Komedi dizileri sarmaz.Hikayeden çok karakterlere bakarım.

Bitenler:

1-Sopranos
2-The Wire
3-Lost
4-Breaking Bad
5-Prison Break
6-OZ
7-Boardwalk Empire

Devam edenler:

1-Game of Thrones
2-Better Call Saul
3-House of Cards
4-Homeland
5-Westworld
6-Peaky Blinders
7-Black Mirror

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

Valla sadece dram uzerine fazla secenek yok gibi ama misal dram/gizem/gerilim tarzinda biraz slow ama saglam yapimlar var.

Mindhunter var misal.
Seri katilleri ziyaret eden bir FBI ajani ve ortagi. Bu seri katillerin neden ve nasil o psikolojiye sahip olduklarina‚ sebeplerini ve olusumu vesayre ogrenmeye calisiyorlar ve her defasinda yeni gekniklerle geliserek buna bir adim daha yaklasiyorlar. Ilginc ve agir bir havasi olmasina ragmen baya surukleyici bir dizi. Psikopatlari/seri katilleri daha iyi anlama adina biraz da ogretici ozelligi var.

Bir baska dizi ise handmade´s tale.
Kadinlarin bir kesimi devletin mali olarak goruluyor ve bu kadinlarin hizmeti ise cocuk dogurmaktir yani ureme olarak kullanilirlar. Bunun sebebi de nufusun dogal yollarla azalmasi‚ ve bu yolla tekrar nufusun artmasini saglamak.
Dram agirlikli‚ seve bilirsin bunu da.

Punisher var ozellikle ilk bolumler dram agirlikli. Cocuklari ve karisi olduruluyor ve bu kisi afganistanda bir olayda olu olarak lanse ediliyor. Sonradan ailesinin intikami icin kim var kim yok gangster olarak hepsini hallediyor felan..dizi aslinda bu noktada basliyor ve olaylar ilginc bir hal almaya basliyayip dramaya birde aksiyon ekleniyor. Cizgi kahramanlarini sevmem demissin ama digerlerine gore daha agir bir yapim‚ neticede bur Marvel karakteri ama daha ciddi bir karakter oyle ucan kacan espiri patalatan degil. Begenirsin bunu da buyuk ihtimal.

Dark var.
Alman yapimi netflix tarafindan yayinlanan saglam bir dizi.
Bir kasabada ormana giren cocuklarin kaybolmasi ile basliyor. Fakat cekimler olsun dizideki o gerilim muzigi olsun cok degisik havaya sokuyor diziyi olumlu anlamda. Dram‚ gerilim ve Gizem agirlikli ciddiyeti cok yuksek olan zamana yolculukla ilgili bir degisik bir yapim. Tavsiye ederim.

Vikings var.
Gladyator tarzi seversen Spartacus var‚ Vikings de biraz oyle vur kir parcala barbariz biz..bunlarin efsaneleri Ragnar var cok deli bir dizi‚ dram degil ama hani degisik birsey istersen kesinlikle tavsiye edecegim bir dizi. Her erkegin izleyebilecegi bir yapim ic gudumuz de biraz barbarlik yattigi icin

Ne bileyim..Homeland var. Dram aksiyon tarzi..teroristler felan.
Ozark var‚ bana biraz breaking badi animsatti aralarindan daglar kadar fark olsa da hikayenin bjr tarafi bana onu animsatti‚ guzel hizli olmayan bir temposu var. Pisman olmazsin.

Startup var yine yeni diziler arasinda. Bitcoin gibi birsey icat eden ve bunu elinden kaciran bir grup kisilerin drami biraz intikam cok kez hayal kirikligi ile dolu bir yapim. Guzel ve surukleyici.

Mafya tarzi istiyorsan tabiki Narcos‚ pablo escobar‚ iyi baslayan dram ile noktalanan gercek bir hikaye. Keza El Chapo da oyle ve halen hayatta olan Meksikan baronunun hikayesi. Devam eden diger italyan yapim Gomorra. Bitane daha italyan yapimi vardi ama ismini hatirlayamadim simdi..sopranosu felan izlemissin hani ona dayali yazdim bunlari.

Simdilik mevcut diziler arasinda aklima gelen bunlar‚ daha varda kafam basmiyor suan.

15.01.2018 23:44 Pazartesi #14

Vape

MR Robot var misal‚ cok degisik bir yapim. Dram gizem agirlikle..agir ilerleyen manyakca bir dizi. Basrol oyuncunun masum yapisi da ekstra katiyor diziye. Ben daha son sezonunu izlemedim yakin zamanda bkttigi icin‚ ilk bunu izlemeye baslicam.

16.01.2018 09:47 Salı #15

Isis

Mafya dediğinizde Sopranosun üstüne yok sanırım.

Angel´s in America var eskilerden arayan olursa.
Kore dizileridnen dramın dibi 39 days var.

Bilim kurgu adına bence doruk noktası Battlestar Galactica. Eskilerden Firefly var. Şu anda Star Trek Discovery gidiyor. Elbette the X Files efsanesi var.

16.01.2018 10:07 Salı #16

Isis

Mafya dediğinizde Sopranosun üstüne yok sanırım.

Angel´s in America var eskilerden arayan olursa.
Kore dizileridnen dramın dibi 39 days var.

Bilim kurgu adına bence doruk noktası Battlestar Galactica. Eskilerden Firefly var. Şu anda Star Trek Discovery gidiyor. Elbette the X Files efsanesi var.

16.01.2018 12:14 Salı #17

baroni_1907

Bende Dark´ı izledim yeni. Dizi devam sezonları var gibi. Dizi güzel bence gizem ve dram var. dizi bir noktaya kadar tahmin edilebilir de olsa gizemi canlı tutuyor. tavsiye ederim. tek sıkıntısı sürekli bir kasvetli ortam havası var. 10 bölümün 10 nunda da.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....83