Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....83
16.01.2018 13:03 Salı Konu Puanı: 0

Deatus

nisanda tsubasanın yeni bölümleri geliyor
yaşlanmıyor mu bu

lost´un devamı gelecek diye bir dedikodu çıkmıştı‚ kanal resmi siteden yalanlamış transfer yalanlayan kulüpler gibi.

snowpiercer filminin dizi uyarlaması geliyormuş yeni fark ettim
http://www.imdb.com/title/tt6156584/

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

16.01.2018 15:50 Salı #19

Vape

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0323944

Mafya dediğinizde Sopranosun üstüne yok sanırım.

Angel´s in America var eskilerden arayan olursa.
Kore dizileridnen dramın dibi 39 days var.

Bilim kurgu adına bence doruk noktası Battlestar Galactica. Eskilerden Firefly var. Şu anda Star Trek Discovery gidiyor. Elbette the X Files efsanesi var.

Ayip ayip..bilim kurgu gizemden bahsedilirken Fringe´i es gecmen hic olmamis
Battlestarin hayrani seveni cok ama Fringe bana gore daha guzel bir yapimdi herkesin dusuncesi kendine tabi haz alma meselesi fakat diger saydiklarin Fringe yaninda ufak kalir. Eger izlemediysen de tavsiye ederim.

16.01.2018 16:50 Salı #20

Isis

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323947

Ayip ayip..bilim kurgu gizemden bahsedilirken Fringe´i es gecmen hic olmamis
Battlestarin hayrani seveni cok ama Fringe bana gore daha guzel bir yapimdi herkesin dusuncesi kendine tabi haz alma meselesi fakat diger saydiklarin Fringe yaninda ufak kalir. Eger izlemediysen de tavsiye ederim.

İzledim Fringe´i.
Güzel dizidir. Ara ara çok güzel bölümleri de olmuştu.
Olivia Hanım´ın sesine bayılırım mesela.
Ama dizi olarak totalde en üst sınıfta değil benim için.
Severim ama Fringe´i.

17.01.2018 20:22 Çarşamba #21

cemc1971fb

You´re the Worst
çok farklı bir komedi
3 bölüm seyrettim
5 .sezonda
çok güldürdü
çocuk çok zeki‚kız çok şirin ve pervasız

18.01.2018 05:46 Perşembe #22

Vape

Daha once Black Mirroru izlemistim. Yeni sezonu oldugunu bilmiyordum.
Bu dizi bambaska bir sey acayip bisey..hani izledigin dizilere benzemiyor herifler her bolumu film yapmislar.

Zaten dizi de denmez aslinda degilde yani. Cunku her bir bolumu ayri konu ayri oyuncularla geciyor.
Ilk sezonu 3‚ ikinci sezonu 4 bolumden ibaretti zaten.

Az once 2 bolum izledim 2 tane sahane film izlemis oldum. Izlemeyen varsa izlesin cok olagan ustu manyakca konulari var her bir bolumun suana dek izlediginiz dizilere benzemiyor cunku bir bolumun bir sonraki bolum alakasiz bambaska bir hikaye..seri sekilde film izler gibi. Tavsiye ederim.

18.01.2018 05:49 Perşembe #23

Vape

Not olarak ; ilk 3 sezonu bulamiyorsan dahi direk 4. Sezondan baslayabiliyorsun bu dizide.

18.01.2018 16:03 Perşembe #24

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323946

nisanda tsubasanın yeni bölümleri geliyor
yaşlanmıyor mu bu

lost´un devamı gelecek diye bir dedikodu çıkmıştı‚ kanal resmi siteden yalanlamış transfer yalanlayan kulüpler gibi.

snowpiercer filminin dizi uyarlaması geliyormuş yeni fark ettim
http://www.imdb.com/title/tt6156584/

Mesaj Deatus tarafından düzenlenmiştir...

Snowpiercer ilginç bir filmdi beğenmiştim ama film olduğu için hızlı işlenmişti. Arka taraftaki direniş ve vagonlara geçişi detaylı işlemeleri filan baya güzel olabilir ama en büyük sorun alan dar. Fazlasıyla kapalı mekan izleyiciyi nasıl tutacaklar bilemiyorum.

Tsubasa´nın yeni bölümleri için beklemedeyim. Hala içim bir hoş eski anılar o zaman ki hissettiğim şeyler canlanıyor aklıma geliyor.

18.01.2018 16:05 Perşembe #25

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323955

Daha once Black Mirroru izlemistim. Yeni sezonu oldugunu bilmiyordum.
Bu dizi bambaska bir sey acayip bisey..hani izledigin dizilere benzemiyor herifler her bolumu film yapmislar.

Zaten dizi de denmez aslinda degilde yani. Cunku her bir bolumu ayri konu ayri oyuncularla geciyor.
Ilk sezonu 3‚ ikinci sezonu 4 bolumden ibaretti zaten.

Az once 2 bolum izledim 2 tane sahane film izlemis oldum. Izlemeyen varsa izlesin cok olagan ustu manyakca konulari var her bir bolumun suana dek izlediginiz dizilere benzemiyor cunku bir bolumun bir sonraki bolum alakasiz bambaska bir hikaye..seri sekilde film izler gibi. Tavsiye ederim.

Tüm sezonlarını izlemiş biri olarak Netflix´e geçmeden önceki yani ilk 2 sezon çok daha iyiydi bence. Çünkü konuyu sert işliyordu. 3 ve 4 daha amerikanvarileştirilmiş. Yine de buna rağmen on numaradır hakikaten hala izlememiş olan varsa kaçırmasınlar.

18.01.2018 17:54 Perşembe #26

SirBartu

Ben alaturka takılıyorum

Çukur - (bence) olağanüstü bir çalışma
Vatanım Sensin

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....83