Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....83
18.01.2018 20:28 Perşembe Konu Puanı: 0

Cole Phelps

@Vape

Çok sağol hocam

19.01.2018 21:59 Cuma #28

cemc1971fb

the good doctor güney kore dizisi‚yukarda resmi olan dizi yani‚birebir aynısı

birinci bölümünü seyrettim
üç sahnesinde çok etkilendim
bayan doktora hastane kantininde hangi sen numara yapıyordun diye sorduğunda
hastane kurulu ile işe alınması için görüşürken

işe alınıp ameliyathaneye girdiğinde cerrahla yaptığı bölüm sonu konuşmasında

otistik bir insanın tanı koyma üstünden cerrahlık macerası
dahi yanı tüm tıbbi bilgileri ezberlemiş ve kullanıma hazır halde tutuyor

eğer oyunculuklar ve diyaloglar bu düzey devam eder veüstüne koyup ilerlerse peşinden sürükler
yalnız hep bir şey asılı kalacak üstünde‚orijinali koreli
taklit aslının üstüne ne zaman çıkmış ki?

19.01.2018 22:42 Cuma #29

Frank Pingel

gidin Dark izleyin beyler.

vakit kaybetmeyin tırt dizilerle.

19.01.2018 23:24 Cuma #30

noxtrag

cok dizi takip ediyorum. bu ara bitmis popüler dizileri de tamamlamaya calısıyorum.

suan the mentalist ve himym izliyorum. mentalist aynı konu üzerinde döndüğü icin sıkmaya basladı 5. sezonda ama ikisi de güzel yine izlenir.

20.01.2018 04:56 Cumartesi #31

Vape

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323958

Tüm sezonlarını izlemiş biri olarak Netflix´e geçmeden önceki yani ilk 2 sezon çok daha iyiydi bence. Çünkü konuyu sert işliyordu. 3 ve 4 daha amerikanvarileştirilmiş. Yine de buna rağmen on numaradır hakikaten hala izlememiş olan varsa kaçırmasınlar.

Simdi bitirdim aynen katiliyorum yazdiklarina‚ ama dedigin gibi herseye ragmen yinede saglam bir yapim. Senaryoyu yazana da saygilar‚ herifler manyak is cikarmislar her bolum.

20.01.2018 14:11 Cumartesi #32

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323968

Simdi bitirdim aynen katiliyorum yazdiklarina‚ ama dedigin gibi herseye ragmen yinede saglam bir yapim. Senaryoyu yazana da saygilar‚ herifler manyak is cikarmislar her bolum.

En beğendiğin bölümler hangisi oldu tüm sezonlar içinde ? Benim için ilk sırada 2. sezon 2. bölüm White Bear ilk sırada. Çok hoşuma gitmişti. Ondan sonra White Christmas bölümü gelir ama hemen hemen çoğu bölümü epey güzel. Şu 4 sezon içinde kötü diyeceğimiz bölüm çok az.

23.01.2018 22:51 Salı #33

Vape

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323969

En beğendiğin bölümler hangisi oldu tüm sezonlar içinde ? Benim için ilk sırada 2. sezon 2. bölüm White Bear ilk sırada. Çok hoşuma gitmişti. Ondan sonra White Christmas bölümü gelir ama hemen hemen çoğu bölümü epey güzel. Şu 4 sezon içinde kötü diyeceğimiz bölüm çok az.

Acikcasi oyle en cok begendigim bir bolum var diyemiyorum ama sezon 2 dorduncu bolum yani White Christmas belki bir tik daha fazla diyebilirim.
Onun haricinde ilk sezon oldugundan mi bilemiyorum ilk sezon 2. Bolum de iz birakti bende. Senin en begendigin bolum bana Jim Carry´in The Truman Show filmini animsattigi icin cok fazla etkilenemedim yoksa oda cok saglam bir bolumdu tabiki.

Mesaj Vape tarafından düzenlenmiştir...

24.01.2018 16:17 Çarşamba #34

Isis

How To Get Away With Murder´a başladım

4 bölüm izledim.
Fena değil.
konu ilginç benim gibi "katil kim‚ suç ne" türü gizem severler için.

Fakat karakterleirn hepsi uyuz. Hiç birisini sevmedim.
Bu şekilde dizi nasıl gidecek bilmiyorum.

24.01.2018 18:12 Çarşamba #35

Pprodigy

Blacklist´e de bir göz atın derim.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....83